На головну

Хлопчаки не для війни

1. КВИТОК 15 БАЛКАНСЬКІ ВІЙНИ КНЯЗЯ СВЯТОСЛАВА
  2. КВИТОК 54 ВІЙНИ РУСІ З ТАТАРАМИ У XIV СТОЛІТТІ
  3. КВИТОК 56 ВІЙНИ РУСІ З ТАТАРАМИ У XV СТОЛІТТІ
  4. КВИТОК 58 РУССКО-ЛИТОВСЬКІ ВІЙНИ КІНЦЯ XV - ПОЧАТКУ XVI ВВ.
  5. Напередодні радянсько-фінської війни

(Борис Є., м.Санкт-Петербург)

Своїх дочок я завжди любив і люблю. Дуже радів, коли вони народжувалися. Але мені завжди хотілося мати і сина теж. Навіть ночами снилося, що пелена і на горщик висаджую хлопчика! Так ми часто просимо у Бога те, що нам на шкоду. І навіть ображаємося, коли Він не дає. По-справжньому мені вдалося оцінити Божу мудрість і турботу, коли почалася Чечня ...

Дорогі тата і мами, які мріють про синів і вже мають їх! Пам'ятайте, що наша держава-вбивця мріє їх у Вас забрати. Як нам врятувати Ваших хлопчиків? По-перше, ми повинні змусити наших законо і указодателей змінити призовний вік з вісімнадцяти на двадцять один рік, як вже прийнято в цивілізованих країнах. Наші «мудрі» правителі, яких ми з Вами, до речі, наймаємо на роботу за конкурсом (шляхом виборів), настільки кристалізувалися в своїх розумних головах, що самі до цього навряд чи додумаються. Необхідно їм допомогти. Вони, звичайно, в один голос з офіцерами приведуть сотню логічних доказів, чому цього зробити не можна. Ми не повинні піддаватися. Особливо я звертаюся до жінок: улюблені наші, Ви ж просто бачите своїм серцевим зором, що у вісімнадцять років Ваш син, брат чи друг - ще дитина, в дев'ятнадцять - юнак, а в двадцять один - чоловік. Так скажіть же про це «розумним» дядькам, які в Думі думають! Запевняю Вас, як колишній кадровий офіцер, що тільки призов до армії з двадцяти одного року дозволить раз і назавжди покінчити з дідівщиною. У двадцять одна людина має вже досить міцний внутрішній стрижень і може за себе постояти. Тому-то і будуть чинити опір офіцери, що їм дуже зручно калічити душі незміцнілих хлопчаків. Офіцери, до речі, теж існують на наші з Вами гроші, тому вони зобов'язані зробити армію такою, яка потрібна нам.

Дуже важко, плануючи зачаття і народження малюка, змусити себе думати про те, як складеться його життя до двадцяти років, до сорока, до шістдесяти ... Але думати про це просто необхідно. Адже Ваш малюк має право бути живим, здоровим і щасливим в свої двадцять, і сорок, і шістдесят ...

Прощання з дитиною | від видавця

Платні пологи: договір на словах нічого не варто | Пологи по-радянськи: альпінізм, портвейн і апендицит | Краще в Африку, ніж в радянський пологовий будинок | Як я вмирала в пологовому будинку | Папа рятує маму від кесаревого | Мама - лікар: через пологовий будинок до домашніх пологів | Домашні пологи після кесаревого розтину | ІНШІ ПРОБЛЕМИ БАТЬКІВ | Чи завжди потрібна бебі-йога? | Всьому свій час |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати