Головна

Папа на пологах: біль навпіл

1. Рішення рівняння методом поділу відрізка навпіл (бисекции)

(Пологи Марини і Валерія В., м.Санкт-Петербург)

Це розповідь Валерія про пологи. Він - фахівець з виготовлення хутряного одягу, Марина була туроператором. Народжували: йому - 29, їй - 20. У жіночій консультації Марину лякали низьким гемоглобіном. Були проблеми з добуванням довідки про народження. Немовляти обливали холодною водою. В ополонці Марина купалася, починаючи з 4-місячної вагітності. Страху перед пологами не було.

... Був ранній ранок, і сутички йшли вже щосили. Ми спокійно прийшли в квартиру, де нас з любов'ю зустріла тітка, після приготування всього необхідного акушерка Світлана оглянула Марину і прийшла до висновку, що пологи повинні початися ще нескоро.

На душі було дуже спокійно, ми пили чай, розмовляли на різні теми, і було відчуття, що все це непомінающіх зустріч давно не бачили друзів. У навколишньому середовищі панувало почуття торжества і величі події.

Марина ходила по квартирі, намагалася посміхатися, іноді приєднувалася до нашої бесіди і від цього ставало ще спокійніше. Все відбувалося на моїх очах, я бачив, як себе веде моя люба, і від цього в мене вселялися велика впевненість, що все, що ми робимо, все правильно. Коли Марині було дуже важко під час сутичок, я робив їй масаж попереку, допомагав приймати ванну, всіляко залицявся до неї, завжди намагався підтримати ласкавим словом, підбадьорити жартом або просто пестив і шкодував. І мимоволі спадало на думку в голову, а хто б все це робив в пологовому будинку, і де б вона знайшла цю підтримку там ?!

Так пройшов наш перший день пологів, потім почалася безсонна ніч. Сутички йшли через 5-10 хвилин. Я знову масажував поперек, пестив її, жалів відчував, як приношу безсумнівну полегшення своєї дружини. Минула ніч і настав день. Ми розуміли, що пологи затягуються і тим самим ускладнюються, але нам залишалося терпіти, чекати і молитися.

Все йшло своєю чергою. Ми з нашою акушеркою Світланою базікали про хвилюючих нас проблеми, перериваючи наші бесіди на чергове надання допомоги майбутній мамі, або просто її підбадьорювали оптимістичними жартами.

Дивлячись на цю доброзичливу обстановку, мені прийшла в голову ідея прикрасити її живими красивими квітами і додати кімнаті барвисто-святково-теплу атмосферу. Після здійснення моєї ідеї я наповнив всю квартиру казкової легкої мелодією, дружині і всім іншим це дуже сподобалося, від цього я відчував себе щасливим.

Увечері після робочого дня поверталася Маринина тітка, їла, дивилась телевізор і спокійно цікавилася нашими справами. Загалом, все як завжди. Цим вона вносила в процес пологів спокій і просту їх закономірність, а в цілому вселяла ще й величезний оптимізм.

Так непомітно, для мене звичайно, настала наступна ніч.

Марина вже не посміхалася, виглядала вона втомленою і змученою, скрикувала при сутичках, тим самим даючи зрозуміти нам, що скоро наші очікування виправдаються. Іноді мене охоплювала внутрішнє тремтіння, дивлячись, як вона мучиться, але це швидко проходило, тому що нас оточували сильні вольові жінки, як тітка Свєта і наша акушерка Світлана. Вони вносили тепло і світ в наші серця, я тим часом потихеньку задрімав, умиротворений цим. Коли прокинувся, вже було раннє ранок. Марина сильно кричала в іншій кімнаті, я відчував, як їй важко в цей момент, мені мимоволі стало не по собі. Потім вона разом зі Світланою прийшла до мене в кімнату, лягла і опустила свою голову на мої ноги. У неї йшли потужні сутички, вона кричала від болю, а Світлана давала цінні вказівки. Я вже подумав, що зараз тут все і станеться, і раптом мені стало дуже погано. Тіло стало ватяним, а в очах темно, довелося зібрати сили і йти під холодну воду. Через деякий час мені стало легше, але стан залишався млявим. Як виявилося згодом, після того, як ми з дружиною ділилися враженнями, в цей момент вона відчула потужний полегшення і знайшла в собі сили, щоб самій дійти до ванни і продовжити там пологи у воді. Виходить, що частина її болю я забрав собі. В цей час я теж збирався з духом і зі своїми силами, т. К. знав, що зараз можу знадобитися. І дійсно, через деякий час мені довелося прийти на допомогу моїй дружині у ванній. Вона вже щосили тужилась і кричала, висячи на шиї у нашій акушерки Світлани. Я замінив її, і Марина вже висіла на моїй шиї, а Світлана керувала процесом і приймала, не поспішаючи, новоявленого симпатичного человечик.

Через деякий час Марина відпустила руки і сповзла в воду, а я почув крик немовляти і швидко опустив голову. Поруч з Мариною вже плавала моя дочка.

Коли я вийшов з ванної, раптом сльози щастя переповнили все моє тіло, такого я ще не відчував ніколи. Я підніс Велику подяку Богу за доконане і пішов за фотоапаратом ...

Так і народилася наша Вероніка.

У морі, в басейні і в смиренні | Може бути, йому снилися пологи?

сідничне передлежання | затяжні пологи | Шрами на шийці матки | ВАГІНАЛЬНІ ПОЛОГИ після кесарева розтину | ВІДНОВЛЕННЯ Після кесаревого розтину | Акушерка в чотири роки | Папа про пологи | Мама про пологи | Від страху до радості | У ванній з телевізором-акушером |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати