На головну

Сім'я, любов, всесвіт

1. Шлюб і сім'я, культура взаємин статей
  2. В) Поняття «правова сім'я» (сім'я, правова) введено англійським вченим Дж. Локком для позначення груп правових систем, що мають подібні ознаки
  3. Всесвіт. реліктове випромінювання
  4. Гаряча Всесвіт і реліктове випромінювання
  5. Якщо людина хвора і їй не стає краще, значить, йому недоступна та любов, яка йому потрібна.

(Пологи Галини)

Я рада зустрічі з вами, людьми, що творять Чудо і показують, що в кожній людині є це Чудо, до якого потрібно звернути тільки свій погляд, заглянути всередину себе, щоб воно розкрилося у всій своїй красі. Я говорю про Любов, з якою ми приходимо в цей світ і яка веде нас по Життя.

Кожного нового людини Великий Творець наділяє Любов'ю, значить, всі процеси життя людини супроводжуються цим прекрасним явищем. Але часто прояви Прекрасного ховають дорослі під покривалами своїх страхів, образ, переживань. Ось і народжуються ще малюки зовсім серед квітучих ароматних троянд щастя. І зустрічають їх при цьому не завжди доброзичливі і люблячі особи акушерок. Ці люди не можуть, та й не хочуть знати, як можна м'яко і спокійно провести це Космічне дійство Народження. І не допомагають вони батькам «народитися» з новим усвідомленням, з новим розумінням. А адже саме це відбувається в момент народження: народжується нова душа дитини і переживають «друге» енергетичне народження чоловік і жінка. Тому так важливо, як, де, в присутності кого станеться це.

Під час своєї вагітності я зрозуміла: я живу в люблячій сім'ї, моя дитина була зачата за любов'ю - значить, і народитися він повинен також серед тепла і ніжності рідних людей.

Зробила спробу повернути на свою сторону гінеколога-акушера жіночої консультації, сказала про домашніх пологах, але отримала пронизливе: «Ти вб'єш дитини! Тобі 27 років, перша дитина, про що ти думаєш ?! »А я не думала, я кожен свій рух супроводжувала спокоєм і любов'ю. Це зовсім не просто було, а іноді і важко. Але «хороші пологи потрібно заробити», говорив пізніше майбутнім батькам, з якими ми стали займатися, мій чоловік Зграї, підтримуючи мене і дивуючись з того, скільки ж потрібно вкласти праці необхідного і приємного для благополучних пологів.

І 14.11.93 року народжували ми нашу Анастасію в легкості і подяки. Тільки мама спочатку турбувалася: може, все ж викличемо «швидку»? «Швидка» вона тому так і зветься, що завжди поспішає, а нам куди поспішати? Ми вдома, ми в теплі і затишку, тут нас не відволікають, тут ми самі собі можемо допомогти, та й все навколо співзвучно нашому світлого настрою. А на наступний день мама гордо вже говорила, що «ми народжували самі». В цей же день ми продовжили свої заняття тепер уже втрьох: мама, тато і донечка. Обливання холодною водою, прониріваніе в воді 6 градусів Цельсія, динамічна гімнастика і т. Д. Мама Стаса велику увагу приділяла духовному розвитку і дуже допомагала в цьому нам. З її допомогою ми пройшли в посвята на 1 і 2 ступені Рейки, і з цього моменту ми активно почали займатися підготовкою до природного народженню батьків, які зверталися до нас. Далі семінари в Москві в учнів І. Б. Чарковський, міжнародна конференція по духовному акушерства доповнили матеріал по пологах і духовному розвитку. І так як з першого дня ми з Анастасією багато займалися в воді вона виявилася прекрасною помічницею мені і прикладом в роботі з новонародженими і старшими дітьми в басейні. Прекрасно плаваючи, вона захоплює за собою дітей. Моя молодша сестра Олена, також народила з чоловіком свою донечку у нас вдома в 1997 році, теж допомагає розвитку усвідомленого батьківства. Ось уже кілька років спостерігаючи за сім'ями, яких ми готували до пологів, допомагали під час пологів, з якими далі працюємо в басейні, в групі занять динамічною гімнастикою, на РЕЙКІ - зустрічах, я відзначила важливе: батькам дуже необхідна духовна, енергетична робота, рух до усвідомлення причин і наслідків, включення духовного потенціалу, розуміння того, що, незважаючи на навколишні нас труднощі (проживання в залізобетонних будинках, серед загазованості вулиць, малу кількість дерев і зелені, агресивності людей і т. д.), наші дітки все ж народжуються з ще відкритим каналом Вселенської життєвої енергії, вони ще можуть отримувати понад інформацію і передавати нам її. І головне для нас - хоча б не закрити наших дітей, а в кращому випадку - навіть розширити свідомість. І значить, не їхня нам треба виховувати, а самим очищатися від усієї скверни, що зараз захопила багатьох. Очищатися, ставати Яскравий, навчитися створювати в собі Любов, і сповнившись нею, тоді саме її передавати навколишнього світу. Створивши своє Простір Любові, збільшувати, розширювати його.

З чистою свідомістю, з творчою думкою можна продовжувати життя, життя свою, життя дитини. Я називаю процес очищення себе «свідоме думки-творіння». Думка має величезну силу і матеріалізується невідворотно. Тому, відкриваючи вранці очі з щирою посмішкою, проживаючи день з благими думками, здійснюючи гармонійні дії, лягаючи спати, медитуючи на Світло, свідомо керуючи своїми снами, ми виконуємо чесно космічні закони, ми живемо, ми створюємо, ми народжуємо!

Зараз у нас створився вже коло сімей, які, ґрунтуючись на радісному устремління до Гармонії, починаючи з свідомого зачаття природне народження, ведучи здоровий спосіб життя, спілкуючись з Природою, працюючи в РЕЙКІ, беручи участь в русі «Дзвінкі кедри Росії», ведуть всю цю роботу саме з дітьми, з їх, як вчителів, допомогою. Дитина чуйно реагує на наше невірний рух, допомагає полюбити предмет або людини, яких ми раптом образили, вчать нас, як нам поступати в різних ситуаціях, на що спрямувати саме зараз увагу.

Якщо я серджуся на якісь витівки Настюши, вона тут же кидається мені на руки, обіймає, як би кажучи: «Мамочко, це" не страшно, що ти зараз не змогла зробити краще, пояснити зрозуміліше. Любов (що в мені) допоможе і тобі впоратися з собою, і нам обом жити мирно, ласкаво і дружно ».

Наша дитина допоміг мені зробити одне з найважливіших відкриттів: саме народження дитини в сім'ї змінює свідомість людини, через відкритість дитини ми розкриваємося самі. Дитина знає у багато разів більше нас і намагається передати нам це. Поки маленький, він не може нам багато чого сказати нашими площинними словами, він бачить об'ємно, кожну букву слова, кожен звук, кожну вібрацію він відчуває просторово. Але за роки виховання, навчання в школах і т. Д. Ми накопичили багато сміття в собі, і не розуміємо малюка. А якщо ми знімемо з себе все блокуючу природний плин нашої Життєвою Енергії - ми зможемо розуміти посили Всесвіту також, як наші діти.

Це розуміння мене наштовхнуло на створення такої організації, сімейної школи, де не будуть наших дітей вчити викладачі, самі отримали знання з книжок, в яких тільки площинний фізичний зріз явищ розглянуто, а школи, де можемо вчитися (не навчаючись) все ми - майбутні мами і тата, діти і старші діти, їх батьки і навіть бабусі й дідусі. Ми познайомилися зі школою академіка Щетиніна (див. В. Мегре «Простір любові»), але діти там відірвані від батьків, які найкраще можуть зрозуміти своїх дітей. Я ж вважаю, і спостерігаю, що в співтворчості між собою батьки і діти не тільки дозволяють свої кармічні проблеми, а й нашої улюбленої Землі несуть Світло, Добро, Мир, Красу, Гармонію. До кола сімей, зацікавлених у створенні такої школи, продовжують вливатися нові сім'ї. Ми зустрічаємося на одному наповненому нашої Любов'ю дачній ділянці, спеціально купленому для цієї мети. Він знаходиться в Ботанічному саду нашого міста. Там ми з'ясовуємо наші запитання, спілкуємося з землею, купаємося в джерелі, вивчаємо природу, граємо, співаємо, медитуємо, вивчаємо ВсеЯСветная Грамоту, вітаємо приєдналися до нас, в загальному, вивчаємо і дякуємо Життя!

Пологи у щасливій відповідальності | ПОЛОГИ У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ

Від страху до радості | У ванній з телевізором-акушером | У морі, в басейні і в смиренні | Папа на пологах: біль навпіл | Може бути, йому снилися пологи? | Головне під час пологів «Не народжувати»! | Трилогія про домашніх пологах | Корисні поради | Метушня навколо дивана ». | Самі класичні і самі роддомовской пологи з усіх домашніх. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати