Головна

Не говори так, улюблена ...

1. " І я теж ", - говорить Burger King
  2. А ви говорите - справжніх не залишилося!
  3. А побалакати?
  4. Азбука мистецтва. Як говорить мистецтво?
  5. У своєму романі французький письменник Бернар Вербер говорить про актуальні проблеми сучасності, але аж ніяк не змушує їх вирішувати.
  6. Уважно слухати, що вам каже дитина.

Ні, ні, я всього лише слабка жінка, безсердечна і невдячна! Все, що є на світі мужнього, доброчесного, героїчного, - все знаходжу тільки в тобі, і що ж я, що ж я?

Навіщо і до чого говорити це? Я не розумію! - Скрикнув я.

Тихіше, тихіше, улюблений, почала заспокоювати мене Катя, - До чого тепер говорити це?

Потім. що я люблю тебе, а ти! - Скрикнув я гнівно і разом з тим закохано. - Ти одна можеш врятувати мене, а так навіщо мені жити без тебе? Я не уявляю собі іншого життя. тієї. де не буде нас разом, як ти не зрозумієш?

Милий, я хочу сказати тобі правду!

Я тобі зобов'язаний багатьом, я воскрес заново після всього того, що я переніс. Я випробував щастя з тобою і не хочу натомість нічого іншого.

Я повинна піти з твого життя!

Що? - Перепитав я, не вірячи своїм вухам, - що ти цим хочеш сказати?

Якби я сказала по-іншому, ти просто не зрозумів би мене ...

Як сказати про це по-іншому? - Обурився я - не уявляєш ти, що залишиш мене одного, кинеш мене?

Завтра мене не буде в цьому місті. я вже буду далеко-далеко, милий мій!

Ні. це неможливо! Як це так? Навіщо і чому, що трапилося? Скажи мені!

Багато що змінилося за цей час, що тебе не було зі мною ...

Не може того бути, - вигукнув я, несподівано в очах моїх потемніло, немов світло став зникати і наступав морок, темний і безоглядний, але я безутомилися продовжував повторювати. як заведений, - Ну ні, чуєш мене, я не дозволяю тобі виїхати. Ми не розлучимося ніколи. Ми належимо навіки один одному. І не думай. що завтра ти поїдеш.

Почувши стукіт у двері одиночної камери, я обернувся. Тюремна товста двері відчинилися і на порозі з'явилася Катя, вона кинулася до мене. | Завтра мене не буде, милий!

Настя, чудова дівчина! Я недавно зрозумів, що вона для мене все! - Сказав Шухов і при цьому очі його висловили закоханість. | За нашу удачу! | Але чим так наляканий твій друг або ким він тобі доводиться? - Промовила Аня з відтінком явного зловтіхи, показуючи на мене.- Думає про братків, яких тут хоч греблю гати? | До нас підійшов Мішаня. Привітався з Шуховим і зі мною, простягаючи руки. Його обличчя сяяло дружньої посмішкою, виглядав людиною цілком доброзичливим. | І тут я побачив Аню, яка йшла за ними. За нею слідував Паша Веселий. Вона посміхалася. | Що -т кипиш наводиш тут, Мішаня. Типу того, що я тут головний? | Положення було вкрай серйозним. Цей зал і ці люди наводили на мене моторошний страх. Бажання вижити будь-яким шляхом превалювало над всіма іншими бажаннями. | Мене протримали у слідчого до вечора. Незабаром вже в камері мені принесли записку від Каті. | І сі вся від'в, взрадіся, і в'звеселіся, і похвали благого бога, вс'м синь будівельника! | Глава чотирнадцята. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати