Головна

Корисні поради

1. Додаткові поради, що стосуються анального сексу
  2. Інші поради, що стосуються презервативів, і інші дрібнички
  3. індійські поради
  4. Як жінка може зробити успішного чоловіка неуспішним? Антипоради
  5. маркетингові поради
  6. методичні поради

1. Не лінуйтеся з зарядкою для вагітних! Це зовсім не те ворушіння кінчиками пальців, що рекомендують в консультаціях, а то, чого вас навчать на заняттях.

2. Все, що можна зробити заздалегідь, потрібно зробити заздалегідь - бо потім буде ніколи.

Аптечка для домашніх пологів, сумка, якщо доведеться їхати в пологовий будинок, все для дитини, холодильник, забитий їжею. Все було під рукою. Була домовленість з сусідом з машиною на будь-який час дня і ночі - на випадок, якщо їхати за акушеркою або в пологовий будинок. Про всяк випадок була домовленість з «запасний» машиною (для довідки: «перевезення породіль» їхала до нам 3 години!).

3. Перевірте сантехніку !!! Так як був (не у нас) випадок, коли під час пологів зірвало кран в раковині.

4. Перевернутися головою до виходу малюка можна вмовити! Спочатку у нас він лежав правильно, потім, образившись на відвідування рок-концерту, повернувся попою. Активні вмовляння і зарядки допомогли - якраз до річниці весілля він зробив нам подарунок - розвернувся правильно.

5. До уваги всіх! Варикозні вени успішно лікують п'явками, і це практично єдине, що допомагає (але не раніше 7-го місяця вагітності і аж до пологів). Але - шукайте фахівців, що працюють з вагітними.

Момент істини. Чекаєш, чекаєш і все ніяк ... варто відволіктися і зібратися в театр, гості, за місто або куди-небудь ще - напевно це розвага буде перервано. Перша ознака наближення пологів для мене був абсолютно непоборну сон, звалив мене в середині дня. Потім почалися легкі, не дуже

регулярні сутички хвилин через 40. Далі все «нормальні» в такому стані їдуть в пологовий будинок, ми ж пішли в гості до кузини помитися, бо гарячу воду у нас відключили (час приблизно 21 годині). Там я тримала не зовсім чесне парі, з швагром - на його питання, коли ж я народжу, впевнено відповіла «завтра» (сутички в той момент стали вже регулярними, хоча приблизно також через 40 хвилин, чого він, природно, не помічав). Ще, щоб нас не відволікав телефон, я зателефонувала свекрусі (спланувавши в проміжок між переймами) і поговорити про те, про се. Подзвонили також сусідові з машиною - «не виключено, що сьогодні, ось адреса, зателефонуємо пізніше ...». Як стимулюючий засіб був вимитий підлогу в кухні, дороблені дрібні справи, перечитати записи про пологи і т. П. Процес тим часом раскочегарівается. Час приблизно 23 години. Подзвонили акушерці, попередили. Вона, поговоривши зі мною, коментувала: «Ну, голос у тебе ще нормальний, передзвоніть години через два». Я зробила очисну клізму, та не одну, а дві - першої здалося мало, - і події різко прискорилися. Виливалася друга дуже болісно, ??в перший раз затремтіли м'язи живота, і зараз, заднім числом, я розумію, що саме в цей момент і відійшли води. Сутички стали хвилин через 10; крім того, пересиджувати їх на туалеті було досить зручно. Потихеньку заради полегшення я стала підспівувати «ом-м-м ...» Часу близько 24 годин, чоловік вимив ванну і почав наповнювати водою. Повільно! Технікою швидкого нагріву великої кількості води каструлями він опанує пізніше. Незабаром мені одній, та ще в туалеті, стало незатишно і погано, і я стала просити у Л. підтримки у всіх сенсах цього слова. Висіти на ньому лицем до лиця мені здалося дуже зручно. І, кинувши на підлогу клейонку, а на неї шматки старого простирадла - з мене постійно щось капало - над цим місцем і стали переживати сутички. У проміжках я намагалася ходити по кімнаті. Прикинути період і тривалість переймів за секундоміром не вдавалося - вже не до того. Єдина зроблений запис: 1 година 10 хвилин: 40 секунд через 1,5 хвилини, потім: 1 година 30 хвилин: 30 секунд через 1 хвилину. За словами Л., він «відчув, що треба включатися в процес, інакше збожеволієш». У всякому разі, мені він допомагав здорово. Я видавала звуки вже в повний голос, не піклуючись про сусідів-гінекологах, що живуть внизу (вони так-таки нічого не чули), Я витягував голосом, коли у мене не вистачало дихання, і, я думаю, цим трохи поглиблював сутичку. Виникла проблема - як подзвонити сусідові, щоб він їхав за акушеркою (С), і їй - про те, що машина за нею виїжджає: при проміжку в хвилину Л. не встигав і набрати номер, і сказати, що потрібно. Добре, що адреси, кому куди їхати, розповіли заздалегідь. А ще йому треба було каструлями тягати гарячу воду з кухні у ванну. Кілька сутичок, пережитих самостійно, поки він дзвонив, дали мені відчути різницю - дійсно, з чоловіком вполовину легше. На сутичках я закривала очі і внутрішнім зором бачила отвір, розширює синхронно зі звуком «ом». Представлявся куля діаметром близько 10 см, що просувався до виходу. Тоді я думала, що це навколоплідний міхур, і все чекала, коли він порветься, насправді це була головка. За словами Л., він боявся того, що якщо перші дві години (приблизно з 23-ї години) такі, то що ж буде далі, в очікувані 14-16? Тому він якось відразу повірив моїм словам, що я скоро народжу, і запропонував перебиратися в ванну, хоч там і мало води. Встала смішна проблема - як дістатися до ванній? Я відчувала, то розігнутися з похилою пози не можу, якщо встану прямо - заважатиму дитині. Квартира - колишня комуналка, треба подолати два коридору, близько 5 м. Довелося по-собачому рачки - повзу і сама над собою сміюся, ура! За один проміжок встигла. У ванній води трохи більше, ніж по щиколотку. ; Хватки якось змінилися, але думати про це було колись. Найбільше боялася втратити дитину, щоб він не впав вниз головою в ванну. Малюк народився за дві потуги. Чи не найбільше за дві - скільки їх було до того, не знаю - спочатку головка - причому Я радісно мені: «Ти молодець!», І відразу потім весь, як пробка від шампанського. Сяк-так, але міцно вхопила - дуже слизький, води мало. Так що швидше за це повітряні пологи. Коли він вилазив, у мене в свідомості пройшла думка «я Сеня» (але так не назвали). Подальші свої дії пам'ятаю погано, розумію тільки, що неправильні. Швидше за все, головка, пройшовши по повітрю, потрапила в воду; я його опустила у воду всього, вийнявши ніс назовні (то, що спинку - точно пам'ятаю, «нехай хребет відпочине») - і дуже швидко - дістали. (Важливо! Після того як ніс побував на повітрі, дитина вдихнув - не можна знову опускати головку під воду! Не впевнена, що ми це правило дотримувалися - не пам'ятаю.)

Чхнув, засопів (не кричав). Ура! Дихає. Колір - багряно-червоний ( «Не синій, добре») Я. встиг поглянути на годинник - 1 година 56 хвилин. Не пам'ятаю - ймовірно, Л. відсмоктав слиз; ймовірно, шльопнули по попі, щоб закричав. Мене б'є озноб; стоїмо, я у ванній, Л поруч, малюка тримаю на руках. Пуповина - як фал у космонавтів - сіра, товщиною в палець, вся в горбках, довга. Вода у ванні темно-червона, але з мене начебто більше не тече. Перші спроби прикласти до грудей - посмоктав трохи. У радісному розчуленні пройшло близько півгодини - виникає питання: а що далі? Плацента всередині мене, сутичок немає. Рятівний дзвінок двері. Наші приїхали. Я відкрив, на питання С: «Як справи?»: - Ми народили.

Друг, привітавши Л., пішов. С. пройшла в ванну; після привітань і миття рук - на нашу скаргу, що не відходить плацента вже хвилин 40 - «ну, давайте вилазити». Тут же плацента і народилася (2 години 49 хвилин), ймовірно, мені як господині не хотілося бруднити ліжко. Нас удвох з малюком облили ( «щоб я не літала»), завантажили плаценту в миску, і все перебралися на ліжко. Миску поставили на низький столик поруч - щоб була на одному рівні з малюком - як повідомляються судини. Обробили мене - перекис, спирт з прополісом, солкосерил. трохи порвалася - С. сказала, що розрив невеликий, вона може зашити, а може і так зарости - на наш вибір. Природно, що мені вже нічого не хотілося. Годині о 4 ночі все влаштувалися спати.

Трилогія про домашніх пологах | Метушня навколо дивана ».

ВІДНОВЛЕННЯ Після кесаревого розтину | Акушерка в чотири роки | Папа про пологи | Мама про пологи | Від страху до радості | У ванній з телевізором-акушером | У морі, в басейні і в смиренні | Папа на пологах: біль навпіл | Може бути, йому снилися пологи? | Головне під час пологів «Не народжувати»! |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати