Головна

Одна, на каталці, в темному коридорі

1. Чи є серед ваших угод якась одна, найбільш драматична?

(Перші пологи Жанни П.)

У пологовий будинок № 6 я потрапила за місяць до народження дитини з загрозою передчасних пологів. Але пройшли всі терміни, а дитина народжуватися не збирався.

У передпологовому відділенні були свої традиції. Не можна було носити ніяке нижня білизна (труси, бюстгальтери, бандаж). Не можна було читати книги, в'язати, шити. Деяким майбутнім мамам приносили переносні телевізори - це дозволялося.

Якщо породіллі за термінами лікарів потрібно було народжувати, а вона не народжувала, її відправляли на огляд до завідуючої відділенням. Після огляду у цього лікаря все в цей же день народжували. Мене також направили на огляд до завідуючої, і до вечора у мене почалися перейми. Години чотири я терпіла перейми, але коли вони стали дуже сильні, я звернулася до медсестри. Вона мене поголила, зробила клізму і відправила в родове відділення.

Пологове відділення складався з 3 приміщень. Перші два розраховані на 6-8 і на двох осіб, де мучилися жінки з переймами. А в третьому стояли три крісла - там жінки народжували. Так, я зовсім забула ще про маленькій кімнатці, куди відносили дітей після пологів і щось з ними робили. Мене помістили у відділення, розраховане на двох осіб. Народила я тільки о 10.30 ранку. Сутички були дуже сильні. Як вести себе правильно під час них, я не знала. І хоч поруч були лікарі та медсестри, ніхто не підказав мені, що треба робити. Так ніхто особливо і не цікавився моїм станом, іноді тільки дивилися, наскільки відкрилася шийка матки. Вставати і ходити не дозволялося, хіба тільки в туалет. Довелося всі 10 годин мучитися лежачи. Це час згадується як кошмарний сон. Біль була така, що я втрачала свідомість, я спочатку орала так, що зірвала голос.

Пологи пройшли нормально, якщо не брати до уваги розривів ". Хлопчик народився великий 4 кг 200 г. Під час пологів мені робили якийсь укол в вену. Але для чого він, важко сказати. Коли мені показали дитини, я розсміялася. Це був радше нервовий (т. е. після зняття нервової напруги), ніж радісний сміх. Акушерка грубо обірвала мене: «Заткнись!», після чого нічого не залишалося, як зіткнутися.

Дитину показали мені здалеку і забрали в маленьку кімнатку, де він нестямно кричав. Мене поклали на каталку, під попу поклали залізний лоток і вивезли в темний коридор.

За ідеєю, мене повинні були тут же зашити і відправити в палату, але у лікарів почалася ранкова планерка, і я пролежала там не менш години. Лоток так перетиснув мені в місці куприка, що потім це місце боліло в мене рік.

Якби мені зашивали відразу після пологів, це не було б так боляче, т. К. Тканини не чутливі (це я зрозуміла під час других пологів). Хоча мені зробили місцеву анестезію, було відчуття, що шиють по живому. Я орала, як на тортурах. Анестезіолог і сестра перемовлялися між собою: «Навіщо ти даєш мені таку товсту голку, я хотів тонший. Ну, гаразд, зійде і ця ». У других пологах мені сказали, що мене зашили так, що нові шви класти нікуди.

І ось, вже після обіду (мені довелося чекати вечері, щоб поїсти), я потрапила в палату, де крім мене лежали 10-11 жінок. У цій лікарні були і більш дрібні палати, але на весь поверх була тільки одна душова і туалет. Туди і туди доводилося вистоювати в черзі. Але у мене так тягнули шви, що я могла тільки дійти до цих приміщень, але в черзі стояти не могла.

До речі, шви у мене тягнули більше місяця. Після пологів я відчувала себе просто інвалідом. Також у мене була гематома розміром з куряче яйце, доводилося постійно прикладати лід.

Дітей привозили на каталці, де вони лежали штабелями. Ми їх годували, і їх відвозили назад. Щоранку був обхід. Лікар досить поверхово оглядав нас, повідомляв про стан здоров'я дитини. Зазвичай як тільки пуповина у дитини відпадала, мати на інший день виписували, незважаючи на стан здоров'я матері. Мене виписали на п'ятий день після пологів. Я йшла до машини, вдвічі зігнувшись, дитини ніс щасливий тато.

Основні почуття під час пологів були: відчуття самотності, повної безпорадності, холод і байдужість з боку лікарів і нелюдський біль, що проходить через все це.

Вагітність в дусі - пологи в пологовому будинку | Віддайте мені мою дитину!

Може бути, йому снилися пологи? | Головне під час пологів «Не народжувати»! | Трилогія про домашніх пологах | Корисні поради | Метушня навколо дивана ». | Самі класичні і самі роддомовской пологи з усіх домашніх. | Пологи у щасливій відповідальності | Сім'я, любов, всесвіт | ПОЛОГИ У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ | Пологовий будинок є пологовий будинок |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати