Головна

Плечі мої опустилися, голова схилилася і я заплакав.

1. Der Kopf (голова)
  2. Голова і шия
  3. Голова ціклової соціально-гуманітарних дисциплін О. в. швачка
  4. ПАПА, У МЕНЕ ГОЛОВА БОЛИТЬ!
  5. УРОКИ МИСЛИВЦЯ ЗА ГОЛОВАМИ І Андського цілителька
  6. Число комет вимірюється мільйонами. З наближенням до Сонця у них різко відокремлюється «голова» і «хвіст».

Двері закрилися. Я вже не міг оговтається від напівзабуття. На до мною немов нависли страшні тіні, і до мене все рідше стало повертатися ясну свідомість. У годівницю, яка відкрилася на секунди, заглянув наглядач, і запитав:

Вам погано, не покликати лікаря?

Я тільки голосно розсміявся, а потім кинувся до дверей, і став битися об неї головою щосили і так, що розбив голову. Але я цього вже не відчував болю і продовжував з усіх сил битися головою об двері. Серед сільногшо стуку почувся голос:

Так, він зійшов з розуму!

Я продовжував разом з цим голосно сміятися, кров струмками стікали з розбитої голови. Бився головою дол тих пір, поки не втратив свідомість.

Беззвёздной і непроникно темною була ніч. Лише ангел в темряві білів десь далеко з широко розпростертими крилами і плакав. Це був ангел нашої любові. Ми йшли з Катею за руки і, повні відчаю і смутку, опустилися на коліна, і припали до його рук. Очі ангела дивилися на темні небеса, але обличчя його світили невидимим світлом, який йшов зверху. Губи небожителя гаряче шепотіли молитву, але раптом він розплакався, і став по-дитячому витирати рученятами сльози, які одна за одною скочувалися з його блакитних вічко.

- Аve, Maria! - Проспівав він нам, а потім сказав, - а я уявляв, що ваша любов нескінченна і радів за вас! Прийшов час розлучитися вам. Як ви гаряче любили один одного! Тепер ви так само нещасні і самотні, наскільки безмірно ви були щасливі один з одним. Так поклав Господь там у височині серед незліченних своїх світил. Любити - немає нічого вище цього, але розлука розбила ваші серця, і ви нещасні, і вбиті горем. Тепер у вас темніє в очах і ви ніби не бачите світла. Люди вас вважали одержимими, а ви були всього лише закоханими! Згадуйте ж один про одного! Але не буде вам благословення Боже! Ви будете нещасні - адже ви були такі щасливі! Не плачте, я йду від вас недалеко, я вас буду бачити з неба, і як тільки згадаєте один про одного, то я прилечу до кожного окремо. А вночі, коли вдивіться в темряву - ви побачите мене, ангела своєї минулу любові, і нехай вам знову стане сумно, але на душі стане ясно, тому що ви любили! Тільки я не буду плакати, ви побачите, як я вам посміхаюся і співаю: "Ave? Maria!"

Небеса засяють для вас незліченними зірками - і однією з найяскравіших зірок буде ваша - зірка вашої любові. Любіть один одного завжди, адже немає вище цієї любові нічого! І думайте про мене іноді - я прилечу до вас ангелом вашої минулу любові, лише згадайте один про одного. Прощайте! Любов мандрує на землі в нескінченній печалі сліз від непоправних втрат і розчарувань в величезному світі, наповненому безмежній Сумом. Але страшні бачення потойбічного світу, що живуть скопіщаі темних духів, розчулено виглядом земної блаженства, ламаються під яскравим світлом любові, якщо цей світ проникне туди. Темні і страшні тварюки, зі страхом дивляться на ці земні втіхи і радості людей. Якщо людина любить, то світло в душі, як приречення долі, випромінюється в нескінченність, щоб виникнути в душі інших - іншим світлом. Душі закоханих стають видимими одне для одного, і, зливаючись в одне, створюють щось подібне Божественного світла любові. І Ангел дивиться на світ цих двох душ, причетних істинному блаженства любові, і це невимовна в любові передається їм в паралельні і позамежні світи. Там на цей таємничий світ відгукуються в трепеті і захваті пристрастю інші вищі істоти, теж суміжні Богу, як і люди .. Адже любов - це досконалість при здійсненні себе в уподібнення Всевишньому!

Людину надихають прекрасні творіння природи і неможливо уявити собі, що люди створені не для любові. Любов - це народження єдності душ, це хвилювання незбагненного світла в душі, коли розум не в силах пояснити це. Переходячи в інші світи і простору, світло душі Людини в пульсуючих хвилях творить Його іншим в майбутніх і минулих пульс буття. І нехай величезна і безмежна Смуток править світом, виникла в душі людей і її не знищити. Адже людьми править правителька, страшна Смуток, адже потухне, як свічка, життя Людини. Чорна печаль поглине Його дні, і Він піде з нею в далекий і нескінченний шлях. Шлях - це любов, де наполовину присутній і Смуток, так чому ж в очах сльози, а може, наш сумний світ виник з неї? Милосердя теж вийшло з Грусти, адже, сумуючи, ми прощаємо всіх. Печаль і страшна Смуток щодня в шляху щоденному і даремно Людина прагне до влади, багатства, слави, але для чого вони йому? Адже життя, як гаряча свічка, що потухне, - Людини не стане. Він виник в Грусти, і з нею піде безповоротно ... Але не Смуток, а блаженство любові істинно, адже радість і щастя є у Великій Любові, яка йде від самого Бога!

У відкритті залізних дверей почулися кроки. Увійшов наглядач. | глава тринадцята

І тут я побачив Аню, яка йшла за ними. За нею слідував Паша Веселий. Вона посміхалася. | Що -т кипиш наводиш тут, Мішаня. Типу того, що я тут головний? | Положення було вкрай серйозним. Цей зал і ці люди наводили на мене моторошний страх. Бажання вижити будь-яким шляхом превалювало над всіма іншими бажаннями. | Мене протримали у слідчого до вечора. Незабаром вже в камері мені принесли записку від Каті. | І сі вся від'в, взрадіся, і в'звеселіся, і похвали благого бога, вс'м синь будівельника! | Глава чотирнадцята. | Почувши стукіт у двері одиночної камери, я обернувся. Тюремна товста двері відчинилися і на порозі з'явилася Катя, вона кинулася до мене. | Не говори так, улюблена ... | Завтра мене не буде, милий! | Так, але це нічого не означає в порівнянні з нашою любов'ю. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати