Головна

Апетитні запахи з блискавичною швидкістю мчали по всьому залу.

1. Всьому свій час
  2. Дати: 27 грудень - 05 січень Російськомовні гіди або перекладачі по всьому маршруту
  3. Запахи. Аромамаркетинг
  4. НОВИЙ РІК У КОЛУМБІЇ 10 днів / 9 ночей Богота - Кавовий регіон - Картахена - Санта-Марта Дати: 28 листопада - 06 січень Російськомовні гіди по всьому маршруту
  5. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДО ЗАЛІКУ ПО ВСЬОМУ КУРСУ
  6. Під швидкістю як фізичним якістю розуміється ...

Настя давала розпорядження офіціантам і маленькому шеф-кухарю і цілком відчувала себе господинею.

Качка, бозна, скільки тушілась зі свіжими помідорами та іншими овочами, поки воно тонко нарізане, що не знайшло такий апетитний віц і ні з чим незрівняний аромат. Соус "Аля-ля тополі" був нарочито червоним і надавав смакових відчуттів їдять особливу пікантність. Негусто посипаний тонко різаний цибулька вносив в нюхати мережива запахів багатьох приправ свою лепту.

Приголомшливо! - Чулося з усіх боків, - як смачно, вишукано. майстерно приготування!

Смачного! - Голосно сказав шеф-кухар і застиг біля столу, за яким сидів Шухов і Анак.

П-п-превелике с-с-спасибі! -Анакіев Посміхнувся карлику.

Шеф-кухар теж посміхнувся, а потім весело захихотів. Анак відвернувся від нього до столу. Радісно зітхнувши, став обробляти ножем і виделкою качку, щоб покласти шматочки вишуканої страви собі на тарілку.

Карлика сильно засмутило така неувага до своєї персони і він закричав тоненьким голосом, зображуючи звуки, які не можна було розібрати. торкнув за плече Анакіева, що сидів за столом. Пуговчатого очі карлика широко розкрилися від образи. Піпових ніс його при цьому сильно засмикався.

Анак повернувся від столу і з великим подивом глянув на ліліпута.

Про що ви, хлопці? Ми сюди прийшли не для того, щоб брати участь в содомі! | Ти ч-ч-що? По-в-в натурі! - Вимовив він з жують ротом.

До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено. | Настя завжди тягає документи під пахвою, діловитої виглядає і, разом з тим, завжди чарівна і красива, багато над собою працює! - Розсміялася Катя, взявши мене за руку. | Настя весь час знаходилася біля Каті, особа якої сяяло від щастя. | Так, ми втратили великі гроші! - Голосно сказав Шухов. | Звістка про те, що ми були обстріляні і наш джип був понівечений до невпізнання, але ми всі троє залишилися цілі і неушкоджені. облетіла всіх наших друзів і знайомих. | Люблю! "- Відповів я і додав, - а мені весь час хотілося повторювати їй це слово. | Ти щасливий зі мною? - Запитала мене Катя. | Глава дев'ята. | Заворожений музикою великого Шопена, я слухав гру Каті. | Троянди скочувалися з піднятою кришки рояля і повільно падали. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати