Головна

Настя завжди тягає документи під пахвою, діловитої виглядає і, разом з тим, завжди чарівна і красива, багато над собою працює! - Розсміялася Катя, взявши мене за руку.

1. DNS виконують дозвіл імен, яке являє собою процес перетворення комп'ютерного імені в IP-адресу.
  2. II. Документи, що використовуються для обліку надходжень, в тому числі в іноземній валюті, в бюджетну систему Російської Федерації і їх розподілу між бюджетами
  3. III. Структура багатозначного слова
  4. " Рішення Бога загадкові; але вони завжди в твою користь ".
  5. S: Міжнародний збройний конфлікт тягне за собою
  6. V. Поняття легітимного порядку

Є й таке!

У тебе, напевно, йде багато часу, щоб тримати себе в такій змечательной формі?

Не зовсім так, - заперечила їй Настя, - це вже відбувається машинально і швидко ..

Настя при цих словах хотіла зробити радісний вираз на обличчі, але це їй не вдалося.

Вітаючи гостей, Шухов промовив голосно, щоб усі чули:

Привітаємо молодят. які сьогодні йдуть подавати заяву в ЗАГС, щоб через місяць зареєструвати шлюб !. Всі погляди спрямувалися на нас.

Повернувшись до нас, Шухов здійняв обидві руки, як служитель церкви для благословення, і вигукнув:

Ви скоро будете чоловіком і дружиною! Вітаю від щирого серця!

Посипалися привітання.

Тобі повезло! Я просто закохана в вас обох, як вам пощастило один одному! Я організую для вас круїз на теплоході по Середземному морю. Це буде від мене вам весільний подарунок. Вам неодмінно слід помандрувати по різних країнах, після того, як ви зареєструєтесь, сказала Настя, беручи за руку Катю.

Так, до речі, а де заходом весілля? - Запитав Шухов.

У нас є власний ресторан в центрі міста. Відзначимо твій день народження, Аркадій, і наступний захід, проведений в ресторані, буде весілля наших співробітників.

Так, там, і місткий зал, готують чудово, - діловито сказав Шухов і, звертаючись до Насті, голосом, в якому чулися ніжність, і слова були вимовлені з любов'ю, запитав, -.надо подумати, на скільки персон приготувати зал? Складемо список запрошених, так, улюблена? -.

До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено. | Настя весь час знаходилася біля Каті, особа якої сяяло від щастя.

Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. | Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. | Але що скажуть про мене мої друзі? | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі | А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли? | Ти, як завжди права! Часом я дивуюся твоєму розуму я не та здатності передчувати. Передчуття рідко обманює тебя.- Вимовив я. | На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати