Головна

Я не був егоїстом Але моя історія не закінчується Цей проект вивеол мене вперед і я міг зробити Я міг би домогтися багато

1. A) проект розділу Балкан між Росією і Австрією
  2. CASE-засоби проектування БД.
  3. I. Опис актуальності і значущості проекту, опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект
  4. IBM Team Unifying Platform. Ефективна організація спільної роботи над проектом
  5. III. Структура багатозначного слова
  6. IV. Діяльність за проектом.
  7. IV. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ (Anamnesis vi tae)

Не у всіх були такі принади Одному розповідати не цікаво, хочеться поділитися з усіма

Я дозволяв собі в даному випадку

Але все ж це не те! Не ясна природа людської душі. Не тільки для мене це загадка, майже всіх нас мучить це питання! Адже те, що ми представляємо з себе в почуттях, не їсти ми. За почуттями криється щось дивне і незбагненне і таємниця ця не розкриється повною мірою нікому. Я володію почуттям самонавіювання, але і це не допомагає мені розкрити хоча б почуття любові. Розумію людей настільки, наскільки вони самі можуть зрозуміти себе. Чи не парадокс, але душі у чоловіків і жінок різні, як і є нам усім Світи. Люди протилежні в свою статеву належність один до одного, як жінка і чоловік!

Я не відкрив щось нове! Просто мої спостереження придбали інтенсивний характер в тому напрямку, пов'язаним з розкриттям лише деякою особливості жіночої і чоловічої психології саме в протиставленні один одному. Але це, хочу особливо відзначити, не розкривається за допомогою певних логічних умовиводів. Синергетичні методики розкриття сутності свідомості, взяті мною для досліджень, ще не здійснені і не розроблені і мені доводиться, як би тикатись в порожнє.

Одна з рис характеру, яка виділяла мене Повною мірою відчути

Морозні дні і почуття притуплені. Швидше б прийшла весна, щоб душа піднеслася і знову захотілося б жити і по-новому. | В цьому випадку я не був винятком, мене добре приймали за знані Це приваблювало насамперед Один зі стереотипів, яким грішать Що надійніше

Ти щасливий зі мною? - Запитала мене Катя. | Глава дев'ята. | Заворожений музикою великого Шопена, я слухав гру Каті. | Троянди скочувалися з піднятою кришки рояля і повільно падали. | Про що ви, хлопці? Ми сюди прийшли не для того, щоб брати участь в содомі! | Апетитні запахи з блискавичною швидкістю мчали по всьому залу. | Ти ч-ч-що? По-в-в натурі! - Вимовив він з жують ротом. | Чорти в-в-натурі! Моя м-м-машина! - Вимовив крізь зуби Анак. | Несподівано вдарили морози і це в двадцятих числах березня. Стояли морозні дні і почуття були притуплені. | Як тільки на вершини приходить ніч, дивно яскраві зірки спалахують на небі і здається, що немає їх яскравішими і ближче до нас, ніж в цих захмарних вершинах. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати