Головна

Уміння висловлювати любов на зрозумілій мові

  1. А як же кохання?
  2. альтруїстична любов
  3. Аналогом предикатного висловлювання в природній мові виступає пропозицію, що констатує певний факт або описує певну подію.
  4. Без дотримання вимог до оформлення статей та без анотацій англійською і російською мовою статті не приймаються.
  5. Більшість норманистов в XIX в. продовжували писати німецькою мовою або були обрусевшими німцями. Найбільш помітним серед них був А. Куник.
  6. У цій мові немає ніяких дифтонгів!
  7. ВСТУП. Загальні відомості про МОВОЮ І МОВИ

На жаль, за своєю природою ми схильні висловлювати любов на зрозумілій для нас, а не для коханої людини мовою, тобто так, як ми хотіли б цього по відношенню до себе. Однак, якщо ви говорите на різних мовах, то коханий (кохана) не оцінять ваших старань гідно.

Ось чому тисячі пар терплять крах у взаєминах. Сем, розлучений чоловік, як-то висловився на адресу жінки, з якою зустрічався: "Я не розумію, чого вона від мене хоче. Вона весь час скаржиться, що я не люблю її. Як вона може так говорити! Кожен день я говорю, що люблю її. Роблю компліменти з приводу її зовнішності, хвалю її за те, що вона хороша мати. Чому вона відчуває себе нелюбою? "

Заковика в тому, що її основна мова - це справи, а не слова заохочення. Вона, в свою чергу, думає: "Якби він насправді мене любив, то допоміг би мені по господарству. Коли він приходить до мене в гості, то дивиться телевізор, а я мию посуд. Ніколи ні в чому він мені не допомагає . мене дратують його визнання: я люблю тебе, я люблю тебе. його слова порожній звук! Якби він по-справжньому мене любив, то довів би це на ділі. я роблю для нього все, а він для мене - нічого ". Схожий сценарій властивий тисячам взаємин. Кожен висловлює любов на своїй мові і не розуміє, чому його партнер не відчуває себе коханим. Якщо ви хочете побудувати близькі відносини, визначте основну мову коханого (коханої).

Багато пар, які зустрічаються більше двох років, розлучаються після того, як проходить обсесивний період пристрасної любові. Вони могли б скласти один одному чудову партію, проте, коли їх почуття притупляються, молоді люди розбігаються, замість того щоб все виправити за допомогою мов любові.

стадія завіту | П'ять мов на всі випадки життя


Одружений | Юнак із залізним ореолом | відсутній інгредієнт | роль батьків | Обсесивно стадія любові | Ас в футболі і невдаха в особистому житті | Атмосфера несхвальних слів | Записи в блокноті | заохочення батьків | складання переліку |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати