Головна

До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено.

1. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 1 сторінка
  2. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 2 сторінка
  3. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 3 сторінка
  4. II.3.1 Вибір, обгрунтування і конструювання системи газопостачання 4 сторінка
  5. III. Віднімання з чисел 6, 7, засноване на зв'язку між сумою і доданками.
  6. " Я прошу Вознесенних Майстрів і кураторів енергії каналу Кундаліні Рейки, дозволити і допомогти повністю і вірно передати (ім'я або нік) настройку "Крила Ангела».
  7. S: Всесвітній поштовий союз заснований в

І тоді раптом з темряви радісне світло осявався в моїй душі - і мені не треба було шукати щось те, що могло бути досконалістю в цьому світі: цей світ був сама досконалість! Тоді багато душевних ран гоїлися, і мені здавалося, що я починаю жити по-новому! Це була радість тому, що всередині свідомості все в мені починало вірити, - і це коли я більше не сподівався ні на що, і нікого більше не любив. Любов, Віра і Надія зупинилися на дорозі і радісно заговорили про те, чи є той, хто справедливий до них, вони мали на увазі мене! І в ці хвилини під нами неодмінно повинна була зацвісти земля. Велика радість переповнювала мою душу, понівечену сумнівами. Так буває в душі, що ніби йдеш по піщаній пустелі, яку намели піщані бурі, і немає доріг, мучить спрага, втомився і важко йди, а вдалині зеленіє міраж і чути голоси людей, рев тварин в звуках водопою ... Іду з останніх сил , знаю, що це міраж, але йду!

Так і ось в якусь хвилину я зрозумів, що відбувалося зі мною, коли страшне і жахливе проникало в мою душу, як міраж. Це страшне і жахливе вражало те, що було чимось незбагненним і недосяжним. Падав на пісок, виснажений і змучений спрагою, але несподівано для себе та інших вставав після падіння і просвітлювати. Може бути, це Бог дарував мені порятунок, щоб усвідомлював себе переможцем? Чи так це, щоб я знову радів життю, любив і був улюбленим, вірив і сподівався, що буду щасливий все життя? Хто відповість мені? Адже сказано було, що мінливості долі не завжди ведуть людини прямою дорогою, нерідко шлях буває звивистий і важкий. Довго йшов, але раптом я зупинився на роздоріжжі у трьох доріг. Куди мені йти, хто підкаже?

У приймальню директора Шухова увійшла Настя. Нікому і в голову не могло прийти, що завдяки цій дівчині, Аркадій, по суті, і залишився живим. У кабінеті вона стояла в сторонці, і скромно тримала величезний пакет з документами по мишкою.

На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах | Настя завжди тягає документи під пахвою, діловитої виглядає і, разом з тим, завжди чарівна і красива, багато над собою працює! - Розсміялася Катя, взявши мене за руку.

До нас підійшов дивний чоловік в розбитих окулярах. В руках у нього був піднос, і він пробубонів нам про щось. | Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. | Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. | Але що скажуть про мене мої друзі? | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі | А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли? | Ти, як завжди права! Часом я дивуюся твоєму розуму я не та здатності передчувати. Передчуття рідко обманює тебя.- Вимовив я. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати