Головна

І сі вся від'в, взрадіся, і в'звеселіся, і похвали благого бога, вс'м синь будівельника!

1. Молодець, бармен, глибоко пірнаєш », - похвалив вихованця І. Горенко

В очах відлюдника були сльози радості і маленький ангел весело сміявся над ним. Наш маленький посланець небес тримався за живіт від сміху. Але незабаром він зник і я залишився один в камері, один на один зі своїми сумними думками і з невимовною своєю тугою.

Ти чуєш мене, мила, де ти і з ким зараз? Це немов в моєму серці рвуться ланцюги, і знову воно вільно для любові, як тоді, коли вперше побачив тебе. Я знову схиляю голову перед твоєю любов'ю, але мені лише цим залишається висловити свій останній знак поваги до тебе. Я не прикрасив би свої спогади Зів'ялого квіткою, немає, я прикрашу їх словами про безмірної любові, яку я відчув з тобою. Я не сказав би жодного слова, яке могло заподіяти тобі біль, просто я не заслужив нічим, щоб мене так забули.

Що наше життя, один чи тільки плід переживань? Навіщо тільки я запрошую вас відвідати мій світ прекрасних вражень любові, коли я був так несказанно щасливий. Що таке наша пам'ять? Немов дивовижна річ, якщо так можна назвати те, що присутня в нас. Завдяки здатності пам'ятати в свідомості з'являється перевтілення реального світу в ідеальний світ минулого. І це нескінченно і беспрістанно відбувається в нас. Це те, що відбувається в нас в результаті надзвичайної здатності пам'ятати своє минуле. Але чи тільки завдяки нашій пам'яті, в нас присутнє таке важливе почуття життя - відчуваємо і знаємо те, що живемо?

Я зустрів, ту, яку безмірно любив, до якої нестримно вабило і до якої був прив'язаний. У серці стало жити якийсь пристрасне благовоління до неї і радість від бажання злитися з нею в нескінченну одне! Її погляд світиться щастям і радість чути в словах Каті, адже її серце відкрите для моєї любові! Тепер мені залишалося насолоджуватися щастям, що випав на мою долю, не побоюючись, що знову дізнаюся ту гіркоту і біль розлуки. Не було на світі досі нікого, хто так любив мене чистою любов'ю. Катя була доброю зі мною і моя любов викликала в її дівочої душі хвилювання і вона з ніжністю вимовляла моє ім'я. Ми сильно прив'язалися і тягнулися один до одного, немов до незбагненного джерела світла і тепла, з тією любов'ю, що пристрасно запалилася в нас незгасним полум'ям, нездоланно пов'язуючи нас в тривале і безмежне Одне!

Тепер, думав я, ми не віднімемо у один одного надію на щастя, коли майбутнє представляється таким світлим і радісним! Я ніжно звертався до її чуйності і до почуття її любові до себе і

Мене протримали у слідчого до вечора. Незабаром вже в камері мені принесли записку від Каті. | Глава чотирнадцята.

В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше | Ось я дурепа така, чаркою-а-ася-я-я! Ха-ха-ха! -Що Це у тебе, пляшка вина. Налий мені ще! - Катя торкнула мене за плече. | Біля завідуючої лабораторією перебував Абрам Йосипович, який тримав за руку притихлу Еліс. Поруч з ним стояла його дружина. Ми з Катею стояли трохи віддалік. | Настя, чудова дівчина! Я недавно зрозумів, що вона для мене все! - Сказав Шухов і при цьому очі його висловили закоханість. | За нашу удачу! | Але чим так наляканий твій друг або ким він тобі доводиться? - Промовила Аня з відтінком явного зловтіхи, показуючи на мене.- Думає про братків, яких тут хоч греблю гати? | До нас підійшов Мішаня. Привітався з Шуховим і зі мною, простягаючи руки. Його обличчя сяяло дружньої посмішкою, виглядав людиною цілком доброзичливим. | І тут я побачив Аню, яка йшла за ними. За нею слідував Паша Веселий. Вона посміхалася. | Що -т кипиш наводиш тут, Мішаня. Типу того, що я тут головний? | Положення було вкрай серйозним. Цей зал і ці люди наводили на мене моторошний страх. Бажання вижити будь-яким шляхом превалювало над всіма іншими бажаннями. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати