Головна

Ні, я теж не залишився колишнім. Не одній Каті було дано змінитися за той короткий час, що ми були знайомі і любили один одного.

1. Going home I met an old friend of mine- Йдучи додому, я зустрів старого друга.
  2. I. Вводно-мотиваційний етап лекції (час, що відводиться на цей етап)
  3. I. Гопник отримав пошкодження, але залишився живий.
  4. I8 Існує, принаймні чотири точки, що не лежать в одній площині.
  5. II3 Серед будь-яких трьох точок прямої існує не більше однієї точки, що лежить між двома іншими
  6. POS-матеріали, розташовані у вхідній групі
  7. R2: Національна стандартизація, що проводиться на рівні однієї країни - учасниці Угоди про проведення узгодженої політики в галузі стандартизації

Я став багатим, завдяки Каті, мільйонером в одну мить. Був одиноким і знайшов подругу життя, на якій тепер одружився. Зневірений у все, знаходив сім'ю і щастя. Пройшов через могилу, засуджений і знову виправданий життям на життя, щоб не тільки існувати, але і бути щасливим з найпрекраснішою і розумної з усіх дівчат, які тільки зустрічалися на моєму життєвому шляху.

Коли тіні минулого повертаються і ожив і обступають мене, щоб, затьмарюючи, терзати мою душу, то тоді починаю думати про Катю і знову до мене приходить заспокоєння, і страшні та невідчепна думки покидають мою свідомість. Як я був в душі вдячний за це Каті! Тільки щастя і любов з такою дівчиною, як Катя, могли згладити всю душевний біль і життєву катастрофу, коли мало не збожеволів після страшних катувань на стільці, призначеної для так званої електрошокової терапії. Після введення всередину сильних психотропних препаратів, коли вмирає воля людини і розум, починаєш втрачати себе. Майже тваринний страх, величезний і лякаючий володіє свідомістю. Величезна і безсумнівна печаль від втрати всього займають чільне місце в ряду інших почуттів у відчуттях біди і нещастя, величезного і незбагненного горя від страшної втрати себе, того, що називалося мною, Мене вже не було, а називалося тільки щось вже невизначений, яке починало мислити по-іншому, ставши зовсім іншим, не тим, ким я був. І це було найстрашніше. Я не тільки втрачав себе, стаючи іншим, був уже не тим, немов був створений заново з іншою плоті і крові. Я сам по собі ставав одним з кошмарних образів, що виникали і таявшіх в миттєвостях марення, коли повільно божеволієш. Я сам ставав одним з привидів і не міг себе згадати. хто я є насправді. Немов відбувалося роздвоєння на кілька людей, пов'язаних із загальною таємницею минулого буття. позитивно мені багато приснилося, думав я. Це просто щось схоже на небилиця трапилося зі мною. Просто цього не було. здавалося, що це була галюцинація.

Але як не сильна була любов до мене Каті. вона не могла стерти зі свідомості все моє минуле. хоча я допускав думку. що, насолоджуючись щастям, можна забути минуле. яке затьмарювало моє життя. Щось променисте з'явилося в моєму житті і темрява ніби відступала. таке велике було моє щастя з Катею. я уникнув смертного вироку лише в силу того. що мав крім узбекистанського, ще й російське громадянство, і це врятувало мене. порятунок - ось єдине, що чекало мене, вирок залишився там невиконаний в силу ряду причин, і тепер у свідомості залишився разом з думкою про смертю десь там, що кидає зловісний світло на те зникле в минулому темне, подібно свічці, що горить біля труни з власним мертвим тілом.

Тепер для мене любов до Каті була немов яскравий незабутнє свято, про який мріяв усе життя. Кожен день, проведений з нею, був радісний і пленітелен. Яскраві і незабутні миті щастя, як казкова феєрія з херувимами і ніжними купідонами. пурхають над нами. співаючими і радісними за нас. Ми з Катею хотіли сховатися від усіх, немов соромлячись свого щастя. все у нас здавалося було вишуканим, благопристойним в годинник майже райського блаженства. яке ми відчували, віддаючись пристрасті один з одним.

Кому дано щастя здійснити свою мрію? Може. на небесах ангели вибирають нас? Катя зі мною завжди була сліпуче хороша і красива, і від неї виходило таке зачарування, що мені здавалося, що звичайна дівчина перетворюється в неземну богиню. я представлявся Каті на п'єдесталі і був для неї втіленням мужності і сили, я уявляв собі Катю в німбі. Ми з'єднувалися в одне щось то, що було подвійним апофеозом ідеального майбутнього, місце побачення реального і мрії.

Якщо не любити, думали ми, то навіщо настала ця весна? тоді ми мали право б просити всемогутнього господа Бога заховати до кращих часів усі свої прекрасні творіння природи, щоб більше не дражнити людей. Надзвичайно було уявити собі. що люди створені не для любові, а для чогось іншого. Священний, зумовлений долею світло випромінюється в нескінченність, щоб виникнути в душі інших. Любов - це божественне світло, який зливається в єдине, роблячи прозорими один для одного душі закоханих. народження єдності душ, це як хвилювання невідомого і незбагненного, коли розум не в силах що-небудь пояснити. Смертному погляду буває дано споглядати чудові і страшні бачення того, що вгорі світу, де сонми темних нічних духів схиляються перед світлим і яскравим чертогом любові. розчулено виглядом земної блаженства темні і страшні тварюки, дивляться на це земне видовище, і, якщо істинному блаженства причетні ангели, то це невимовна в любові має бути передалося ними в таємничі безмежні простори інших світів, відгукуючись трепетом і захватом пристрастю там, де вищі небеса творять нас іншими в майбутньому, і це кожен раз в новому миті буття. Чи тільки блаженство любові істинно, чи є інші радості в житті, крім цих? Чи є єдине щастя на землі в юдолі нескінченних сліз від нескінченних втрат і розчарувань в величезному світі, наповненою сумом і печаллю? Тобто, коли людина любить, адже любов - це досконалість в скоєнні себе!

Давня незрозуміла борьбв в душі все наростала. Чому вона відновилася. я і сам не знав. Я немов боровся з невідомим і страшним дияволом всю ніч і в мене вичерпалися сили. У темряві один на один з темним істотою знемагав в запеклій боротьбі. скільки раз бідна істина стає мені на дорозі і жалібно говорила про те. як несправедливі до неї люди! І в ці хвилини піді мною руйнувалася земля. Скільки разів на прагненні до добра я розчаровувався і, убитий ворогом - злом, який починав правити усім світом, я падав, щоб знову підніматися! Навіщо невблаганно світло проти моєї волі осявав мою душу, ви запитаєте, чи був він мені потрібен? Я скажу, що немає, навіщо мені треба було це? Як багато душевний ран, відомих мені одному, я маю, коли свідомість, не могло знайти аргумент після того. що відбувалося зі мною. Дивне і незрозуміле тягло мою душу чимось незбагненним і страшним - і я падав, але вставав. Часто закривавлений, розбитий і плаче, я просвітлювати, немов Бог був милостивий до мене порятунок, я осозновал себе переможцем ... Я знову радів життю, любив і був улюбленим. Адже сказано було. що мінливості долі не завжди ведуть людини прямою дорогою, шлях буває звивистий і важкий. Немов йдеш по заметах, які намело і немає доріг, спітнів і важко йди.

І раптом я зупинився на роздоріжжі у трьох доріг. Куди мені йти, хто підкаже? Хто спокушає людину і каже йому йти, коли треба зупинитися, що лякає його, і що дає привід задуматися? Куди посилає нас таємничий вказуючий перст, коли ми звертаємося до небес, спрямовуючи свої очі в невідоме?

Так в своїх стражданнях і муках тримав рада зі своєю совістю, борючись сам сс собою, знаходячи волю і бажання до життя. На жаль, в смертельній сутичці з самим собою, відступаючи крок за кроком, расстерялась і запеклий, в розпачі здаючи одну позицію за іншою. я відчував за своєю спиною стіну. і розумів, що це була перешкода, за яку я вже не міг відступити. Боже мій, Катя, так любила мене і я її безвозратно втратив! Випустив з рук щастя!

Яка була остання наша зустріч після двох днів розлуки. коли ми не бачилися і мені з Шуховим довелося тікати з міста. важко тепер все описати, є багато, чого не можливо зобразити, то, що було присутнє в нас неотобразімо і не передається. Катя була сповнена такого захоплення, щастя і трепету, коли висловлювала свою любов до мене, що здавалося, її оточувало сяйво. Чому люди так безжальні до закоханих? Може, це у них від заздрості? Стирчали поруч, коли нам так хотілося залишитися наодинці. Адже нам нікого не хотілося бачити і чути! У приймальню директора увійшла Анна Михайлівна. У цій жінці карлику ні кому і в голову не могло прийти, що завдяки цій особі, ми, по суті, і залишилися живі. в кабінеті вона стояла в сторонці, біля дверей, тримала величезний пакет з документами по мишкою, який ще більше робив маленьким цю даму, яка зростанням була з восьмирічною дівчинкою.

глава тринадцята | Анна Михайлівна завжди тягає документи під пахвою, смішно виглядає, чи не так? - Розсміялася Чулпан.

Положення було вкрай серйозним. Цей зал і ці люди наводили на мене моторошний страх. Бажання вижити будь-яким шляхом превалювало над всіма іншими бажаннями. | Мене протримали у слідчого до вечора. Незабаром вже в камері мені принесли записку від Каті. | І сі вся від'в, взрадіся, і в'звеселіся, і похвали благого бога, вс'м синь будівельника! | Глава чотирнадцята. | Почувши стукіт у двері одиночної камери, я обернувся. Тюремна товста двері відчинилися і на порозі з'явилася Катя, вона кинулася до мене. | Не говори так, улюблена ... | Завтра мене не буде, милий! | Так, але це нічого не означає в порівнянні з нашою любов'ю. | У відкритті залізних дверей почулися кроки. Увійшов наглядач. | Плечі мої опустилися, голова схилилася і я заплакав. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати