Головна

Ось я дурепа така, чаркою-а-ася-я-я! Ха-ха-ха! -Що Це у тебе, пляшка вина. Налий мені ще! - Катя торкнула мене за плече.

1. Якщо пляшка не буде загорнута в мокру ганчірку, температура буде підвищуватися. Це говорить про те, що теплова енергія витрачається на випаровування води з ганчірки.
  2. Вони хотіли, щоб ми приїхали для переговорів. Ха-ха-ха! - Розсміявся Шухов.
  3. Чула, я так переживала за тебе, Аркадій! Слава богу, поранення виявилося легким!
  4. Ха-ха-ха! - Розсміявся Анак, почувши останні слова Шухова.

Глава десята.

На кладовищі зібралося багато людей. На руках несли вінки, було багато квітів. Одночасно ховали Анакіеева і Валентину. Могили розташовувалися поруч. Два горіхових труни стояли на лафетах недалеко один від одного у забетонованих ніш, куди повинні були опустити прах двох загиблих молодих людей. Оркестр зіграв похоронний марш і замовк. Настала тиша, яку порушував воронами, які величезною зграєю розташувалися на великих деревах На зведену трибуну піднявся директор Шухов, щоб виголосити промову.

Ми сьогодні проводжаємо в останню путь своїх товаришів, - голосно сказав він, Михайла Анакіева і Валентину Рожкову, з якими ми довго і плідно працювали. Немає тепер з нами наших друзів, але ми будемо завжди будемо пам'ятати про них!

Шухов спустився з трибуни і з очей його котилися сльози. Потім на трибуну піднімалися друзі і родичі, щоб сказати прощальну промову.

Незабаром опустили труни і кожен став кидати в могилу жменю свіжовикопаної землі. Хрести спорудили відразу. Це були два величезних хреста з написами і портретами загиблих: один чорний з граніту, другий білий з мармуру. Тільки на гранітному хресті на самому верху був висічений зірка Давида. Розалія Абрамівна, дивлячись на хрест, зітхнула і промовила:

Ах, Анальева з мільярдом взяли б у Ізраїлі і він непогано влаштував би там своє життя! Навіщо тільки поліз на рожен, питається? Жив би собі, не ліз би куди його не просять! Це Валентина все, сама заплуталася і Михайла вплутала в свої справи. Чи любила вона його, ось в чому питання?

В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше | Біля завідуючої лабораторією перебував Абрам Йосипович, який тримав за руку притихлу Еліс. Поруч з ним стояла його дружина. Ми з Катею стояли трохи віддалік.

Заворожений музикою великого Шопена, я слухав гру Каті. | Троянди скочувалися з піднятою кришки рояля і повільно падали. | Про що ви, хлопці? Ми сюди прийшли не для того, щоб брати участь в содомі! | Апетитні запахи з блискавичною швидкістю мчали по всьому залу. | Ти ч-ч-що? По-в-в натурі! - Вимовив він з жують ротом. | Чорти в-в-натурі! Моя м-м-машина! - Вимовив крізь зуби Анак. | Несподівано вдарили морози і це в двадцятих числах березня. Стояли морозні дні і почуття були притуплені. | Як тільки на вершини приходить ніч, дивно яскраві зірки спалахують на небі і здається, що немає їх яскравішими і ближче до нас, ніж в цих захмарних вершинах. | Морозні дні і почуття притуплені. Швидше б прийшла весна, щоб душа піднеслася і знову захотілося б жити і по-новому. | Я не був егоїстом Але моя історія не закінчується Цей проект вивеол мене вперед і я міг зробити Я міг би домогтися багато |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати