Головна

Пологи з психологом - 2

1. Пологи з психологом - 1

(Пологи Наташі Т., м Москва)

На курси «народжувати» я потрапила зовсім випадково. У жіночій консультації мені в руки потрапила газетка до статті про внутрішньоутробний розвиток дитини. Все, що там було написано, здалося мені дуже цікавим. Виявилося, що вже під час вагітності ми з дитиною можемо спілкуватися, виконувати бажання один одного, малюк почуває мій настрій, і це впливає на його психічний розвиток. Стаття була написана психологом-перинатології центру, і мені захотілося дізнатися про все це побільше. Я розуміла, що до пологів треба як слід підготуватися. Навколо вагітної завжди дуже багато розмов на тему майбутніх пологів. Одні кажуть: «Немає нічого страшного, головне - не бійся». Інші лякають нестерпною болем. Мені ж хотілося дізнатися, як все відбувається насправді. Головне, що мені дали курси - це спокій, впевненість, що все у нас буде гаразд.

Народжувала я в шостому пологовому будинку з партнерством психолога-перинатології. Мені хотілося, щоб під час пологів нам з малюком було якомога комфортніше. Адже в процесі пологів дитина відчуває сильний стрес. І потім, я погано себе почуваю, коли на мене починають тиснути, вказувати, що я повинна і що не повинна робити. Головне - щоб хтось підтримував тебе під час пологів. А психолога з «народжувати» я могла повністю довіряти. Виходило так, що психолог був моєю довіреною особою і взяв під контроль такі важливі моменти, як перший контакт з дитиною, перше прикладання до грудей, перетин пуповини тільки після закінчення пульсації і т. Д. Після пологів нас з малюком розлучили всього на 15 хвилин для огляду. І після цього ми вже не розлучалися. Нас так і відвезли разом в післяпологове відділення.

Коли ми з малюком опинилися вдома, я й гадки не мала що і як робити. Одна справа теорія, а інше - практика. На самому початку я боялася зробити щось не так, було дуже багато проблем. Мені дуже допомогли виїзди інструктора. Мене навчили догляду за малюком, показали практичні дрібниці, які набагато полегшили нам життя.

Від авторів: в пологовому будинку № 6, хоча він дуже прогресивний в інших відносинах, все ще не дозволяється присутність батька на пологах. Але зате вони дозволяли пологи в присутності психолога-перинатології, яка виконувала роль даули.

На жаль, поки книга готувалася до друку, пологовий будинок № 6, незважаючи на успішну співпрацю протягом 3,5 років з психологами-перинатології з центру «народжувати», відмовився від подальшої роботи з ними і заборонив участь психолога в пологах (не заперечуючи, втім , користі від проведених ними занять з підготовки вагітних до пологів).

Відносно грудного вигодовування рекомендації ВООЗ в рамках програми «Лікарня посміхається дитині» продовжують дотримуватися.

Пологи з психологом - 1 | Платні пологи: договір на словах нічого не варто

Корисні поради | Метушня навколо дивана ». | Самі класичні і самі роддомовской пологи з усіх домашніх. | Пологи у щасливій відповідальності | Сім'я, любов, всесвіт | ПОЛОГИ У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ | Пологовий будинок є пологовий будинок | Вагітність в дусі - пологи в пологовому будинку | Одна, на каталці, в темному коридорі | Віддайте мені мою дитину! |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати