Головна

Вагітність в дусі - пологи в пологовому будинку

1. Вагітність і лактація
  2. Вагітність і пологи
  3. Вагітність і пологи при захворюваннях печінки
  4. Вагітність і пологи при захворюваннях нирок
  5. Вагітність і пологи при серцево-судинної патології
  6. Глава 4. Вагітність. третій триместр

(Пологи Жанни П., м.Москва)

Коли народжується на світ дитина-це диво. Але не менш чудовим є і весь період перед його народженням і навіть перед зачаттям. Маючи дві вагітності з періодом в 5 років, я відчула це на собі.

Час ще за рік до того, як дитя зачати в мені, було часом великої духовного підйому, мобілізації душевних і духовних сил.

Я очищала організм, голодувала, пила якісь настої. Тоді я захопилася вивченням фітотерапії. У ті часи спеціальної літератури з фітотерапії не було. Я збирала малюнки, робила гербарії лікарських рослин, дізнавалася рецепти настоїв. Духовної літератури в наших книжкових магазинах теж не було, а прагнення якомога більше дізнатися про релігію була величезна. Я дізнавалася потрібні мені поняття по атеїстичному довідником.

Складається таке відчуття, що дитина хотів зачати в очищеної і духовно просвітленої матері.

На четвертому-п'ятому місяці вагітності, лягаючи спати, я закрила очі і раптом ясно і чітко побачила симпатичне і веселе обличчя хлопчаки. «От би у мене народився синочок з такою мордочкою», - подумала я. І дійсно, саме з таким обличчям і народився мій первісток.

Перед другою вагітністю духовний зліт був набагато сильніше, ніж перед першою. Я мала дуже сильні духовні переживання.

Не випадково люди в давнину обожнювали вагітну жінку. Вважалося, що вона через дитини, якого носить під серцем, пов'язана з космосом, відкрита для духовних сил.

Грань між світом духовним і фізичним в період вагітності настільки тонка, що велику обережність треба дотримуватися жінці в своїх вчинках і думках. І це не пусті слова.

Маючи сина-первістка я, коли ходила вагітна вдруге, пристрасно забажала мати дочку. Це бажання було таке сильне, що я й гадки не допускала про те, що може народитися син.

Мої думки були настільки інтенсивні, що дитина народилася з деформацією статевого члена - гипоспадией. Тепер йому належить складна операція. І кого мені звинувачувати за це, як не себе. А який біль я завдавала йому у весь час вагітності своїми спрямованими думками? Це вже Бог один знає.

Дуже хотілося б мені застерегти молодих матусь від зациклення на поле дитини.

З роками починаєш розуміти, що до тебе прийшов саме той дитина, який повинен прийти, і стать тут не має ніякого значення.

Від авторів: Пологовий будинок № 6 має незвичайну історію. У 1906 році після того, як дружина відомого цукрозаводчика Абрикосова успішно народила і виростила 20 дітей, губернатором Москви було виділено 100 000 рублів на будівництво пологового будинку. Це був один з перших платних пологових будинків в Росії, т. К. До цього пологового будинку існували тільки для незаможних і бездомних. Ця історія показує, у що перетворився цей спочатку престижний пологовий будинок за радянської влади.

Пологовий будинок є пологовий будинок | Одна, на каталці, в темному коридорі

Папа на пологах: біль навпіл | Може бути, йому снилися пологи? | Головне під час пологів «Не народжувати»! | Трилогія про домашніх пологах | Корисні поради | Метушня навколо дивана ». | Самі класичні і самі роддомовской пологи з усіх домашніх. | Пологи у щасливій відповідальності | Сім'я, любов, всесвіт | ПОЛОГИ У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати