На головну

Метушня навколо дивана ».

1. В) цитоплазма закручена навколо осьової нитки
  2. Вам дана сила, навколо якої обертається світ
  3. Ваша внутрішня краса здатна творити красу навколо вас
  4. Навколо Москви. 2 години
  5. Питання 34. формування антиординської коаліції навколо Москви в третій честверті 14в
  6. Питання 60. Завершення об'єднання російських земель навколо Москви друга половіна15 -початок 16в
  7. Обертання навколо ліній рівня

Чудове, умиротворений, блаженне ранок ... Зненацька близько 11 ранку застав дзвінок з жіночої консультації на предмет дострокової госпіталізації мене пологовий будинок. Я, розслабившись, сказала, що народила вночі, що перевезення відіслали, т. К. Вона запізнилася. Вони тут же прискакали. Побачили, що все (поки ще) живі, виміряли у мене температуру і тиск - в нормі, пом'яли живіт, але всередині дивитися не стали і довідку на дитину не дали. Поахалі, що пуповина НЕ перерізана (і не тільки тому), і терміново викликали перевезення. Ми непротестовалі т. К. Сподівалися отримати з них (від «швидкої») довідку про народження дитини. Підсумок: нам ніяких довідок не дали, навпаки, взяли з нас всілякі підписки в тому, що попереджені, всю відповідальність беремо на себе і т. П. Перерізали пуповину (Л.-й чоловічою рукою, вона дуже міцна) приблизно через 12 годин після пологів. Не пам'ятаю точно - колись до цього С. почала робити малюкові бебі-йогу, але «не пішла», і чийсь приїзд це перервав. Огляд плаценти: дірка з п'ятак величиною. Заходи: якщо не хочемо неприємностей, мені треба 3 діб поголодувати. Близько 16-ї години приходили з дитячої поліклініки, нагнали нервозності: «ах, ох, знижений тонус (в порівнянні з затиснутими в кулак роддомовская дітьми). купа латині типу «перинатальна енцефалопатія». Я: «Переведіть» Загалом, попсували нерви. С. порадила свого педіатра-неонатолога (Т) Наступного дня вона (Т.) приїжджала, заспокоїла нас одним своїм виглядом, все подивилася, сказала нам, що і як, на що звернути увагу. P. S.: Від зниженого тонусу дуже допоміг масаж, а решта, на щастя, не підтвердилося.

Вага: приблизно 4 кг, зріст 55 см, окружність голови 36,5 см. Увечері в день пологів Л. поскаржився, що «горить»; температура у нас з ним виявилася однакова до десятих - 37,3 ° С (чоловік і дружина - одна сатана). Триденне голодування (НЕ насухую!) - Без проблем, тільки на другий день руки самі тягали зі столу щось в рот, доводилося по ним плескати. На 3-й день - прихід молока підвищилася температура до 37 ° С. Я ніяк не могла влаштуватися годувати малюка: стоячи - важко тримати, лежачи - не вміла, стала сідати і (спірно!) Доразодрала свої маленький розрив до (великого?) Приблизно 2 см. на 4-й день заехаала С. на патронаж. Я на радощах (гості! І можна їсти!) Переїла, стало гірше. В результаті на 5-й день для мене пост, і єдине, що було приготовлено і з'їдено (як ліки) - плацента. Треба сказати, що це допомогло. Недарма в пологовому будинку їх збирають, везуть літаком до Франції, де з них роблять ліки, яке знову ж жінкам і пропонують, але вже за великі гроші так що це не людоїдство, а хороші ліки (по виду і способу приготування - суть звичайна печінка, тільки більше губчаста). Залишки плаценти закопали в красивому місці кілька днів по тому. Щодо розриву: С, подивившись мене внизу (на відміну від знавців з ж \ к, бігали кожен день вимірювати тиск) веліла обробляти настоянкою прополісу кожні 2 години. Благо, працював л. зовсім поруч - так і бігав мазати нас обох. На 5-й день робили з малюком (М.) гімнастику, купали (пірнання «не пішла», до нього повернулися пізніше. На 11-й день - перша прогулянка. На 12-й - ура! - Включили гарячу воду, але зате зламали ліфт (7-й поверх!).

Резюме. Гострих відчуттів було години 2, і це не біль. Відчуття сильні, але інші. Найбільш гострий момент - близько 10 хвилин (коли малюк підлазити під лобкову кістку) до того, як забралися в ванну.

Головне для мене в домашніх пологах:

1. Це здорово, чудово.

2. Це краще (набагато) для дитини.

3. Різко загострюється почуття відповідальності - дійсно все береш на себе. Зокрема, т. К. З малюком разом з нуля, все з ним робили ми з Л., а бабусі, як часто буває, вони взагалі через день повернулися на дачу допережівать.

P.S. Момент пологів моя мама відчувала - саме в цю ніч сильно переживала за мене, а години в 2 ночі заспокоїлася і заснула (М. народився в 1 ч. 56 хв.)

папери: Довідку на дитину ні ж \ к, ні «швидка», ні дитяча поліклініка не дали (1994 рік). Але! У РАГСі було достатньо заяви двох свідків 1) чоловік, 2) сусід, який привозив акушерку. Л. запитав, як часто такі до них приходять. Відповідь: в середньому по району 1 раз в два дні.

4. За Л. думку, критерієм може бути відповідь на питання: «Ну як, будеш ще народжувати?», Поставлене відразу після пологів. Я відповіла: «Хоч завтра». Але це вже

інша історія.

Отже:

ЧАСТИНА 2

«Призова гра»

«Тихе щастя другої вагітності»

Грудне вигодовування чесно охороняло від вагітності аж до попереджувальної менструації (М. тоді було 10 міс), відрахувавши днів 25 від початку, я вважала себе в безпеці. Тест по «ХГ», проте ж, все-таки здала. Отримавши негативну відповідь, ми заспокоїлися ще місяці на 4, поки Л. не помітив, що щось я гладшаю ... дізнавшись істину, постановили «вважати даний час відпочинком», а також по можливості привчати М. до самостійності. Вирішили також, що налаштуватися на потрібний лад і освіжити знання необхідно. А то в 1-й раз все робили на підсвідомості і не так. І записалися аж в 2 групи. Порівнюючи лекції трьох акушерів - З, Т. і Л., можна сказати, що вони відрізнялися манерою і стилем викладу, а фактичний зміст збігалося. Різниця була лише в ставленні до обвиття пуповиною - від «безпечно» до «терміново рятувати» - ймовірно, був різний особистий досвід (потім у нас з'явився свій). Отже: ми займалися вечорами по середах і суботах; М. я тягала на руках майже скільки він хотів - збільшення ваги відбувалося поступово; в ж \ к я з'явилася, але розуміла, що вони мені не потрібні (і яке ж це щастя). Грудьми годувала до 1 року 2 місяців, під кінець стало неприємно. Варикоз мені вилікувала п'явками Л.- спасибі їй величезне.

Батькам чесно сказали, що хотіли б народжувати вдома, але будемо готові до всього. Далі: я перехажіваю! Малюк починає будується головою регулярно по середах і суботах після занять приблизно в 11 вечора і до першої години ночі перестає. Хоч ми і вже досвідчені, а ванну наливали раз 5 і акушерці дзвонили не менше 3-х разів. І все «розсмоктувалося». Простимулювати процес різними способами не вдавалося, хоча хотілося - іноді були зручні дні, коли батьки їхали на дачу.

Про те, як діти вибирають час пологів.

1. Чому я перехажівала? Імовірно, Д. мав народитися 15 січня, а 25-го ми відзначали 10-річчя нашого закінчення факультету, і дуже хотілося сходити - ми з Л. однокурсники. В результаті Д. вмовила - сходила - а йому сподобалося, вилазити не хоче. Однокурсники сміялися - ми з чоловіком в анкеті по-різному заповнили графу «число дітей». Я -1,5, Я- «майже 2».

2. Дня за 2 до пологів у ванній відвалилася зі страшним шумом кахельна плитка - якраз ряду два над самою ванною.

3. Напередодні сусід-водій (той же самий), чесно відчергувати 2 тижні, попередив «про схід з бойового поста». Я подумала, що, згідно із законом бутерброда, в цю ніч все і станеться і обов'язково треба знайти заміну. Спасибі «запасному» з «першої команди» - виручив.

Хроніка дня:

Годині о 6 ранку почалися помітні сутички, причому пішли відразу через 10 хвилин і з потугами. Я доспала, скільки могла, потім зробила клізму, зварила гречану кашу для старшого на ранок, розбудила Я «це може бути все-таки сьогодні, мій ванну». Подзвонили З: «Це знову ми, на цей раз начебто дійсно народжуємо, особливо не поспішай, але під'їжджай», послали за нею машину. Я ще погодувала М. (він їв сам), спираючись ліктями на стіл і нахиляючись вперед на сутичках.

Д. летів як ракета. Коли годин в 8 я зайшла в кімнату до батьків з проханням взяти на себе М. і сходити на дитячу кухню за молоком, то сказати про це спокійно я ще змогла, а далі ті ж 15 м по коридорах довелося дуже поквапитися. Тільки добігла до ванної - відійшли води (8.05), в наступний перерву залізла в воду - яке блаженство! Влаштувалася на корточках поперек ванною, сильно розставивши ноги і нахиляючись вперед. Одне з найприємніших відчуттів в житті - коли Л. виливав розчин морської солі в ванну, і я попросила лити цю холодну воду на спину. А ванну хотілося весь час зробити погарячіше. Розумію, чому в старовину народжували в жарко натоплених лазнях. Цього разу зовсім інше ставлення до чоловіка. Він поривався мені допомогти, пом'яти спину, наприклад. Я ж гарчала: «Не чіпай». «Ом» практично не співали. Я трохи стримувалася, пам'ятаючи про присутність за стіною батьків. Погуділи (помичалі?) Кілька разів, на потугах. Коротше, коли я спробувала рукою внизу помацати, яке розкриття, то зустріла м'якеньку волохату голівку в щілини у самого виходу. У наступному проміжку дала Л. погладити голівку. Чим пишаюся - зовсім не порвалася - абсолютно свідомо притримувала промежину рукою і намагалася трохи пригальмувати (продихати «собачкою») потуги. Так що головка народилася приблизно через одну потугу від тієї, коли вже могла б. Я подивилася на головёнку під водою. Було страшнувато «як же він там, під водою! Треба ж щось робити ». На наступній потузі народився до половини (застряг в талії). Л. намагався помацати шию - обвита пуповиною чи ні, але не зміг-все в складках. Наступна потуга - вилетів (виплив) весь, як пробка. Кілька секунд під водою. Бачимо: навколо шиї пуповина. Я скоріше витягла з води, давай розмотувати. Був 1 оборот. (Неправильно! Краще було б розмотати під водою, але швидко, і потім витягнути.) Колір - червоний, сопе. Л. відсмоктав слиз, взяли на руки, дивимося. Час 8:20. Ототхожденія вод пройшло 17 хвилин! Коментуємо: в пологовому будинку точно б на підлогу народила. Покликали маму: «Хочеш подивитися онука?» Вона з острахом заглянула, заспокоїлася, вискочила. До речі: в цей раз не встигли пригасити світло у ванній, і малюк потім довго мружився. Вже за традицією: С. приїхала через півгодини; через кілька хвилин народилася плацента. Правда, цього разу я свідомо спробувала подтужіться: «почекайте вилазити, я зараз ...», я ще попросила покласти плаценту в красиву вазу. Перебралися на диван в кімнату, відпочиваємо. Дзвінок з дитячої поліклініки: «Чи будемо ми М. робити щеплення». Переглянулися з чоловіком, про пологи промовчали. З ж / к я після отримання від них обмінної карти і декретної не спілкувалася, ховалася. Приблизно через годину прийшов М., показали братика. Лежимо, насолоджуючись: наскільки легше у воді, наскільки спокійніше без бігання навколо білих халатів. Лікарям про Д. сказали тільки день на (?) 20-й. Часи змінилися (1996 рік), реакція типу «А, ну добре, зайдемо ...» У малюка був неабиякий діатез (?) - Червоні плями на шкірі (не треба було мені напередодні є торт і апельсини) і опухла від старанності мошонка. Моє самопочуття раз в п'ять краще, ніж після перших пологів. Плацента, як завжди, з підозрою на загубилися шматочки. Як завжди, голодую. Знову-таки на 4-й день не дуже добре, знову-таки «ритуальне блюдо» допомагає.

Про других пологах:

Це дається далеко «не безкоштовно», але набагато легше. І вода дуже допомагає. На 2-й день відчуваю себе як на п'ятий минулого разу.

P.S. Досить рано почали гуляти - мало не на п'ятий день. Коли я їх обох (старшому рік і сім) зібрала і вивела гуляти - відчула себе вільною і незалежною. Після пологів Л. сходив замість мене на заняття «школи мам» - якраз на лекцію про динамічної гімнастики.

- Народили?

- Народили.

- Вдома?

- Будинки.

- У воду?

- У воду.

- Самі?

- Самі.

Л. говорить, що, якби справа була в Америці, аудиторія вибухнула б схвальним свистом. А ще через тиждень на заняття прийшли вже ми з Д. удвох.

ЧАСТИНА 3

«Ровента-3, радість у Вашому домі»

Наше звернення до Центру репродукції і планування сім'ї з проханням: «Сплануйте нашу сім'ю ...» - успіху не мало (препарат «Депо Провера», допустимий для годуючих мам, нас не захистив).

Знову ж було вирішено відпочивати до пологів. Я розважалася на заняттях живописом з вагітними і на психологічному тренінгу дитячо-батьківських відносин «Діти і батьки». Кілька разів заходили до С. на лекцію - освіжити в пам'яті і налаштуватися на пологи. До цього моменту ми переїхали до Л. татові. Його ставлення до домашніх пологів пом'якшало від «я їм цього не дозволю» до «робіть, як хочете, але мене у все це не втягуйте». У ж / к в черговий раз змінилася лікар, і ми з нею відразу почали розмову з моєї відмови від госпіталізації і т. П. Але взагалі часи змінилися на краще: (98 рік) у неї на ділянці вже траплялися домашні пологи. Загалом, вона вела себе досить спокійно. Траплялися смішні застереження: «Чи не хочете заздалегідь лягти в пологовий будинок, а то Новий Рік - ах, да, ви ж будинку ...» До зарядці в цей раз я ставилася халтурно і попереджаю всіх: зарядку робити варто обов'язково і не лінуючись! Цього разу я «відчула різницю» і була за це покарана. Про терміни дідові сказали точно (приблизно 3 січня), правда, попередивши, що Д. ліз тижні три. Дід поїхав на всі новорічні свята на дачу, вирішивши, на щастя для нас, самоусунутися.

Корисні поради | Самі класичні і самі роддомовской пологи з усіх домашніх.

Акушерка в чотири роки | Папа про пологи | Мама про пологи | Від страху до радості | У ванній з телевізором-акушером | У морі, в басейні і в смиренні | Папа на пологах: біль навпіл | Може бути, йому снилися пологи? | Головне під час пологів «Не народжувати»! | Трилогія про домашніх пологах |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати