Головна

Долікарської, лікарської, консультативно-діагностичної допомоги, сестринського догляду

  1. I етап сестринського процесу
  2. II етап сестринського процесу
  3. II. Рубки догляду за лісом
  4. III етап сестринського процесу
  5. IV етап сестринського процесу
  6. V етап сестринського процесу
  7. Алгоритм виконання догляду за хворими з стомами товстого кишечника

! АКРЕДИТАЦІЯ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я - ЦЕ:

* + Визнання відповідності надаваних медичних і фармацевтичних послуг встановленим вимогам і стандартам в галузі охорони здоров'я;

* Оцінка незалежними експертами діяльності медичної або фармацевтичної організації на відповідність стандартам в галузі охорони здоров'я;

* Визнання відповідності надаваних медичних і фармацевтичних послуг встановленим т індикаторами якості в галузі охорони здоров'я;

* Визнання відповідності медичних послуг стандартам якості медичної допомоги;

Відповідність медичних послуг стандартам GCP, GMP.

! ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ І НАГЛЯД ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СФЕРІ:

Надання медичних послуг

Надання медичних послуг; санітарно-епідеміологічного благополуччя населення; обігу лікарських засобів, виробів медичного призначення та медичної техніки.

* Надання медичних послуг; санітарно-епідеміологічного благополуччя населення; обігу лікарських засобів;

Надання медичних послуг; санітарно-епідеміологічного благополуччя населення; * Обігу лікарських засобів; медичної та фармацевтичної освіти.

! ОБ'ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ В СФЕРІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ Є:

Державного регулювання цін на лікарські засоби і медичні | Медичні послуги, що надаються фізичними та юридичними особами.


Профілю і стажем роботи не менше трьох років за фахом | До ОСНОВНИМ ФУНКЦІЙ СТАЦІОНАРУ НАЛЕЖИТЬ НАДАННЯ? | Це спілкування людей в процесі спільної діяльності: обмін ідеями, думками, інформацією | Відповідальність органів охорони здоров'я всіх рівнів управління | Рівень і структура захворюваності, кратність захворювань, захворюваність окремих контингентів | Медична допомога - ЦЕ | Гарантований обсяг безкоштовної медичної допомоги, що надається громадянам Республіки Казахстан на рівні ПМСД. | У 2 рази знизити материнську смертність, в 1,5 рази знизити дитячу смертність; на 15% знизити загальну смертність; збільшити очікувану тривалість життя до 70 років. | Підготовка комплексу управлінської документації | на відрядження |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати