Головна

Кохана, - відповідав я їй, - все вже позаду і нас очікує незрівнянне ні з чим щастя.

1. Друг мій, - відповідав вовк, - мені гірко чути, як ти розглядаєш таке важливе питання з такою вузько - особистої точки зору. Мені це не все одно!
  2. Позадімишечние шари
  3. Що чекає людство в епоху Водолія?

" Улюблена "- це єдине слово. Яке не може поблекнуть ні перед чим. Ніяке інше слово не витримає численних повторень, а мені весь час хотілося повторювати їй це слово. Ми притулилися одне до одного і нам нікого не треба було. Але увійшли і в цю кімнату і нам довелося повернутися в кабінет директора. присутні при появі нас. немов дивилися на промінь світла раптово вторгся в темний світ, так, принаймні, мені здавалося, і я по-своєму буду прав. то були дурнуваті погляди людей, споглядали урочистий розквіт любові, яка спалахнула в нас з новою незнищенною силою.

Анна Михайлівна повернулася до Каті:

До чого ж вона красива і хороша! Справжній ангел! Тобі повезло! Я просто закохана в вас обох, як вам пощастило один одному! Я куплю для вас круїз на теплоході по Середземному морю і це буде від мене вам весільний подарунок. Вам неодмінно слід покататися, подорожуючи різними країнами, після того, як ви зареєструєтесь. нехай все діви слідують праматері Єви, бо в Біблії сказано: "Розмножуватися"! Право, не розумію, чому так багато розлучених в наш час? Кар'єра понад усе? Гарний пухкенький малюк. усміхнений всім, як світла зоря, - це набагато краще. ніж просиджувати самотніми годинами в інтернеті!

Анна Михайлівна завжди тягає документи під пахвою, смішно виглядає, чи не так? - Розсміялася Чулпан. | Так, до речі, а де заходом весільне торжество? - Питав у всіх Шухов.

І сі вся від'в, взрадіся, і в'звеселіся, і похвали благого бога, вс'м синь будівельника! | Глава чотирнадцята. | Почувши стукіт у двері одиночної камери, я обернувся. Тюремна товста двері відчинилися і на порозі з'явилася Катя, вона кинулася до мене. | Не говори так, улюблена ... | Завтра мене не буде, милий! | Так, але це нічого не означає в порівнянні з нашою любов'ю. | У відкритті залізних дверей почулися кроки. Увійшов наглядач. | Плечі мої опустилися, голова схилилася і я заплакав. | глава тринадцята | Ні, я теж не залишився колишнім. Не одній Каті було дано змінитися за той короткий час, що ми були знайомі і любили один одного. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати