Головна

На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах

1. АДВОКАТ: У вас відбулася розмова із загиблими щодо грошей?
  2. АЛГОРИТМ РОЗМОВИ
  3. Час для серйозної розмови
  4. Ви ще не виїхали в Європу?
  5. Говори по справі. У нас немає часу, скоро співробітники Пилиці заявляться сюди, ти розумієш? Так, говори ж швидше, зрозумій, у нас немає часу на те, щоб вести порожні розмови!
  6. Давно я не думав про це, - тихо промовив Шухов, посміхнувшись і нахилившись до Насті.
  7. ЗАХИЩЕНИЙ РОЗМОВА

Звичним жестом Катя проділу свою руку через мою, часом ласкаво і ніжно притискаючись і на душі у нас було надзвичайно добре і легко. Вона часом наближала до мене своє обличчя, і воно було трохи припорошене снігом.

Люди майже завжди безжальні до закоханих і це у них від заздрощів! Стирчать поруч перед очима, коли хочеться залишитися наодинці.

Йшов сніг, і тротуари покрилися білим покривом

Білі шапки снігу знову височіли на місці брудних таявшіх заметів. Снігу було багато, а ми зупинялися і цілувалися.

Розділ п'ятнадцятий На роздоріжжі.

Тільки лише для того, щоб любити, думав я, настали ці дивно красиві весняні дні, повні пробудження природи. Кожна людина має право просити у долі для себе і своїх близьких і рідних щастя. Люди народжуються для цього, але тільки мало хто отримує те, що він хоче. Настала весна, краще, на мій погляд, з часів року, і вона, як менеджер-дівчина, виставляла свої прекрасні твори на огляд, як на вітрині супермаркету. Оживала і розквітала природа в місті, вулиці ставали іншими, наповненими яскравими променями сонця. Починали співати птахи, а з їх веселим щебетанням починали прокидатися почуття

Катя любила мене, і це вже було щастя. Не хотів втратити її, намагався міцно тримати і не випускати з рук щастя!

Важко тепер все описати, є багато, чого неможливо відобразити на листі. Те, що було присутнє в мені і в Каті неймовірно і неймовірно! Моя кохана була сповнена душевного захоплення, пізнавши щастя, незрівняне ні з чим. Коли вона висловлювала свою любов, мені здавалося, що її оточувало сяйво.

Припинилася давня незрозуміла боротьба в душі, коли я немов боровся з невідомим і страшним дияволом. Колись в глибинах своєї душі я вступав в запеклу боротьбу один на один з темним, істотою, невідомим нікому ... І коли бракувало сили, коли в прагненні до любові я розчаровувався і, коли я був вражений ворогом, який вселяв мені не тільки ненависть, а й жах, - я падав, щоб знову підніматися!

Немов диявол спокушав мене і говорив, що треба йти, коли треба було зупинитися, а я йшов, наперекір всьому - і падав! У стражданнях і муках, наодинці зі своєю совістю, борючись сам з собою, знаходячи волю і бажання до життя, відступаючи крок за кроком, я все ж повільно просувався вперед. Розгублений, із запеклим серцем, я падав, щоб знову вставати. І не подумки як, але кожен раз я знаходив в собі сили. Падав і вставав.

Ти, як завжди права! Часом я дивуюся твоєму розуму я не та здатності передчувати. Передчуття рідко обманює тебя.- Вимовив я. | До мене знову спускався з небес мій Ангел і він з радісною посмішкою дивився на мене і сміявся. як маленька дитина. Весело і невимушено.

Ах, як ти тільки здогадався, любий? Скажи мені, що я, виглядаю такою голодною? | До нас підійшов дивний чоловік в розбитих окулярах. В руках у нього був піднос, і він пробубонів нам про щось. | Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. | Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. | Але що скажуть про мене мої друзі? | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі | А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати