На головну

ДІТИ З НАМИ

«А ... це всього лише диня ...

О! Це насправді дитина! »

Дейже Бернхард, 5 років,

під час народження

свого молодшого брата

Присутність дитини на пологах - це благословення. Такий досвід збагачує їх життя. Дитина ніколи не заважає своїй мамі народжувати. Подібні випадки не відомі. Діти забарвлюють картину пологів в теплі тони **. На багатьох домашніх пологах присутні діти, і завжди це допомагає мамі і малюкові. По поведінці маленьких дітей можна судити, благополучно чи протікають пологи. Вони починають турбуватися задовго до появи явних ознак неблагополуччя.

Часто немовлята народжуються вночі. Напередодні, як завжди, укладіть своїх дітей спати піснями і казками. Перевірте, щоб їх ручки були чистими, а нігті коротко обстриженими. Адже діти напевно захочуть помацати новонародженого. Дуже добре, якщо в останні тижні перед пологами щовечірня ванна увійде в їх звичку. Це дозволить уникнути суєти в вирішальну ніч.

Виберіть кого-то з членів своєї сім'ї або близьких, кому дитина довіряє. Ця людина буде з ним під час пологів. Він не повинен навчати чи багато пояснювати. Достатньо лише відповідати на питання, якщо вони виникнуть. Дитині важливо випробувати пологи, а не міркування, теорії про пологи, відволікаючі його увагу. Іноді досить сказати: «Сам дивуюся», - або: «Дізнаємося разом». Згодом Ви встигнете відповісти на всі його питання, що виникають. Зараз же дитині достатньо його дитячого розуміння процесу. Присутність на пологах старших дітей (на відміну від їх повного виключення з цього сімейного процесу) ніколи не викликає у них психологічних проблем.

Я (А. А.) ніколи не забуду, як в шестирічному віці була присутня при народженні свого молодшого брата Габріела. Тихий голос і добрі руки розбудили мене серед ночі. Мамина подруга привела мене в спальню батьків. Горіли свічки. Мама глибоко дихала. До сих пір мене дивує те моє урочисто спокійний стан: відсутність страху, сорому або відрази, хоча ніхто спеціально не готуються мене до цього моменту. Незабаром з'явився чорний волохатий кегельний м'яч. Акушерка поливала його оливковою олією. М'яч опинився головою мого братика. Я відчувала цю подію як щось природне і диво одночасно. З першого моменту я відчувала до брата величезну любов, і у нас збереглися сердечні стосунки. Поки він був немовлям, я насолоджувалася турботою про нього, як маленька помічниця мами.

Це не дивно. Було проведено глибоке дослідження, яке показало, що менше сварок, почуттів ревнощів і знедоленої людини буває у дітей, присутніх при народженні молодших сестер і братів. Це логічно. Дитина бачить дію сил, які через маму принесли в цей світ немовляти. Малюк хоче бути поруч з ним. Це щось більше, ніж «покупка на базарі» або «знахідка в капусті». В очах дитини при народженні малюка відбивається спогад про мирне затишній оселі, де він був оточений теплом і турботою в перші дев'ять місяців. У цей момент відбувається повне возз'єднання сім'ї.

даули

Дуже добре, якщо під час пологів присутній Ваш люблячий чоловік, сестра, мама або просто духовно близька людина, «Даул». Це латинське слово, що означає «помічник». Даул надає Вам материнську турботу під час вагітності, пологів та у післяпологовому періоді. Якщо акушерка піклується про дитину, то Даул - про породіллю. Доведено, що така підтримка під час пологів дає хороші результати: скорочення тривалості пологів, зменшення числа породіль, які потребують знеболення, зниження кількості кесаревих розтинів. Крім того, більш успішно проходить період грудного вигодовування. За свідченням багатьох батьків, присутність даули допомагає їм позбутися від зайвої напруги і справді стати реальною опорою для своїх дружин.

ВАШ ОСОБИСТИЙ ПОЛОГОВОЇ ПЛАН - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

В «Основах законодавства України про охорону здоров'я громадян» є статті 30 і 33, в яких говориться наступне:

ТАТА І ЇХ УЧАСТЬ | Стаття 33: Відмова від медичного втручання.

Яке відстань між палатою, де лежить мати, і кімнатою, де знаходиться дитина? | Чи існує доступна інформація про кожного препараті, який може бути дан породіллі в процесі пологів? | Чи є всі шприци, голки і системи для внутрішньовенного переливання одноразовими? | Чи існує чергова бригада, готова до негайного кесаревого розтину під час вагінальних пологів? | Які типи сумішей даються дитині після пологів? Даються чи дитині будь-які суміші після нормальних вагінальних пологів, поки мама відпочиває? | Які види антибіотиків даються породіллі після кесарева і коли ще вони даються як профілактика? Найменування і дозування? | Чи існує окремий рахунок на послуги і препарати, що надаються кожній породіллі? Як він виглядає? | Лист Марка Акіна, батька Алишанов | В ОЧІКУВАННІ | ОСТАННІ МІСЯЦІ В ТІЛІ МАТЕРІ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати