Головна

А з ким гра? - Запитує Настя.

1. Входить Настя.
  2. Ви люди широких поглядів, втім, обидва фантазери! - Усміхнулася Настя.
  3. Ви питаєте, я відповідаю
  4. Господи, ти знову за своє! Ти впертий, я це вже зрозуміла! - З роздратуванням вигукнула Настя.
  5. Ти віриш в заклинання? - Задала несподіване запитання Настя.
  6. Ти йдеш на літературу? - Запитує Настя.

З командою історичного факультету, які були чемпіонами в минулому році. У них весь склад з гравців футбольного клубу «Рубін». В нашій команді один тільки капітан тренується в цьому клубі. Але нічого, будемо битися до останнього. Ще у нас повинно пройти дві гри, на яких, сподіваюся, ми неодмінно отримаємо перемогу! - Зробивши глибокий подих, закінчую говорити.

Моя мова звернена не тільки до Аліси і Насті, але і до всіх, хто знаходиться поруч з нами в коридорі філфаку. Але багатьом тепер не до цього! Маша виходить з аудиторії. Чекаємо ліфт.

А я буду вболівати не за вас! - Аліса зухвало дивиться на всіх, чекаючи, яку реакцію це викличе.

Погляди присутніх спрямовуються на неї. Аліса любить бути в центрі уваги. Багато хто може лише заздрити їй в цьому. Як тільки їй вдається це? Абсолютно всі втомилися! Хочеться додому! Втомилися від лекцій, боже, тим більше один від одного! Хочеться усамітнення, швидше додому, додому! Покинути довгий коридор на десятому поверсі, де знаходиться деканат філфаку.

У Аліси є хлопець, той вчиться на історичному. Любов любов'ю, але це не говорить про те, що можна так ставитися до свого Факу. Деякі з явним несхваленням дивляться на свою однокурсницю і навіть фиркають, невимушено посміхаючись! Ми майже все, хто вчиться на філологічному, любимо свій фак. Але Олена у нас особлива! Вона любить це афішувати. Втім, я поділяю її думку! Адже бути схожою на всіх, це так нудно! Або бути як всі, або бути не схожим ні на кого! Незабаром всі зайнялися звичайними своїми розмовами. Чекаємо, коли підійде ліфт. Втомлені, і майже отупіли. Жити з любов'ю до всього - важко!

Але як не сильна була любов до мене Каті, вона не могла стерти з моєї свідомості страшні спогади минулого. Я вважав, що, насолоджуючись щастям, можна легко забути ті нещастя, які сталися зі мною колись, то, що довгий час затьмарювало моє життя. Але я помилявся на це рахунок. Хоча щось променисте з'явилося в моєму житті, і темрява ніби відступала, таке велике було моє щастя з Катею, все ж камера. в якій я чекав своєї долі, реально представлялася мені, щоб на мене нахлинули страшні спогади.

На відміну від шпигуна, я був розвідником, оскільки носив формений одяг збройних сил Росії. Таким чином, в разі полону, я мав право на статус військовополоненого. Я служив за контрактом перекладачем в центральному штабі узбекистанської армії, в основному серед російських військових радників, які служили при військово морському аташе, як представники військового відомства при дипломатичному представництві Росії. Але неофіційною діяльністю нашого військового аташе було керівництво військовою розвідкою в Республіці Узбекистан. Він збирав матеріали і секретні ведення про національну безпеку країни, республіки, яка входила до складу СРСР. Користуючись дипломатичними правами, він керував розвіддіяльністю, не побоюючись бути залученими до відповідальності, що не стосувалося мене. Я був уродженцем цієї республіки, і узбеки мене брали за свого, так як я досконало володів узбецьким мовою і добре знав звичаї цього східного народу ..

Мені хотіли винести і привести у виконання смертний вирок. Але тільки в силу того, що я мав російське громадянство, це врятувало мене. Порятунок - ось єдине, що чекало мене по прибуттю в Росію! Але ще довгий час в свідомості думку про можливу смерть неясно турбувало свідомість.

Радісна посмішка осяває наші особи. | Я розповідав Каті про те, як мені довелося випробувати найстрашніше, що трапилося в моєму житті. Під час розповіді, вона мовчки взяла мою руку і міцно її стиснула.

Анна Михайлівна завжди тягає документи під пахвою, смішно виглядає, чи не так? - Розсміялася Чулпан. | Кохана, - відповідав я їй, - все вже позаду і нас очікує незрівнянне ні з чим щастя. | Так, до речі, а де заходом весільне торжество? - Питав у всіх Шухов. | Ми врятовані? - З подивом в голосі запитував Шухов, хитаючи головою, - це залагоджує багато труднощі, чи не так, Чулпан? | Ти що-небудь розумієш? - Запитала Катя. | Ні, звичайно ж ... А це ти до чого? | Глава перша. Воскресіння. | Ти йдеш на літературу? - Запитує Настя. | глава друга | Все це і ще багато чого проноситься у мене в голові, коли сиджу на лекції з російської літератури, як-то все це налаштовує на такі думки. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати