Головна

Прощання з дитиною

  1. Б. відпустку по догляду за дитиною до 3-х років
  2. Правила і норми мовного етикету в кінці спілкування: прощання і компліменти

(Розповідь Людмили Погожевою) *

Людмила Погожева -духовного акушерка з Москви. Вона веде заняття для майбутніх батьків, морально підтримує їх під час пологів вдома. Її старшому синові - 20 років. Через деякий час після його народження вона була практично інвалідом. Її частково паралізувало, у неї було запалення мозку, порок серця. Сьогодні Люся - бадьора, енергійна жінка. Три роки тому у неї народився ще один син, Денис. Ці пологи залишили після себе дивне почуття радості і задоволення.

Головне - підняти дух людей і допомогти їм знайти внутрішній спокій. Тоді стає не так важливо, де народжувати - вдома чи в пологовому будинку, в воді або на суші, і в якому місці перев'язувати пуповину. Якщо майбутні батьки досягли певної висоти духу, вони інтуїтивно все зроблять правильно. Бог допоможе їм у цьому.

... У мене займалися кілька пар, які втратили першу дитину. Ми опрацьовували з ними їх ситуації. Тільки усвідомивши до кінця, що сталося, зрозумівши причину цього, вони позбавлялися від страху і вирішувалися на іншу дитину.

Одного разу мені зателефонував один чоловік. Він з дружиною займався у мене, і потім вони народили вдома славного малюка. Він сказав, що його сестра щойно народила, і попросив приїхати подивитися породіллю і дитини. Задавши йому кілька запитань, я зрозуміла, що ситуація для дитини неблагополучна. Мама - зовсім юна дівчина - дізналася про свою вагітність за місяць до пологів. До цього вона вважала, що у неї в животі пухлина (так було у її подруги), і боялася йти до лікаря. Вагітність не досягла і семи місяців, коли почалися пологи.

Почувши про це, я подумала: як же важко було цій дитині шість місяців перебувати в утробі, коли ніхто про його існування навіть не здогадувався! Для себе я його порівняла з відлюдником. Навіщо він прийшов в цей світ? Він міг піти набагато раніше і все ж вирішив народитися.

Пологи приймав брат породіллі. Коли я приїхала, новонароджена дівчинка лежала на грудях у матері. Одного погляду на неї було достатньо, щоб зрозуміти - ситуація безнадійна. Як сказати мамі, що дитина не буде жити? Адже він, теплий і рожевий, лежить у неї на грудях. Розмова з нею я почала з роздуми про те, навіщо прийшов цей дитина. Він народився раніше терміну - дуже слабким, навряд чи у нього вистачить сил, щоб жити тут. «Розумієш, це не дитина, а зірочка, - сказала я їй, - Я думаю, що ця дівчинка, як зірочка, прийшла сюди, щоб висвітлити тобі щось в цьому житті, допомогти зрозуміти тобі щось дуже важливе. Душа її так висока і чиста, що вона не може залишатися в цьому світі, де недостатньо чисто для неї. Її місія - народитися, щоб відразу піти, освітивши все навколо. Зрозумівши, що таке світло, тобі не захочеться жити у темряві ».

Я запропонувала, незважаючи на яка очікує нас печаль, відзначити день народження малятка. Так чи інакше її прихід до нас - свято. Ми сіли за стіл, і раптом вся сім'я разом заговорила. Брат говорив сестрі про те, яким щастям для нього було допомогти їй в пологах і що тільки зараз він зрозумів, як вона йому дорога. Дружина брата дивилася на молоду матір тепло і ніжно. Вона сказала, що під час пологів вона з'єдналася з нею душею. Мама породіллі в тому, що сталося, побачила свою провину. Дочка говорила про те, якою була її життя до цього моменту. Це було покаяння. Справжнє покаяння, як в церкві.

Кожна сім'я - церква. А в церкві повинна бути чистота. У цій родині жили чудові люди, але не розуміють і не приймають один одного. І зараз вони як би очищалися від усього, що було.

Мені пора було їхати додому. Малятко на той час вже пішла. Прощаючись, ми говорили про те, що у всіх нас якийсь дивний стан. Ми не відчували горя, швидше, це стан можна було назвати високою і чистою сумом, в якій не було відчуття жаху, яке майже завжди супроводжує смерті.

Виховувати дітей по книгам, знаннями практично неможливо. Їх можна виховувати тільки своїм внутрішнім станом. Важкі життєві ситуації даються для духовного зростання або падіння. Якщо людина сходить з правильного шляху, то може статися все що завгодно, тому що Бог візьме найдорожче. Батьки народжують малюка, а він іде ... Думаю, це відбувається для того, щоб батьки стали краще. Може бути, пізніше у них народиться інший малюк з тієї ж душею. Але батьки зустрінуть його вже іншими. І вони будуть вдячні за те, що сталося. Я це знаю по нашим групам.

Всьому свій час | Хлопчаки не для війни


Пологи з психологом - 2 | Платні пологи: договір на словах нічого не варто | Пологи по-радянськи: альпінізм, портвейн і апендицит | Краще в Африку, ніж в радянський пологовий будинок | Як я вмирала в пологовому будинку | Папа рятує маму від кесаревого | Мама - лікар: через пологовий будинок до домашніх пологів | Домашні пологи після кесаревого розтину | ІНШІ ПРОБЛЕМИ БАТЬКІВ | Чи завжди потрібна бебі-йога? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати