На головну

ІНШІ ПРОБЛЕМИ БАТЬКІВ

1. E.1.a.i.2. Операції та інші потоки
  2. G. Інші поточні трансферти
  3. I. Опис актуальності і значущості проекту, опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект
  4. I. Визначення проблеми
  5. I. Визначення проблеми і цілей дослідження
  6. I.1.a.i.2. інші потоки
  7. II. Пам'ятки для учнів і їх батьків

«Звірят їсти не можна?»

(Тетяна Д., мати двох воднорожденних дітей, тележурналіст, м Калінінград)

Людство ніяк не може прийти до консенсусу з приводу вегетаріанства. У затятих м'ясоїдів сам цей термін викликає посмішку, а то і активне обурення - мовляв, вони ж ще й над дітьми знущаються, голодом морять. Вегетаріанці, яких по всьому світу більш ніж достатньо, наполягають на своєму, хоча і більш терпимо ставляться до тих, хто ще не зрозумів, що звіряток їсти не можна. Одні дотримуються дієти з міркувань здоров'я і раціонального харчування, для інших - це філософія життя.

На мій погляд, нормально, що людина змінюється сам, і разом з ним змінюються його погляди. Головне, щоб це було наслідком внутрішніх перетворень, а не впливом модної течії або прагненням «не виділятися», а може, навпаки, бути «оригінальним».

На світі немає нічого абсолютного і постійного. Життя - це процес.

Хочу привести три приклади, як може змінюватися ставлення до вегетаріанства (мається на увазі не філософський, а фізіологічний аспект) під час вагітності:

1. Я сама до першої вагітності 3 роки практично не їла м'ясної їжі в контексті йогівської вчення. Але тільки лише зародилася в мені нове життя, про що я ще навіть не здогадувалася, як мене потягнуло до найбанальнішим сосисок. Чи не залишалося нічого робити, як довіритися ситуації.

2. Моя приятелька була худою і спортивної, всерйоз займалася бальними танцями, переможниця багатьох конкурсів, т. Е. Фізичне навантаження її була велика; без м'яса за стіл не сідала. Як тільки завагітніла першою дитиною, від м'ясної їжі відмовилася, пропало бажання, як відрізало. Благополучно виносила і народила дочку, незабаром - іншу. Адепт грудного вигодовування, продовжує кар'єру танцівниці, нітрохи не втратила форму. На жаль, ми давно не бачилися, вона живе за кордоном, так що запитати, як вона харчується зараз, не можу. Але тоді мене потряс різкий і спонтанний перехід від активного мясоедства до вегетаріанства.

3. Інша моя подруга була переконаною вегетаріанкою протягом декількох років. Коли Бог послав їй дитину, вона була не юна (мала двох дорослих дітей), але від своїх принципів не відмовилася, продовжувала дотримуватися дієти, годувала дитину грудьми. Мало того, незабаром у віці 40 років народила ще одну доньку, яка не хоче бачити ніякої їжі, крім маминого молока. Під час останньої вагітності матуся розширила свій раціон, не стала настільки принципова. Мабуть, організм підказав необхідність в корекції меню.

Отже: слухайте своє тіло, організм вагітної жінки потребують того, що необхідно йому для досягнення балансу.

Кілька років тому до мене прийшла чудова поема Халіля Джебрана - «Пророк», де воєдино переплетені здавалося б несумісні погляди, релігійні напрямки, філософські течії.

Приголомшливим відкриттям стали для мене тоді багато голів цієї чудової книги, яка допомогла мені прийняти цей світ з усіма його суперечностями.

Там сказано про те, що їжу треба приймати як благословення. Зриваємо ми яблуко з дерева або вбиваємо оленя, щоб добути собі їжу, ми повинні бути вдячні їм. Сьогодні їх тіло стало поживою для нашого, завтра ми потрапимо в цей же кругообіг. Ми лише ланка в ланцюзі закономірностей природи, треба навчитися з любов'ю приймати дари її, тоді не буде необхідності сперечатися про щось. Просто живіть.

Домашні пологи після кесаревого розтину | Чи завжди потрібна бебі-йога?

Одна, на каталці, в темному коридорі | Віддайте мені мою дитину! | Пологи з психологом - 1 | Пологи з психологом - 2 | Платні пологи: договір на словах нічого не варто | Пологи по-радянськи: альпінізм, портвейн і апендицит | Краще в Африку, ніж в радянський пологовий будинок | Як я вмирала в пологовому будинку | Папа рятує маму від кесаревого | Мама - лікар: через пологовий будинок до домашніх пологів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати