Головна

Що -т кипиш наводиш тут, Мішаня. Типу того, що я тут головний?

1. Instead of gоing home he went to the movies.- Замість того, щоб піти додому, він пішов в кіно.
  2. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  3. А як щодо того, щоб відкрити угоду проти домінуючої тенденції?
  4. Абсолютний поріг чутлівості - мінімальній рівень визначеного звуку, Який потрібен для того, щоб віклікаті слухового Відчуття у відсутності шуму
  5. Активно торгуючи валютами, ви схоплювалися ночами через те, що боялися виявитися не по ту сторону великого руху, коли відкриються ринки в США?
  6. Бі-змі-л-Лях! Аллахумма джаннібна-ш-шейтан, ва джаннібі-ш-шайтана ма разактана! »(« В ім'я Аллаха! О Аллах! Видали сатану від нас і від того, чим ти наділив нас! »).
  7. Бітуми нафтові (БТ) покрівельні (К) маркуються аналогічним чином, за винятком того, що до їх буквенному назвою

Аня майже викрикнула це, але помітивши, що на неї дивились здивовані обличчя, знизила голос до шепоту, - тобі не здається, що ти перестав нишпорити як треба?

Хари тобі, в натурі заладилося одне і теж! Я вже зрозумів, що розбігтися зі мною хочеш. Ось і з Лілією каламутити початку.

Мені набридло це вислуховувати, мені осточортіло нагадувати про це кожен раз! - Промовила Лілія, напустивши на себе важливий вид, - я сама по собі, а ви самі по собі. У нас тільки загальні інтереси і більше нічого.

Лілія не хотіла здаватися і було незрозуміло, як довго затягнеться ця перепалка, поки Паша Веселий не захотів привести до кінця небажаної розмови. Він обійняв за талію Аню і безцеремонно повів її до інших гостей.

Шухов і Мішаня пішли, а знову залишився один, гадаючи про те, чи скоро вони повернуться.

Я обмірковував, що відповісти Шухова.

О ні, сподіваюся, ти не хочеш сказати мені, що ця дівчина в окулярах, подруга Хмиря Жілковского?

Шухов повільно перевів погляд в бік фойє, де біля входу стояли двоє здорових хлопців з особистої охорони Мишани, застиглих біля входу з самим невоозмутімим видом.

Бачиш тих хлопців біля входу? так ось, якщо вони не побажають, щоб ми пішли звідси, ми можемо це зробити, лише пристрелив їх. Ти до цього. навряд чи, готовий. Так що не йди від мене! Серйозно попереджаю, про ризик для наших життів. Я горю бажанням вижити. Сьогодні на Мішаня здійснювали замах і це змінює все справа.

Я раз у раз озирався на натовп, шукаючи очима Аню і її дивну подругу в окулярах. Мені ніяк не хотілося вірити в таку раптову можливість втратити життя. Я ніяк не міг второпати, що відбувалося на цьому вечорі. Над натовпом лилася музика. Шухов відправився розшукувати столи з закусками. біля входу стояли здорові хлопці з охорони. всередині у мене все стислося від страху.

І тут я побачив Аню, яка йшла за ними. За нею слідував Паша Веселий. Вона посміхалася. | Положення було вкрай серйозним. Цей зал і ці люди наводили на мене моторошний страх. Бажання вижити будь-яким шляхом превалювало над всіма іншими бажаннями.

Як тільки на вершини приходить ніч, дивно яскраві зірки спалахують на небі і здається, що немає їх яскравішими і ближче до нас, ніж в цих захмарних вершинах. | Морозні дні і почуття притуплені. Швидше б прийшла весна, щоб душа піднеслася і знову захотілося б жити і по-новому. | Я не був егоїстом Але моя історія не закінчується Цей проект вивеол мене вперед і я міг зробити Я міг би домогтися багато | В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше | Ось я дурепа така, чаркою-а-ася-я-я! Ха-ха-ха! -Що Це у тебе, пляшка вина. Налий мені ще! - Катя торкнула мене за плече. | Біля завідуючої лабораторією перебував Абрам Йосипович, який тримав за руку притихлу Еліс. Поруч з ним стояла його дружина. Ми з Катею стояли трохи віддалік. | Настя, чудова дівчина! Я недавно зрозумів, що вона для мене все! - Сказав Шухов і при цьому очі його висловили закоханість. | За нашу удачу! | Але чим так наляканий твій друг або ким він тобі доводиться? - Промовила Аня з відтінком явного зловтіхи, показуючи на мене.- Думає про братків, яких тут хоч греблю гати? | До нас підійшов Мішаня. Привітався з Шуховим і зі мною, простягаючи руки. Його обличчя сяяло дружньої посмішкою, виглядав людиною цілком доброзичливим. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати