На головну

Пологи у щасливій відповідальності

1. Американська модель корпоративної соціальної відповідальності.
  2. Аудит корпоративної відповідальності
  3. Благов Ю. Є. Концепція корпоративної соціальної відповідальності і стратегічне управління // Російський журнал менеджменту. 2004. - № 3. - С. 17-34.
  4. Британська модель корпоративної соціальної відповідальності.
  5. В) військове товариство і бойова дружба, тобто взаємини, обумовлені міжособистісними почуттями взаємної довіри, поваги і відповідальності один за одного.
  6. Види цивільно-правової відповідальності

(Пологи Асі Д., м Перм)

Мене звуть Ася. Мого чоловіка - Тимофій. Наш син Ілля народився 7 червня 1994 року. Будинки.

З самого початку вагітності я була впевнена в тому, що не буду народжувати в пологовому будинку. Мої дитячі спогади про перебування в лікарні змішувалися з розповідями, почутими від жінок, які народжували у пологових будинках, а також з враженнями, що залишилися у мене після того, як ми зустрічали біля дверей пологового будинку мою сестру з малюком. Вигляд у неї був стомлений, змучений, вона не посміхалася але ж це був 7-й або 10-й день після пологів. Двічі це відбувалося, і хоча обидві дитини були бажані і народилися природним чином (без кесаревого розтину, популярного у наших акушерів), вона була щораз знесилена морально перебуванням в пологовому будинку. Ці та інші враження, а також свідчення очевидців, які народжували або працювали там, переконали мене в тому, що пологовий будинок - це конвеєр, Де я і мій малюк будемо в ряді інших.

Народження дитини - радісна, неординарна подія. Я хотіла грати провідну роль, а не підкорятися вказівкам медперсоналу, який в пологовому будинку вирішує все: чи бути присутнім чоловікові при пологах, коли тужитися, коли годувати дитину, скільки лежати, а скільки ходити і т. Д. І т. П.

Я знала, що я здорова, що плід предлежит правильно; я була впевнена в собі і своєму чоловікові. І, найголовніше, відповідальність за народження і здоров'я дитини належала мені, і я не збиралася її кому-небудь передавати. Отже, я була впевнена, що буду народжувати вдома, і переконала в цьому чоловіка. Щоб підкріпити це необхідними знаннями, ми звернулися по інформаційну допомогу до духовної акушерки (зараз ми з нею близькі подруги) і, слідуючи її рекомендацій, стали готуватися до пологів: багато читали, займалися спеціальними вправами вдома і в басейні та інше.

Ускладнень або будь-яких проблем під час вагітності не було, блювоти та інших проявів токсикозу теж не було, правда, мене дратував запах м'ясної їжі, коли готувала свекруха (я - вегетаріанка). Ніяких особливих забаганок у мене не було, а крейда і солоні огірки я любила до вагітності і до сих пір.

Десь за тиждень до пологів я відчула, що мені не вдається комфортно виспатися. Всю вагітність я була дуже сонливість, але, хоча живіт заважав, мені вдавалося виспатися.

І от 6 червня о 5 годині вечора у мене почалися перші сутички. Чоловікові я подзвонила трохи раніше (в обід), коли відчула тяжкість в низу живота, і він тут же приїхав з роботи і почав готуватися до пологів: приготував білизна, ретельно вимив ванну, стіни ванної кімнати, прибрав зайве, дістав необхідне, а під час сутичок встигав ще мені допомогти і час від часу перевіряв розширення шийки, як вчила акушерка.

О 8 годині вечора відійшли води.

О 10 годині вечора я прийняла ванну, щоб полегшити перейми, т. К. Тепла вода розслаблює. Полегшення було незначним (температуру води вже не пам'ятаю). Сутички тривали, вийшовши з ванни, я вирішила прилягти, т. К. Втома від сутичок вже не залишала бажання ходити (в цей момент я попросила чоловіка зателефонувати нашому духовному акушерці).

Об 11 годині приїхала Наташа (духовна акушерка, яка нас готувала до пологів), веліла мені встати з ліжка і робити нескладні вправи. Через півгодини ми пішли у ванну, вода була тепла, але мене морозило. Я сиділа в воді і мені лили теплу воду по хребту - так було тепліше.

Коли почалися потуги, я не зовсім усвідомлювала, що ж мені потрібно робити. Свідомості я не втрачала, але перед очима все розпливалося, мова заплітався - я заїкалися, але чула, що говорю неправильно, і тут же себе поправляла.

Чоловік і акушерка стояли поруч, про щось говорили зі мною, іноді виходили на кухню (там грілася вода на плиті, т. К. Влітку у нас бувають проблеми з гарячим водопостачанням), і в цей час очі у мого чоловіка округлювалися від хвилювання за мене (як мені про це розповіла пізніше, після пологів, акушерка), але коли він входив до мене в ванну, він був зібраний, уважний, тримав себе в руках і нічим (в тому числі і очима) не видавав свого хвилювання. Він підтримував мене і фізично, і морально, а акушерка давала поради.

Близько 12 години ночі вона запитала, чи готова я народити зараз, 6 червня, або через кілька хвилин, але вже 7 червня. Це було сказано з гумором, але мені було не до цього, хоча цифра 7 мені подобається більше, ніж 6. Я не затримувалася спеціально, просто потуги мене «застали зненацька», я тільки з 3-го разу зрозуміла, як потрібно цим процесом управляти . Думка була одна: малюк, я тебе люблю, але скоріше б все це скінчилося.

Я з дитиною розташувалася на ліжку, чоловік-на кушетці. Він втомився і відразу заснув, я ж після відчуття полегшення після пологів відчувала бадьорість, а спати мені не хотілося. Було незвично спостерігати поряд з собою щось нове, але своє, рідне, і в той же час окреме від себе (мене) істота.

Пуповину ми не перерізали відразу, плацента в чаші в ліжку виглядала незвично і я, думаючи, що вона може перевернутися, кілька разів розбудила чоловіка, щоб запитати, може, вже пора перерізати пуповину. Він мене заспокоював і тут же засипав, бо, напевно, напереживалися більше, ніж будь-хто і чим я, і я за це на нього не ображалася, давала поспати годинку і потім знову будила, але він не сердився і був трохи до мене .

О 8 ранку ми перерізали пуповину, як нас навчила акушерка, і викликали додому лікаря, але не для медичної допомоги (ми в ній не потребували), а для того, щоб лікар підтвердив документально, що ця дитина народився у мене. Замість одного лікаря нас відвідали кілька лікарів по черзі (так розпорядилося медичне начальство, дізнавшись про такий інцидент):

лікар швидкої допомоги",

лікар дитячої невідкладної допомоги,

неонатолог,

гінеколог,

педіатр,

завідуюча відділенням дитячої лікарні.

Всі нас оглядали, вірніше, дитини - перевіряли його рефлекси, пропонували госпіталізацію, але ми відмовляли всім лікарям. У ці відвідини було багато неприємного, але я не хочу зараз про це згадувати, ми тоді були щасливі і сильні своїми переконаннями, і зараз вчинили б так само.

Крім нав'язливих лікарів були ще неприємності і з оформленням документів малюка, але ми і з цим порівняно легко впоралися (у інших народжували вдома батьків в нашому місті були проблеми, набагато складніше наших, наприклад, одній жінці довелося доводити, що це її, а не вкрадений дитина). Перше, про що ми задумалися, як назвати дитину, т. К. Чекали дівчинку, а не хлопчика. Придумали. Потім - годування. Спочатку малюк не виявляв інтересу до моїх грудей, і мені довелося зціджувати молоко - дуже болісний процес, але це виявилося не найістотнішим. У малюка з'явився апетит, і він позбавив мене від мук зціджування, і я була йому вдячна за це, але мене чекало інше випробування - незвичні соски дуже болісно реагували на вимогу малюка вгамувати голод, і в той же час мене немов струмом била і вигинала в дугу біль в низу живота - скорочувалася матка, що було викликано годуванням, як мені пояснила Наташа. Так і запам'яталися мені перші годування: радість, що не треба зціджувати, і що мій малюк вже шукає груди, щоб вгамувати голод, і біль в сосках і в животі до покусані в кров губ і дибки стоять волосся на голові.

Але ось уже і це в минулому.

І ось ми йдемо на першу нашу прогулянку. Це 5-й день після пологів. Я йшла і згадувала відчуття розбіжності кісток тазу під час пологів - кістки явно ще «не встали» на своє місце, тому я намагалася йти повільно і обережно, здавалося, що це не мої, а чужі ноги, хоча вдома цього я не відчувала.

Ще мені пригадується, що після пологів я із задоволенням спала на животі, адже під час вагітності це неможливо, та й потім, коли груди наповнилася молоком, весь період годування я вже не могла дозволити такого задоволення. Мій чоловік ніколи не спить на животі, я жартую, що це через те, що він не був вагітним.

Слід сказати, що після пологів мастило з шкіри малюка не змивали, і до сих пір у нього не було ніяких шкірних захворювань. Кожен день ми з ним обливалися холодною водою для гартування, кожен день плавали, займалися бебі-йогою і динамічної дитячої гімнастикою.

Малюк росте здоровим, у розвитку не відстає від інших хлопців свого віку, він - вегетаріанець, як і ми з чоловіком. Щеплення ми не ставили ніяких до 4 років, після виконання 4-х стали ставити, але тільки тому, що потрібно ходити в дитячий сад (він дуже мріє про це, про те, що буде там грати з хлопцями, що у нього буде багато друзів , більше, ніж зараз), а в садок не беруть дітей без щеплень, так що рішення почати ставити щеплення - вимушене. Зараз Іллі 4 роки 7 місяців, з наступного місяця він піде в дитсадок. В майбутньому він мріє стати пожежником або рятувальником, як тато. Ну, а ми з татом (чоловіком) мріємо про дівчинку, яку, звичайно, будемо народжувати разом вдома.

Самі класичні і самі роддомовской пологи з усіх домашніх. | Сім'я, любов, всесвіт

Мама про пологи | Від страху до радості | У ванній з телевізором-акушером | У морі, в басейні і в смиренні | Папа на пологах: біль навпіл | Може бути, йому снилися пологи? | Головне під час пологів «Не народжувати»! | Трилогія про домашніх пологах | Корисні поради | Метушня навколо дивана ». |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати