Головна

Трилогія про домашніх пологах

1. D форми для мила в домашніх умовах
  2. E. Виробництво домашніх і особистих послуг найманої оплачуваної прислугою.
  3. E. Фактичне кінцеве споживання домашніх господарств
  4. F. Доходи домашніх господарств
  5. Акушерський травматизм в пологах
  6. У стаціонарі надають допомогу тільки самим маленьким дітям або при дуже важких формах циститу. У всіх інших випадках лікування проводиться в домашніх умовах.
  7. Вагінальне дослідження У ПОЛОГАХ

(Пологи Олени В., Москва)

Попередження: закінчивши цю розповідь, я зрозуміла, що він розрахований на цілком певне коло читачів - а саме, що займалися на курсах підготовки до пологів - і тому деякі речі передбачаються загальновідомими, а деякі, можливо, не настільки шокуючими.

ЧАСТИНА 1

«Ти пам'ятаєш, як все починалося ...»

Перше зерно інформації було заронити задовго до весілля: «є якась знайома, яка народила вже трьох дітей, причому одна, будинку, в воду, в ванні». Підгрунтям, на яку воно впало, була застаріла і небеспрічінно нелюбов до лікарів і вітчизняній медицині. Плюс мамин розповідь про те, як вона пробула в пологовому будинку три тижні замість трьох днів. Плюс такої ж розповідь свекрухи. Так що, завагітнівши, я негайно випросила заповітний телефон курсу, «де вчать народжувати в будь-якій обстановці». Займалися на іншому кінці Москви. Обстановка занять - лежачи або сидячи, або хто як може на килимі, а не сидячи на стільцях, розминка, показ відеофільмів про пологи в кінці кожного заняття.

спокушання чоловіка. Стандартна реакція «ну, все це ваші справи ...» змінилася аж до активної участі в процесі (він прийняв двох наших дітей з трьох сам, а третього разом з акушеркою) завдяки випадковості. П. * (чоловік), зайшовши за мною до кінця заняття, застав чудовий відеофільм про те, як народжують в Бразилії -сідя на корточках, дуже легко і багато, і переконався, що це природний «нормальний» процес, а не щось позамежне ... Так що на друге заняття вдалося його заманити, а там пішло-поїхало ... При тому, що він панічно боїться крові, білих халатів і т. п.

Як ми зважилися? Це зайняло досить багато часу, близько 4 місяців. За медичними показаннями я потрапляла в середину «шкали ризику»: 7 балів з 15 можливих: 1 за вік (31), по 2 за гріхи по жіночій лінії, 2 за серце (вроджений пролапс). Так що гінекологіні дуже хотіли госпіталізувати мене достроково, а можливо, і «кесар». Наші наміри змінилися від «ми позайматися, щоб народжувати було легше і розуміючи, що з тобою відбувається», але народжувати обов'язково в пологовому будинку, краще по блату, до «почнемо будинку, далі, якщо за нашими відчуттями все піде нормально, то вдома і залишимося ». Остаточно ми зважилися тижні за два до пологів. Сильно допоміг приклад дівчаток в групі, які народили одними з перших - будинки, введення, і все о'кеу. «Ось адже, можуть же люди; такі ж як ми, сиділи поруч на заняттях, а піди ж ти! .. »- проблема перестала бути абстрактною. Як зауважив акушерки, «схожі пологи трапляються парами», і остаточно надихнула нас інша половина нашої пари - хлопці з дуже близьким терміном народили на 3 дні раніше нас, будинки, вдало. Причому коли вони народжували, я це відчула - мене сильно крутило, були «помилкові перейми». Рішення народжувати вдома трималося в таємниці від усіх, в тому числі від нервових батьків і жіночої консультації. Обставини складалися так, що для пологів було 4 зручних дня, потім акушерка їхала на семінар, а ще пізніше приїхали б з дачі батьки «пасти» мене (я «темні» з термінами). Діти вибирають найкращим чином - в третій з цих днів малюк і народився. Потім я підрахувала, що на пологи трьох дітей ми витратили 16 годин - 8 + 2 + 6. Про них і розповідь.

Головне під час пологів «Не народжувати»! | Корисні поради

ВАГІНАЛЬНІ ПОЛОГИ після кесарева розтину | ВІДНОВЛЕННЯ Після кесаревого розтину | Акушерка в чотири роки | Папа про пологи | Мама про пологи | Від страху до радості | У ванній з телевізором-акушером | У морі, в басейні і в смиренні | Папа на пологах: біль навпіл | Може бути, йому снилися пологи? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати