Головна

Про що ви, хлопці? Ми сюди прийшли не для того, щоб брати участь в содомі!

1. I have never heard him boast. - Я ніколи не чув, щоб він хвалився.
  2. Instead of gоing home he went to the movies.- Замість того, щоб піти додому, він пішов в кіно.
  3. А без віри догодити Богові неможливо; Тим, які приходять до Бога, вірував, що Він є, і тим, хто шукає Його віддає »(Євр. 11: 6).
  4. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  5. А як щодо того, щоб відкрити угоду проти домінуючої тенденції?
  6. Аркадій наблизився до дівчини, щоб подивитися на неї, але обличчя було закрите хусткою. Було видно тільки очі.
  7. Байрон з нетерпінням чекав революційного підйому в Англії і не раз заявляв, що в цьому випадку він повернувся б на батьківщину, щоб взяти особисту участь у боротьбі.

Мало хто знав, що таке Содом, але багато хто відчув у цьому слові щось недобре.

У такому вузькому колі друзів нам буде приємніше провести час без жінок легкої поведінки, - голосно Настя з незадоволеним виглядом, немов бажала захистити гостей від непередбачених ситуацій.

Незабаром вийшов на невелику сцену ведучий і оголосив про те. що святкове торжество, присвячене десятілітію створення компанії, вважається відкритим.

Ми довго аплодували. а потім знову приступили до застілля.

На сцені співали і танцювали. Виходили колективи, що виконували найрізноманітніший репертуар, від народних пісень і танців, навіть були балалаєчники і гармоністи і співали частівки, до виконавців джазу.

У великий актовий зал увійшов шеф-кухар ресторану, який був зростанням з шестирічної дитини. Хоча він і привітав нас, всіх присутніх тут на святі, зі сцени, але все ж здався нам дивно маленьким.

Тільки він спустився зі сцени, як за ним послідували численні офіціанти, які зазнали на стравах фірмове блюдо. Це була, так звана "Качка під і соусом" Аля-ля тополі "про що нам оголосили раніше.

Карлик в одязі кухаря і з величезним білим ковпаком з виразом обличчя, повним зацікавленості ходив навколо підносів. В руках його була велика тарілка з дрібно нарізаною зеленою цибулею. Карлик в яскравій кухарський одязі невідступно стежив за тим, щоб жоден піднос не був поставлений кухарями на стіл без того, щоб не бути не посипаною зеленню. Ліліпут вставав на носочки і піднімав над тарілкою повне обличчя з великим липовими носом і з великим інтересом заглядав в тарілки. Зелень сипалася з його пухленької рученята, як маленький зелененький дощик, і при цьому маленький кухар радісно сміявся.

Троянди скочувалися з піднятою кришки рояля і повільно падали. | Апетитні запахи з блискавичною швидкістю мчали по всьому залу.

На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах | До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено. | Настя завжди тягає документи під пахвою, діловитої виглядає і, разом з тим, завжди чарівна і красива, багато над собою працює! - Розсміялася Катя, взявши мене за руку. | Настя весь час знаходилася біля Каті, особа якої сяяло від щастя. | Так, ми втратили великі гроші! - Голосно сказав Шухов. | Звістка про те, що ми були обстріляні і наш джип був понівечений до невпізнання, але ми всі троє залишилися цілі і неушкоджені. облетіла всіх наших друзів і знайомих. | Люблю! "- Відповів я і додав, - а мені весь час хотілося повторювати їй це слово. | Ти щасливий зі мною? - Запитала мене Катя. | Глава дев'ята. | Заворожений музикою великого Шопена, я слухав гру Каті. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати