Головна

Ти щасливий зі мною? - Запитала мене Катя.

1. А якщо будуть питати, чому ще аналізи не готові, то нам що саме сказати? - Запитала заступник Елліонора Михайлівна.
  2. А ще я бачила принца Рідчарта, я не хочу, що б ти жила з чоловіком усередині якого править гординя. Я бажаю щоб ви були щасливі.
  3. А хто наші вороги? - Запитала Ліліана, ви спеціально вишукують серед нас?
  4. А те що? -Запитала з посмішкою Катя і наказним тоном сказала, - домовлятися!
  5. У світі живуть мільйони людей, які щасливі, але бідні.
  6. Глава 2. Щасливого плавання!

- Ти про що? - Здивовано запитав я, - хіба не досить всіх сказаних слів для того, щоб запевнити тебе в цьому ?.
 - Я хочу сказати, що для щастя людині треба трохи, і любов в цьому - це лише найнеобхідніше! Але, погодься, що милим рай не тільки в курені. Є щось більше, що треба людині для повного щастя. Люди жадають надлишку не тільки в почуттях, а й в грошах!
 - Я чогось не розумію ...
 - Як це так? Адже існує багато безрозсудного і марного, на що витрачають своє життя так звані нові українці. Ти не переймався цим питанням? Удостоївши позначити час, люди, здавалося, були створені не для того, щоб знати щасливі миті кохання і насолоди, щоб пізнати гіркоту розлуки і печаль, втрати і руйнування, немає. У цьому присутнє щось важливе і особливе для нас людей.
 - Я чогось не зрозумію. що ти хочеш сказати цим, кохана!
 - Так ось, слухай, життя повинна бути у людини красивою, а щоб вона була такою, вона повинна бути ще й забезпеченою. Ми не будемо ні в чому собі не відмовляти, щоб можна було дозволити собі багато чого. Нові росіяни не нажили гроші довгим і чесною працею, купують автомобілі - а в душі у них що там є, там одне лайно. Може бути, романтики не вистачає їм життя і тому вони шукають адреналін. Нові російські приходять до нікчемності в усьому, хоча і здаються собі розумними і величними в думках і вчинках. Гламур став їхнім уявленням про красу в їхньому світі, де продається і купується для них все, і навіть любов! Вони перестали звичайно по-людськи радіти життю і приносити радість іншим людям! Вони злі і заздрісні, брехливі і нечесні. Їм тепер не треба в мріях, нестися щасливо кудись, вони можуть дозволити собі багато, і їм здається, що вони щасливі, радісно купують все і всіх, просто куплять те, чого їм не вистачає. Вони сповнені бажання влаштувати життя по-своєму смаку, вишукано і оригінально, але зовсім інше виходить у них насправді - сіра буденність життя і вульгарність оточують їх. З незворушним спокоєм вони дивляться на біди людей, навіть якщо на їх частку випадає чимало хвилювань, смутку і тривог.
 Ми ж будемо жити не так, як нові російські. Склавши собі стан, щоб ні в чому собі не відмовляти, ми заслужимо поваги, якщо станемо допомагати бідним багатодітним сім'ям, сиротам і хворим людям.
 - Так Так! - Тільки відповідав я їй в безмежному захопленні її незвичайною добротою до всіх людей ..
 - Ти що-небудь розумієш? - Питала потім Катя, маючи на увазі, що як ми щасливі один з одним.
 - Ні, а мені й не треба що-небудь розуміти, адже нам так добре. а більше і нічого не треба.
 - Мені здається, що з небес спустився до нас наш Ангел любові, щоб радісно вітати нас.
 - Так, кохана! Наш ніжний Ангел все зробив для того, щоб усунути ті перешкоди на нашому шляху, які були. Він поспішав докласти неймовірних зусиль для того, щоб надати нам допомогу в побудові щастя, - сказав я і притягнув Катю для поцілунку.
 - Любов -це само собою, але є багато чого з того, без чого не можна прожити ... - зробивши багатозначний погляд, сказала Катя.
 Я кивнув їй головою і радісно посміхнувся при цьому.
 Зрозумів без слів то, що мала на увазі моя кохана.
 Ми йшли і раділи життю, світило сонце і нам було добре, ми були щасливі! Асфальт, нагрітий їм, випускаючи пар, дихав, наче чудовисько, і дрібні калюжі і шматки снігу, ще не розтанули у бордюрів, брудно блищали, як небачені луски істоти, яке плелося серед будинків і здавалося живим. Вулиця вбирала в себе сонце і світло на ній здавався дивним і радісним.

- Я не знаю, що мені робити і як далі продовжувати жити, якщо не буде тебе? - Тихо промовивши це з хвилюванням у голосі, Катя зітхнула і сильніше притулилася до мене.
 - Я теж ... - сказав я і замовк.
 Ми йшли по вулиці. Час було ближче до вечора. Сонце незвично яскраве, але вже все більше червоне, проробляв той шлях, що називається котилося до заходу. Було по-весняному тепло і радісно. Птахи співали, щебетали, воркували, цвірінькали, і навіть кричали, сильно і заклично, як наприклад, граки, - і все це наводило на думку про те, що скоро настане довгоочікуване літо.
 - Я не хочу бути твоїм заступником, мила!
 - Нічого. Ти сильний і зробиш ще кар'єру.
 Я мовчав, не знаючи, що сказати.
 - Важко сказати, звичайно ж, у нас вийшло б далі, якщо ми розійдемося. Ми, як мені здається, напевно, загинемо! Але ми любили один одного, - сказала задумливо Катя, заповнюючи паузу, - і з нами це не відбудеться.
 - Нам залишається тільки сподіватися на це, мила!
 Катя пильно дивилася в інший бік, і я теж замовк, не маючи бажання говорити. Чомусь раптом тяжке й тоскно у нас стало на душі, немов ми передчували щось страшне, що могло трапитися з нами і з нашою любов'ю! Ми підходили до Катриному дому.
 - Це сталося не з моєї вини, рішення прийнято батьками, по крайней мере, я була безсила що-небудь зробити. Батьки вважали, що від'їзд в Тель-Авів ніяк не може пошкодити мені, тим більше нам постійно загрожують життю. - Катя важко зітхнула при цьому, але незабаром знову почала приводити вагомі аргументи на користь того, що батькам неодмінно слід виїхати жити в іншу країну.
 Після довгого гуляння в центрі ми прийшли, нарешті таки, додому до Каті.

У цьому домі сидів досить-таки довго. Після вечері досить тривалий час пили традиційний чай з варенням і саморобним печивом, по-селянськи, з чашками і блюдцями, як любила Антоніна Іванівна, яка відбувалася родом з глухого російського села. Запитали, що я збираюся робити, на що я відповів, що ми з Катею збиралися одружитися. На мене дивились з очима, повними подиву, точно я звалився з місяця або вони немов побачили в мені ні ким іншим. а принаймні, інопланетянином. Абрам Йосипович закректав, вдавившись від несподіванки, а потім голосно раскашлялся.
 Першим прийшла в себе мати Каті і запитала:
 - Ти любиш Катю? Але, бач, тобі важко буде отримати візу на проживання в Ізраїлі.
 - Навіщо, воно йому, мам, я не хочу їхати в цю країну. Вона мені здається настільки чужий, що мені краще жити з коханою молодою людиною на Батьківщині! Це так несподівано. Що ви так вирішили, швидко зібратися і бігти в Ізраїль? - Катя з поглядом, повним здивування, втупилася на батьків.
 - Слухай нас уважно, ми перевели всі наші заощадження за кордон, квартира вже продана. Розумієш, тата реально можуть посадити. Навіщо ризикувати? - Промовила Антоніна Іванівна, зробивши багатозначний погляд, і при цьому ще шумно зітхнула.
 Маленька Агнеса не відходила від мене ні на крок весь той час, поки я був у них вдома. Мене вразило те, що ласун відмовилася від цукерки, простягнутою мною, сказавши, що багато цукерки їсти шкідливо, і що вона з'їла вже їх цілих три, і їй вистачить.
 У мене відкрився рот подиву, хоча мені тільки залишалося радіти за дитини.

- Нам залишається сподіватися, що ти з часом станеш вихованої дівчинкою і не будеш сильно заважати дорослим своїм непотрібним присутністю, - сказав я, намагаючись надавши своєму голосу повчальний тон.
 Еліс, як мені здалося, сильно зітхнула, радісно мріючи про це.
 Мені раптом згадався страшний сон, який якось приснився мені після відвідування цього будинку. Еліс в одіянні індіанського вождя, яскраво розфарбована з нагоди становлення на стежку війни разом з індіанцями зі свого племені збирається смажити мені п'яти на великому вогнищі. Мене, виявляється, взяли в полон і хочуть страшними тортурами вивідати у мене військову таємницю, про яку я не маю ні найменшого уявлення.
 - Я тут ні при чому! Я навіть не маю уявлення про те, що вас цікавить.
 Але мене ніхто не хотів слухати, хоча я з усіх сил намагався розжалобити зухвалого вождя.
 - Брешеш, блідолиций! - Аліска б'є навідліг величезним кулаком і потрапляє мені в око. Я падаю на підлогу, але з випередженням разом з іскрами, які посипалися у мене з очей, виникає майбутня картина мого нерадісного існування з величезним фінгалом під оком, коли усамітнення залишиться єдиним засобом порятунку від цікавих поглядів колишніх знайомих, з якими я мав нещастя колись то спілкуватися в свого колишнього життя.
 Вийшов на вулицю один, без Каті. Змішані почуття володіли мною, і тільки майбутня зустріч з нею і новий день, які ми повинні були провести разом, приємно розбурхували мою свідомість.

На подвір'ї біля будинку Каті береза ??була як молоденька давньоруська дівчина. Співучо затягла з сильним почуттям: -Краще б ми залізо варити, ніж зі злим Монжем бити! Теплий весняний ветерочек тихесенько колихав ніч, яка була як тепле прискорене дихання довгоногої діви. У ліхтаря освітлена береза ??блищала смарагдом перших розпустилися листочків. Співали перші весняні птиці, і лише урочисто і мовчазно сяяли на небі зірки.

Люблю! "- Відповів я і додав, - а мені весь час хотілося повторювати їй це слово. | Глава дев'ята.

Але що скажуть про мене мої друзі? | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі | А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли? | Ти, як завжди права! Часом я дивуюся твоєму розуму я не та здатності передчувати. Передчуття рідко обманює тебя.- Вимовив я. | На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах | До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено. | Настя завжди тягає документи під пахвою, діловитої виглядає і, разом з тим, завжди чарівна і красива, багато над собою працює! - Розсміялася Катя, взявши мене за руку. | Настя весь час знаходилася біля Каті, особа якої сяяло від щастя. | Так, ми втратили великі гроші! - Голосно сказав Шухов. | Звістка про те, що ми були обстріляні і наш джип був понівечений до невпізнання, але ми всі троє залишилися цілі і неушкоджені. облетіла всіх наших друзів і знайомих. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати