На головну

Акушерка в чотири роки

1. I8 Існує, принаймні чотири точки, що не лежать в одній площині.
  2. В трифазного чьотирьох мережі відкриті провідні частини допускається заземлити без їх занулення, якщо захист струмоприймача виконана
  3. Скориставшись же рівним заступництвом всіх чотирьох стихій, ви можете розраховувати на максимальний успіх у всіх ваших справах, почуттях і відносинах.
  4. Вчора тут ще було близько чотириста журналів. Це самий красивий парк в місті. Текст став більш кращий. Моє день народження. Моє кави охололо.
  5. Виділяють чотири основні методи визначення базової (вихідної) ціни.
  6. Глава 4. заклинання ЧОТИРЬОХ

(Пологи Олени Г.)

Неділя, 22 червня 1997 р Днем ми з чоловіком ходили по місту, роблячи закупівлі на святкування його дня народження 24 червня. Нічого не говорило про майбутню подію. О 22 годині почали відходити води. Це перші наші пологи, і в таких випадках хвилювання природно. Але, т. К. Я була спокійна, за мене хвилювався Міша. Готуватися до пологів нам допомагала моя сестра Галина, яка веде заняття з підготовки до природного народженню. Під час вагітності я активно займалася спеціальною гімнастикою, легко сідала на «шпагат», виконувала йогівські асани, купалася в джерелі, Міша щодня робив мені масаж, я приділяла увагу раціональному харчуванню, виконувала очисні процедури. Це додавало мені впевненості в благополучному перебігу родового процесу. Настрій мій був бадьорий, в передчутті чогось незвичайного і чудесного. Оглянувши, Галина сказала, що можна спати до ранку. О 4 ранку мене розбудила перша сутичка. Пізніше ми набрали в ванну теплу воду, додали морської солі. Грала тиха спокійна музика, горіли свічки, сандалова паличка випромінювала гармонізує запах, а я «носилася» по кімнатах, періодично танцюючи то танець «живота», то танець «папуасів». Це веселило і мене, і рідних. Пізніше, повзаючи на колінах, співала протяжні пісні і звуки «ОМ», Міша робив мені масаж, і це надавало більше сил. У ванні я відпочивала, а на посилюються сутичках занурювалася під воду. Були моменти, коли думала, що не витримаю. І якби не моральна і фізична підтримка чоловіка і спартанське спокій Галини, підтримка моєї мами (адже це другі домашні, після Галінін, пологи в нашій родині), я б здалася. У чому я їм дуже вдячна. Пізніше ти розумієш, що не зазнавши цього, не відчуєш справжнього щастя народження. Події набирають темп. До появи нового Людини, до його зустрічі готові: Галина з чотирирічної Анастасією, бабуся, чоловік. Миша підтримує мене під плечі, Анастасія «компетентно» нашіптує: «Оленка, потихеньку, потихеньку. Оленка, "собаче дихання", дихай ». Бабуся готує одночасно сніданок і фотоапарат. І ось воно НАРОДЖЕННЯ!

Мені принесли дзеркало, я побачила головку свого малюка. «Яка волохата!» Я погладила її рукою, і на третій сутичці малюк виплив, немов дельфін. "Боже мій! Я вдячна Тобі за цю радість! Я люблю весь світ! Я люблю це Божественне Творіння! »Всіх нас переповнювала любов, радість і захоплення ДІВЧИНКА!

Як приємно було почути перший крик дитини і відчути її ніжний ротик на своїх грудях. Зустрітися з осмисленим поглядом. Це блаженство.

Як приємно було усвідомлювати підтримку і любов близьких тобі людей. І величезну їм подяку. І свій перший сон дитина розділив зі своїми батьками, лежачи між ними.

ВІДНОВЛЕННЯ Після кесаревого розтину | Папа про пологи

ПРОЦЕДУРИ, БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВПЛИВАЮТЬ НА СЛИЯНИЕ | Кесарів розтин | НАСЛІДКИ кесаревого розтину ДЛЯ ДИТИНИ | ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД | ОСНОВНІ ПРИЧИНИ для кесаревого розтину | Активна форма герпесу | сідничне передлежання | затяжні пологи | Шрами на шийці матки | ВАГІНАЛЬНІ ПОЛОГИ після кесарева розтину |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати