На головну

Лист Марка Акіна, батька Алишанов

1. A written letter - написаний лист
  2. II. Аналіз зразка і лист цифри 0.
  3. II. Аналіз зразка і лист цифри 9.
  4. II. Аналіз зразка, лист цифри 5.
  5. Акін Алишанов, Стрельцова Дарина
  6. АЛОЕ ЛИСТ
  7. Аналіз зразка, лист цифри 8.

(Переклад з англійської А. А.)

Дорога Алишанов!

Я провів невелике дослідження, щоб відповісти на твої питання.

Вчора ввечері я був на екскурсії в акушерському відділенні лікарні «Алта-Бейтс» (звичайна каліфорнійська лікарня-А. А.). Такі екскурсії проводяться регулярно з групами вагітних пар. На жаль, я не встиг обзавестися вагітної напарницею, тому мені довелося піти без пари. На щастя, вони все одно дозволили мені пройти.

Установа - більш ніж приємне. По режиму своєї роботи воно здається досить гнучким, оскільки пристосовується до різних стилів життя і родової техніки. Родові кімнати просторі і в той же час є прекрасним місцем для усамітнення. У кожної є свій душ, туалет і шикарна регульована ліжко з поручнем, за який тримаються при пологах на корточках. У цій кімнаті Ви будете народжувати, якщо не буде потрібно кесарів розтин, тоді Вас відвезуть в іншу кімнату.

(Коли народжувався Джо *, він лежав боком, мамі зробили кесарів. Мені видали маску і пустили в кімнату. Я тримав Катарину за руки і розмовляв з нею. Коли Джо відмили, його віддали мені в руки. Я ходив по коридору і співав йому, поки Катарину зашивали.)

Там, в пологовій кімнаті, Вас можуть постійно супроводжувати Ваші близькі: чоловік, друг, мама або хтось із дітей (до чотирьох осіб одночасно). У цій кімнаті можна залишитися ще на дві години після пологів. Потім переводять в постнатальную кімнату. Вітається, якщо люди, присутні народи, пройшли підготовку разом з Вами.

Вам дозволяють приносити практично будь-які особисті речі, включаючи camcorder або laptop-комп'ютер (ноутбук). Але якщо Ви хочете включити який-небудь предмет в розетку, треба спочатку запитати дозвіл медперсоналу на предмет пожежної безпеки. **

Якщо Ви бажаєте пом'якшити частину своїх пологів під душем, то Ваш (а) відвідувач (ка) повинен (а) принести з собою плавки (купальник). Було пояснено, що медсестри очікують побачити голими мам і дітей, але не відвідувачів.

Після пологів Ви можете бути з дитиною весь час. Миття дитини, гести і т. П все робиться в кімнаті разом з Вами. Але якщо Ви бажаєте вийти з кімнати в туалет або куди-небудь ще, то можете викликати медсестру, і вона підійде, щоб дитина ніколи не залишався один.

Чергує одна медсестра на дві мами.

Є постнатальні кімнати на одну людину і загальні. Відвідувачі можуть перебувати в персональних кімнатах тільки в гостьові годинник з 11 ранку до 8 вечора). В особистій кімнаті вони можуть залишатися з Вами весь час і спати на відкидний ліжка. Персональні кімнати стоять додатково $ 127 в добу. ***

Дитина залишається з Вами весь час, якщо Ви самі не захочете, щоб медсестра віднесла Вашого малюка на деякий час в дитячу.

Дитяча знаходиться приблизно в 18 метрах по коридору від постнаталь-перше кімнат.

Є, звичайно, харчування для матері. Воно приноситься на підносі. Є також їдальня, готова прийняти гостей і співробітників. Пари можуть привести будь-яку їжу, яку їм хочеться. Поруч з постнатальної кімнатами є холодильник і морозильна камера для їх їжі.

У цій країні все голки і шприци одноразові (і використовуються тільки єдиний раз).

Згідно із законом ніякі медичні процедури або препарати не можуть бути застосовані насильно.

Лікарні завжди мають стандартні відмовні листи (release form), які Ви можете підписати, якщо Ви проти їхніх порад. Насправді Ви повинні бути переконливою і зрозумілою. Краще, якщо Ви зі своїм лікарем вирішите ці проблеми заздалегідь. Звичайно, якщо Ви збираєтеся йти проти рад лікаря, він має право не взяти Вас як пацієнтку.

(Коли ти народилася, Алишанов, я сказав лікарю, що ми хочемо йти додому відразу, не залишаючись ночувати. Лікар сказав: «Я повинен Вам відрадити це». Але він дав нам підписати відмовний лист, який знімає з пологового будинку відповідальність. У момент, коли ми підписували, він сказав: «насправді мати і дитина в хорошому стані, і немає причини, щоб не піти додому зараз».)

Ви і Ваш лікар стверджуєте Ваш «Родовий план», і одна копія йде в історію пологів, а інша залишається з Вами в родової кімнаті. Це повинно дозволити всі проблеми з проведенням знеболюючих процедур (або скасуванням оних), застосуванням антибіотиків і т. П.

Завжди чергує, звичайно, команда в готовності до негайного кесаревого розтину.

Я не можу сказати, які подарунки робляться сьогодні, але в минулому ми отримували деякі «пропоновані пробні продукти»: бебі-шампунь, одноразові пелюшки і т. П., Що видавалися виробниками.

В одному випадку я чув, що якісь окремі державні фонди давали кожної нової матері дитяче автомобільне сидіння.

В даний час куріння не дозволяється в лікарнях ніде. Персонал, який бажає палити, повинен виходити на вулицю, у відведений для куріння місце. Я припускаю, що це поширюється і на пацієнток. В іншому штаті це може бути інакше.

Таким чином, російським породіллям серед роддомовская кошмару все-таки доступні найідеальніші пологи - це пологи вдома, оточені такою ж атмосферою любові, як і зачаття дитини. Використовуючи ці можливості, здорова російська жінка може зробити крок відразу через три величезні щаблі. Вона перескакує через жах російської роділкі, через досконалий зачароване коло традиційного західного породіллі і через комфорт центрів активних пологів. Останні вже надають жінці можливість народжувати природно, а умови в них наближаються до домашніх. До створення таких центрів в Росії потрібно прагнути. Вони необхідні для породіль, що входять до групи підвищеного ризику. Отже, перестрибнувши одразу через три доби при пологах, здорова підготовлена ??жінка, відшукати висококваліфікованого акушера і родить будинку, виявилася на вершині сучасної гуманної родової практики.

Чи існує окремий рахунок на послуги і препарати, що надаються кожній породіллі? Як він виглядає? | В ОЧІКУВАННІ

Домашні пологи. сімейну подію | духовність | Кому народжувати вдома | Яким чином породілля може виписатися з пологового будинку? Які заходи можуть бути прийняті, якщо вона хоче одягнутися, взяти дитину і піти? Чи може вона піти до пологів? Під розписку? | Яке відстань між палатою, де лежить мати, і кімнатою, де знаходиться дитина? | Чи існує доступна інформація про кожного препараті, який може бути дан породіллі в процесі пологів? | Чи є всі шприци, голки і системи для внутрішньовенного переливання одноразовими? | Чи існує чергова бригада, готова до негайного кесаревого розтину під час вагінальних пологів? | Які типи сумішей даються дитині після пологів? Даються чи дитині будь-які суміші після нормальних вагінальних пологів, поки мама відпочиває? | Які види антибіотиків даються породіллі після кесарева і коли ще вони даються як профілактика? Найменування і дозування? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати