Головна

Домашні пологи. сімейну подію

1. H. Сектор некомерційних організацій, що обслуговують домашні господарства
  2. Аналогом предикатного висловлювання в природній мові виступає пропозицію, що констатує певний факт або описує певну подію.
  3. Шлюбно-сімейне право в Китаї
  4. Шлюбно-сімейне право в Японії
  5. В об'єктиві - домашні вихованці
  6. Про історичну подію
  7. Глинисті породи.

Ми можемо святкувати щаслива подія народження нового громадянина Росії кожні п'ятнадцять секунд. Відповідну саме цього інтервалу часу частку уваги і турботи отримує роддомовская дитя від державної системи допомоги при пологах. При домашніх пологах новий член родини з'являється на світ не так вже й часто. Турбота і увага, яким оточують його учасники події, зростають в такій же мірі.

Інтимність домашнього народження робить його незабутньою подією для всіх старших членів сім'ї. Тепер день народження буде щорічним святом не тільки за традицією, але і по суті. А народження громадянина Росії можна буде відсвяткувати після його реєстрації в РАГСі.

Ось розповідь однієї московської мами:

«Щороку ми святкуємо дні народження наших дітей. А найголовніший день народження, власне народження, пов'язаний для нас з болем, страхом, стиком і напругою від присутності чужих людей.

Саме в такій атмосфері народилася моя перша дочка. Плюс стимулювання, різко прискорило пологи, а також стогони і крики інших породіль, надриваються душу. Коли ж донька з'явилася на світ, її, ледь показавши мені, забрали. Замість радості і спокою після пологів я відчула порожнечі, власної непотрібності, тривогу за дитини. Крім того, неможливість відразу почати годувати дитину привела трохи пізніше до маститу.

Психологи стверджують, що перебіг пологів і враження відразу після народження залишаються з людиною все життя, стають ядром його світовідчуття. Особа моєї дочки, коли її стрімко виштовхнули в світ руки байдужих чужих людей, було незадоволеним: цей світ їй, видно, не дуже сподобався. Зараз їй 12 років, і гримаса невдоволення частенько з'являється на її обличчі.

Другої дитини ми з чоловіком вирішили народжувати вдома, у ванній. Відчувши сутички, я почала наводити порядок, мити підлогу, щоб зустріти дитини в святково прибраній обстановці. Переносити сутички, повзаючи на колінах, виявилося набагато приємніше, ніж лежачи в ліжку. Це було літо, стояла спека, і ми з чоловіком і донькою вирушили на річку купатися. Я із задоволенням плавала. Правда, прохолодна вода посилила сутички, і, коли ми повернулися додому, справа пішла швидко.

Дівчинка народилася в теплій воді ванни, і першими до неї доторкнулися руки її батька. Вона здавалася не цілком прокинулася, ніби не помітила трапилася з нею зміни. Коли ми трохи відпочили з нею в водичці, я запропонувала їй поїсти. Тут вона прокинулася і взялася за справу дуже енергійно. Пуповина ще пов'язувала нас з донькою, і допомагала їй дихати. Може бути, тому ми так і не почули традиційного дитячого крику при народженні. Зараз дочці 10 років, вона відкрита і доброзичлива, і дуже не любить розлучатися зі мною.

Народження сина мені не вдалося відсвяткувати з таким же фізичним комфортом. Ми переїхали в село, де не було ванною. Зате я могла створити дитині комфорт душевний. Я не боялася болю і думала про те, що дитині важче, ніж мені, намагаючись допомогти йому хоча б хорошими думками. Я думала про те, що це останні пологи в моєму житті, в останній раз я можу випробувати це дивовижне переживання. Адже при народженні дитини та мати народжується заново, стає іншою. Я дякувала дитини за це очищає мене страждання. Не знаю, чи допоможе це моєму синові в житті, чи досягне він почуття любові і єднання зі світом, поки рано про це судити. Але я сама тоді вперше відчула себе дорослою ».

вартість | духовність

Опис процедури амніоцентеза | Тест на а-фетопротеїн | ДЕ НАРОДЖУВАТИ? | Пологи в пологовому будинку | стерильність | Платні пологи? | сімейну подію | Кому ж слід народжувати в пологовому будинку? | пологи вдома | Соціальна адаптація при домашніх пологах |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати