Головна

Звістка про те, що ми були обстріляні і наш джип був понівечений до невпізнання, але ми всі троє залишилися цілі і неушкоджені. облетіла всіх наших друзів і знайомих.

1. КВИТОК 41 ПОВЕСТЬ ТИМЧАСОВИХ РОКІВ
  2. Божа звістка до Лаодикії
  3. У наших котеджах тепер є унітази і раковини (гір. Хол. Вода), для сімейних пар ми раді запропонувати сімейні котеджі (двоспальне ліжко, телевізор, унітаз, раковина).
  4. У повсякденному, воістину героїчну працю наших людей проявляється велич духу нашого народу.
  5. Цілком можна припустити, що зазначені пристрої були і не першими, але зате вони були серійними і багато з них дожили до наших днів.
  6. Гашене вапно

Ми врятовані? - З подивом в голосі запитував Катя, хитаючи головою, - це залагоджує багато труднощі, чи не так, Настя?

Я сама здивована не менш твого! Мені здавалося, що все вже програно. Адже щодо директорів компнп6 Аніі «Нефтетуганска» був заклад кримінальну справу

Так. Ви не помилилися! - З радісним голосом вимовила Розалія Абрамівна і при цьому голосно зітхнула.

Завідуюча лабораторією стояла з таким видом, що готова була повторити це ще багато разів. Незабаром вона виклала на стіл офіційний документ, який виявився заявою і промовою прем'єр-міністра на засіданні Держдуми республіки. Присутні при цьому в кабінеті директора Шухова були вражені цим і до кінця ще не могли повірити в це, поки Розалія Абрамівна не надала нам для ознайомлення офіційний документ.

Невже ми врятовані! - Пробурмотіла напівголосно Катя, насилу вірячи тому, що повідомила щойно завідуюча лабораторією. -Ми Будемо багаті, милий, і ні в чому не будемо потребувати!

Ми дивилися з Катею один на одного закоханими очима і тепер мало звертали увагу на присутніх в кабінеті. Нам було не до них, ми були невимовно щасливі!

Так Так! - Кивав я їй головою.

О боже, - шепотіла мені Катя, - як я щаслива! Подумати тільки, йти в лігво ворога з цим божевільним Шуховим! Навіщо, що хотів він цим довести, кому? Як жорстоко було з твого боку йти туди. Це жахливо, ти не уявляєш це! Я прощаю тобі це, але більше ніколи так не роби! Навіщо ризикувати своїм молодим життям? Мені так було погано! Так, говори ж, що мовчиш, або ти не радий, що ми знову разом? Я все очі виплакала. Хіба можна стільки винести те, що довелося мені вистраждати за ці два дні. Я думала, що ти загинув від рук цих бандитів. Як я щаслива від однієї думки, що скінчилися наші страждання, і ми тепер будемо разом. Ти мене любиш і раніше?

Так, ми втратили великі гроші! - Голосно сказав Шухов. | Люблю! "- Відповів я і додав, - а мені весь час хотілося повторювати їй це слово.

Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. | Але що скажуть про мене мої друзі? | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі | А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли? | Ти, як завжди права! Часом я дивуюся твоєму розуму я не та здатності передчувати. Передчуття рідко обманює тебя.- Вимовив я. | На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах | До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено. | Настя завжди тягає документи під пахвою, діловитої виглядає і, разом з тим, завжди чарівна і красива, багато над собою працює! - Розсміялася Катя, взявши мене за руку. | Настя весь час знаходилася біля Каті, особа якої сяяло від щастя. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати