Головна

Ти що-небудь розумієш? - Запитала Катя.

1. А якщо будуть питати, чому ще аналізи не готові, то нам що саме сказати? - Запитала заступник Елліонора Михайлівна.
  2. А хто наші вороги? - Запитала Ліліана, ви спеціально вишукують серед нас?
  3. А те що? -Запитала з посмішкою Катя і наказним тоном сказала, - домовлятися!
  4. Говори по справі. У нас немає часу, скоро співробітники Пилиці заявляться сюди, ти розумієш? Так, говори ж швидше, зрозумій, у нас немає часу на те, щоб вести порожні розмови!
  5. Як це так! - Вигукнула завідувачка і запитала, - невже ми розорені?
  6. Куди ви зібралися йти, погуляти? - Запитала здивована Антоніна Іванівна.
  7. Мені здається, що мені самій не представляється ніякого вибору, я люблю його! - Голосно сказала Катя.

Ні, а мені й не треба що-небудь розуміти, адже нам так добре один з одним!

Мені здається, що з небес до нас спустився наш світлий ангел любові, щоб радісно вітати нас.

Так, кохана, мені здається, що цей небожитель зробив все для того, щоб усунути можливі перешкоди на нашому шляху. Він поспішав зробити все, щоб будувати наше щастя, - сказав я і притягнув Катю для поцілунку.

Любов-це само собою, є те, без чого не можна прожити ... - зробивши багатозначний погляд, сказала Катя - Ти про що? - Запитав я.

Що треба для щастя людині? любов - це лише найнеобхідніше! З милим рай не тільки в курені, погодься, милий, Є щось більше, що ндо людині для повного щастя. Люди жадають надлишку не тільки в почуттях, а й в грошах!

Я чогось не розумію ...

Як це так?

Зрозумій. що багато безрозсудного і марного в життя. На що ми витрачаємо своє життя? Ти не переймався цим питанням? Пам'ятається, я слухала дзвін дзвіниці в села. Дзвеніло далеко в окрузі, щоб позначити інший час, відмінне від нашого буденного. і справа не в тому. що дзвін закликав людей до молитви, немає! Удостоївши позначити час, люди, здавалося, були створені не для того, щоб знати щасливі миті кохання і насолоди, щоб пізнати гіркоту розлук і печаль, втрати і руйнування, немає. присутнє щось важливе і особливе для нас людей. чи можна порівняти багатий та пишний передзвін з цокання звичайних годин в квартирі, чудове і багате оздоблення церкви і дзвін, старовинні ікони, що моляться там, і просто живуть в квартирі, навіть в самій шикарній?

Ми врятовані? - З подивом в голосі запитував Шухов, хитаючи головою, - це залагоджує багато труднощі, чи не так, Чулпан? | Ні, звичайно ж ... А це ти до чого?

Не говори так, улюблена ... | Завтра мене не буде, милий! | Так, але це нічого не означає в порівнянні з нашою любов'ю. | У відкритті залізних дверей почулися кроки. Увійшов наглядач. | Плечі мої опустилися, голова схилилася і я заплакав. | глава тринадцята | Ні, я теж не залишився колишнім. Не одній Каті було дано змінитися за той короткий час, що ми були знайомі і любили один одного. | Анна Михайлівна завжди тягає документи під пахвою, смішно виглядає, чи не так? - Розсміялася Чулпан. | Кохана, - відповідав я їй, - все вже позаду і нас очікує незрівнянне ні з чим щастя. | Так, до речі, а де заходом весільне торжество? - Питав у всіх Шухов. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати