На головну

Папа рятує маму від кесаревого

1. HELLP. Перитоніт після кесарева розтину. Сепсис. Септичний шок.
  2. ВАГІНАЛЬНІ ПОЛОГИ після кесарева розтину
  3. ВІДНОВЛЕННЯ Після кесаревого розтину
  4. Домашні пологи після кесаревого розтину
  5. Які види антибіотиків даються породіллі після кесарева і коли ще вони даються як профілактика? Найменування і дозування?
  6. Кесарів розтин
  7. ОСНОВНІ ПРИЧИНИ для кесаревого розтину

(Пологи Наталії 3., м Барнаул)

Мені двадцять чотири роки.

Десять місяців тому я народила дівчинку, і хоча зараз все страхи і хвилювання, пов'язані з її народженням, вже позаду, я ще прекрасно пам'ятаю перші місяці вагітності: свою розгубленість, страх і за дитину, і за себе. Пам'ятаю історії, які розповідали мені знайомі: про родові ускладненнях, дитячих потворність, про родового болю, втраченої фігурі і т. П. Допомогу і підтримку ми з чоловіком знайшли в центрі батьківської культури «А-Веста», де як раз і готували молодих батьків до пологів. У центрі нас вчили правильній поведінці під час сутичок, техніці дихання, розслаблення. Знання давали нам впевненість в успішному результаті пологів. І все-таки страх перед пологами був. Ми з чоловіком вирішили народжувати разом. У центрі чоловіка вчили, як допомогти мені під час пологів, стати їх активним учасником, а не стороннім спостерігачем.

За порадою фахівців з центру я щодня протягом години робила спеціальну гімнастику, тренувала подих, щотижня ходила в басейн, стежила за харчуванням. Це не тільки зміцнювало мене і мого малюка, але і відволікало від переживань. Росла впевненість, що пологи будуть успішними, дитина буде здоровий і зі мною нічого не трапиться.

Вагітність я перенесла добре. За весь час набрала 8 кг, не було ні токсикозу, ні набряків, ні задишки. До пологів я була готова.

Сутички з'явилися за добу до народження дитини. По годинах я відстежувала їх тривалість і інтервали між ними. Протягом дня сутички то посилювалися, то на деякий час припинялися зовсім. Це час я намагалася максимально використовувати для відпочинку, адже зовсім скоро мені знадобляться сили. З'явилися болі в спині; чоловік був поруч, робив мені спеціальний точковий масаж, полегшуючи біль при переймах. У пологовий будинок ми поїхали, коли сутички повторювалися через кожні 5-8 хвилин. Коли ми опинилися в пологовому будинку, розкриття було вже 7 см. Лікар розкрила плодовий міхур. І тут чоловікові повідомляють - виникла загроза кесаревого розтину, т. К. Головка дитини досі не встала в таз. Чоловік попросив дати нам трохи часу. Паніки не було. Завдяки знанням, отриманим в центрі, ми знали, що робити: спеціальні вправи, точковий масаж і спеціальні пози.

І через кілька хвилин лікар, оглядаючи мене, сказав, що голівка вже на місці. Біль була сильною, але терпимо. Я намагалася більше рухатися, міняти положення. А чоловік при цьому нагадував мені про те, що я повинна робити, заспокоював мене, робив масаж. Дуже важливо, коли в такий відповідальний момент в твоєму житті поруч знаходиться близька людина, яка може допомогти і підбадьорити.

У період потуг болю я майже не відчувала, сконцентрувавшись на пологах, намагаючись робити все можливе, щоб не нашкодити ні дитині, ні собі. Задовго до пологів в басейні і вдома я тренувалася на затримку дихання. Це дуже допомогло мені при потугах.

Настя народилася на третій потузі. Її відразу поклали мені на живіт, і я змогла доторкнутися до моєї довгоочікуваної малятку. Це було відчуття абсолютного щастя і для мене, і для чоловіка.

Наостанок народилася вагою 3,6 кг і зростом 54 см абсолютно здоровенька. Після пологів я перебувала в палаті разом з донькою і з перших днів годувала її груддю (навіть з перших хвилин, тому що її приклали до грудей ще на родовому столі). За порадою фахівців з «А-Вести», ми займаємося з нею динамічною гімнастикою з перших тижнів. Дочка дуже любить ці заняття. Вона росте міцною і здоровою дівчинкою на радість всім нам.

Згадуючи пологи, я розумію, що це важкий фізичний труд, і добре, що завдяки фахівцям з «А-Вести» (добрим і чуйним людям я була готова до нього. Ми з чоловіком дуже вдячні за знання, допомогу і підтримку, яку надали нам в центрі «А-Веста» під час вагітності.

Буду рада, якщо мій досвід виявиться вам корисний.

Як я вмирала в пологовому будинку | Мама - лікар: через пологовий будинок до домашніх пологів

ПОЛОГИ У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ | Пологовий будинок є пологовий будинок | Вагітність в дусі - пологи в пологовому будинку | Одна, на каталці, в темному коридорі | Віддайте мені мою дитину! | Пологи з психологом - 1 | Пологи з психологом - 2 | Платні пологи: договір на словах нічого не варто | Пологи по-радянськи: альпінізм, портвейн і апендицит | Краще в Африку, ніж в радянський пологовий будинок |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати