Головна

Мене протримали у слідчого до вечора. Незабаром вже в камері мені принесли записку від Каті.

1. Генеральна сукупність являє собою все одиниці сукупності, що володіють потрібними дослідника ознаками.
  2. Заворожений музикою великого Шопена, я слухав гру Каті.
  3. Любов до Каті по-особливому чудодійно зцілила мені душу, і я незабаром вже приходив до радісної думки, що я знову стаю життєрадісною людиною, яким був колись.
  4. Мислення дослідника мислення в дослідницькій і управлінської діяльності

"Прости мене, милий, прости за все! Що я наробила, господи? Цим мало все скінчитися. Тобі здасться все дивним, але так уже склалося. Цілую тебе. Прощай, мій милий!"

Я знову бачу мою ніжну Катю, відчуваючи особливу ніжність, і у неї застигла вичікувальна посмішка. Моя кохана мітить в мене сніжком. Катя стоїть на балконі драмтеатру, в якому ми мали щастя бачити добре поставлений виставу, як-то пам'ятається "Місяць в селі." За Тургенєвим. Я стою внизу і в мене летять сніжки, які вона кидає в мене з веселим сміхом. Чути її дзвінкий сміх. У сніговій блакиті сутінків, що ширяє над величезним снігом, червона відсвіт іскрить сніг і червоний захід у срібно іскрах безмовно вступають по засніженому озеру. На стінах театру Галіаскар Камала холонуть в неясних обрисах промені сонця. Зимові берези і верби на березі, немов дівчата, безшумно ступають в вечір. хочеться плакати. Згадуючи про тих щасливих днях, що ми були разом!

Усі наступні дні моя душа була точно в кам'яній келії самітника. Отшел нік весь час молиться і плаче зі словами:

Сльз' моїх НЕ през'рі, владико, так яко же уповаю на Тебе!

Там же в келії знаходиться наш маленький ангел, який з безрадісними очима дивиться то мене, то на відлюдника. Ніжні блакитні його очі стали вологими від сліз, а червоні його губи зімкнулися в непередаваному співчутті до нас.

Раптово мій дух, який до того таївся в темному кутку, переходить в яскравий кут з божницею нагорі, де горить невгасима лампадка. Ангел в страху закриває очі і два маленьких крила його затріпотіли.

Мій дух в зіткненні зі святим вогнем виробляє сліпуче яскравий спалах. відлюдник відчужено голосно прозносіт слова молитви, вставши на коліна:

Положення було вкрай серйозним. Цей зал і ці люди наводили на мене моторошний страх. Бажання вижити будь-яким шляхом превалювало над всіма іншими бажаннями. | І сі вся від'в, взрадіся, і в'звеселіся, і похвали благого бога, вс'м синь будівельника!

Я не був егоїстом Але моя історія не закінчується Цей проект вивеол мене вперед і я міг зробити Я міг би домогтися багато | В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше | Ось я дурепа така, чаркою-а-ася-я-я! Ха-ха-ха! -Що Це у тебе, пляшка вина. Налий мені ще! - Катя торкнула мене за плече. | Біля завідуючої лабораторією перебував Абрам Йосипович, який тримав за руку притихлу Еліс. Поруч з ним стояла його дружина. Ми з Катею стояли трохи віддалік. | Настя, чудова дівчина! Я недавно зрозумів, що вона для мене все! - Сказав Шухов і при цьому очі його висловили закоханість. | За нашу удачу! | Але чим так наляканий твій друг або ким він тобі доводиться? - Промовила Аня з відтінком явного зловтіхи, показуючи на мене.- Думає про братків, яких тут хоч греблю гати? | До нас підійшов Мішаня. Привітався з Шуховим і зі мною, простягаючи руки. Його обличчя сяяло дружньої посмішкою, виглядав людиною цілком доброзичливим. | І тут я побачив Аню, яка йшла за ними. За нею слідував Паша Веселий. Вона посміхалася. | Що -т кипиш наводиш тут, Мішаня. Типу того, що я тут головний? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати