Головна

Морозні дні і почуття притуплені. Швидше б прийшла весна, щоб душа піднеслася і знову захотілося б жити і по-новому.

1. I have never heard him boast. - Я ніколи не чув, щоб він хвалився.
  2. Instead of gоing home he went to the movies.- Замість того, щоб піти додому, він пішов в кіно.
  3. quot; Отагай ні, арігато гозаймашта "- Знову все кланяються, в цей раз як жест подяки іншим студентам в класі, і повторюють голосно" Арігато гозімашта ".
  4. VII. МОВУ ПОЧУТТЯ І МОВУ ДУМКИ
  5. А без віри догодити Богові неможливо; Тим, які приходять до Бога, вірував, що Він є, і тим, хто шукає Його віддає »(Євр. 11: 6).
  6. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  7. А як щодо того, щоб відкрити угоду проти домінуючої тенденції?

Щоб втратити віру в людину, досить одного обману. Треба лише сильно розчаруватися, щоб ненавидіти коханого. Даючи простір почуттям, не обов'язково оголювати душу. Тамуючи спрагу, не слід вдаватися до пристрасті. Щоб піднятися, треба вміти схилятися. Чи пам'ятаєш? Приніс вірші! Ще там була записка із словами, як побачив тебе, з'явився сенс жити на світі. Господи, в ту мить здалося, що тільки існував. Тепер все зв'яжу тільки з тобою, щоб жити і творити в твоєму місті! Твої смутні сумніви, смуток і терзання, печаль і радість-все тепер в моїй душі там, де Ти, єдина, для якої живу ... Як ніколи мені самотньо і сумно і уявляю з усією визначеністю - далі так не можна! Тепер мене хвилює тільки одне, як і під впливом яких почуттів завершиться те, що створив в своїй творчості? Боже, не змінив собі, хочу бути щасливим в разі, коли потрібно великодушність, доброта і вміння любити, що співпаде з твоїм сподіванням!

Ти могла б подарувати це - а я з подесятереною силою, взявся б створювати в словах і порівняннях, композиціях те, що знову знайду. Адже сказано, даруй добро повернеться; забудь зло-покинуть печалі; стань щирим і вір - дадуть відповідь; поділися горем-повернуть те, що втратив. Якщо щасливий, немов від іскор запалиться те, що звуть радістю цього, адже людина може висловити в словах, діяннях радість і співати про своє щастя!

Була в нещадній впевненості, що вона одна права, але добилася лише того, що світло беззавітного служіння любові вичерпався в муках, страждання і болю! Боже, що робити, коли пре в почуттях, потім все розривається в душі і плаче? Адже залишаться зло, трагічне усвідомлення безтілесності колишню любов і повна розчарувань, вибита з колії, життя, як поламана візок, втрата доброти - і величезна порожнеча в душі.

Снігова ніч, а я біля вікна. Час і пороша снігу, думки про Каті - все змішалося! Фіолет ніч лягла на вулиці. Втратила натхненні риси Її обличчя і плаче в мені, і немає надії врятувати любов. Танцюють лінії будинків і тротуарів, розмазані фарби машин. Жовтий проблиск фар і вікон тече в сніговій нудьгу. Ніжні почуття в зимових картинах, в кінці кінців, помруть. Колись тепло було на душі, а тепер - всюди сніг!

Але любов повернеться ураженого! Втрати і розлуки, біди і нещастя пройдуть, щоб в жорстокій боротьбі почуттів, знову, як колись, вирішувати ЗА і ПРОТИ. Повернеться з хаосу мрій і минулих бажань, лише ставши інший! Якщо диявол зіллється з Богом чи розпадеться світ, або стане знову порожньо, як те, що було на душі? Сумний коло любові не вище такого придбання. З ніжністю згадаю про Неї-і повернуться минулі мрії ...

Може варто сказати лише, ТАК, щоб все змінити? Як світло променів у темряві, надії вичерпаються, але розум все ж в'яже нитки, щоб зв'язати минуле з дійсністю з колишніх радощів і смутку. Тільки не треба порожніх слів і забутих обіцянок, не треба! Адже нічого не варто все змінити, але як все забути? Хто запалить в глибині душі вогонь добра, в якій запёрлось страшне Зло, щоб перемогти?

Прив'язані до дня сьогоднішнього, кому дано вибути зі справжнього, здійснивши перехід без страху за життя в Вічне? Лише розум в'яже розкиданість в почуттях і неясність творення світу в одне. Хто може поручитися, що живемо марно? Дні і думки знайдуть співзвуччя з часом, як піснею, зазвучать з минулого. Навіщо обмежені зв'язком зі світом, боже, немов прицвяховані до хреста, що несемо, страждаємо, але все ж любимо!

Все це укладено у нас в пам'яті, немов на сайті в контакті, тільки в багатовимірний-об'ємних просторах, що переходять в свідомості з одного рівня на інший в складній ієрархії понять. Створюється система мислення у людини структурно скріпленої словесно-понятійним тезаурусом. Досить одного входу або введення в свідомість знайомого відчуття, музичного супроводу бачення, смаку їжі - як в наших мізках з'являється щось, що дає привід нашої темної душі відчувати в ультра - коротких хвилях і імпульсах почуттів щось, незрівняне просто спалахами на плоскому екрані. Наші почуття багатовимірні і не співвідносяться з реальністю, яка є в нашому відображенні.

Імпульси потягів, створюють енергію, структуровану в підсвідомості в уявлення про світ, усвідомлювані в моменти мислення. Психічне зміст душі отримує в свідомості доступ в стійку сферу, впливаючи почуттями, в яких проявляється психічна сила людини, що впливає на інших людей. Це вплив відбувається на багаторівневої мережі почуттів, скомпонованих і виявляються як психічні імпульси, що створюють образ. Одного себе для інших. Безліч структурних компонентів почуттів притягуються до енергетичних полях психіки людини, в яких виникає психічний комплекс уявлень Одного-себе-для інших в нерозривній русі від переживань, прагнень до образних ідей і уявлень. Враження від отримання насолоди, страху і ненависті, випробувані людиною, і втілення духовного світла і темряви, як Бога, в Одно-є душа.

Руйнування в духовному імпульсі і створення нескінченного в окремому випадку кожного з нас-є переживання себе в створених інших. Сприйнятливість людей до духовного і дотримання їх за іншими для створення абсолютно нового себе- є творчість. Дух творця в становленні нас самих.

Як тільки на вершини приходить ніч, дивно яскраві зірки спалахують на небі і здається, що немає їх яскравішими і ближче до нас, ніж в цих захмарних вершинах. | Я не був егоїстом Але моя історія не закінчується Цей проект вивеол мене вперед і я міг зробити Я міг би домогтися багато

Люблю! "- Відповів я і додав, - а мені весь час хотілося повторювати їй це слово. | Ти щасливий зі мною? - Запитала мене Катя. | Глава дев'ята. | Заворожений музикою великого Шопена, я слухав гру Каті. | Троянди скочувалися з піднятою кришки рояля і повільно падали. | Про що ви, хлопці? Ми сюди прийшли не для того, щоб брати участь в содомі! | Апетитні запахи з блискавичною швидкістю мчали по всьому залу. | Ти ч-ч-що? По-в-в натурі! - Вимовив він з жують ротом. | Чорти в-в-натурі! Моя м-м-машина! - Вимовив крізь зуби Анак. | Несподівано вдарили морози і це в двадцятих числах березня. Стояли морозні дні і почуття були притуплені. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати