Головна

Ти, як завжди права! Часом я дивуюся твоєму розуму я не та здатності передчувати. Передчуття рідко обманює тебя.- Вимовив я.

1. " Рішення Бога загадкові; але вони завжди в твою користь ".
  2. А Слов'яни ж ніколи не працювали, вони не працюють і не будуть працювати, тому що робота - доля рабів. Слов'яни завжди працювали. Вони вкладали Душу в плоди своєї праці.
  3. А) лист непрацездатності як иногороднему
  4. Активізуємо сферу уяви, виявляючи здатності читача до точної зорової конкретизації образів (Вв).
  5. Аналіз внутрішніх факторів конкурентоспроможності
  6. Аналіз і оцінка конкурентоспроможності товару.
  7. Аналіз якості та конкурентоспроможності продукції, організації обслуговування населення

Ти думаєш? - Запитала задоволений Катя, і посміхнулася, - але ти не льстишь мені? - Ні що ти? Я завжди дорожив твоєю думкою і мені вкрай цікаво, що ти про це скажеш? По крайней мере, інше повинно турбувати братків, як зберегти свої шкури. У них є багато доказів причетності Мишани в боротьбі за переділ власності, в результаті якої були численні жертви. Але як це пояснити це Шухова? того ж факти зовсім не є доказом причетності Мишани до вбивств? - Ти ж знаєш, Шухов нікого не слухає, він впертий до неможливості. - Похитала головою Катя. - Наскільки я розумію, гроші, ось чим більше дорожать братки. Саме свій бізнес вони ставлять понад усе. Звертаючись до Каті, я на мить подумки перенісся в минуле, згадав напад на Алекса. «Заважав, - подумав я і подумки запитав себе, - тільки жадоба до наживи рухала тими, хто замишляв убивство, але в останній момент був наказ, не вбивати? Чому? »-так Чином, головне питання зараз в наступному, як їм зберегти те, що вони мають. Я вважаю, що мені варто йти на зустріч. Вони знають, що Шухов буде на вечірці? -Ні, Це буде для них сюрпризом. За великим рахунком, вони вже не сподіваються на те, що домовляться з Шуховим. Цікаво буде поглянути на їхні обличчя, повні подиву. - Що стосується Шухова, то йому все одно, хай буде що буде, і якщо на вечірці буде стрілянина, то це лише внесе деяку різноманітність в його життя. Так що прошу тебе, не ходи на вечірку.

Чи є сенс далі говорити про те, що ми програли. Я тепер пробую зрозуміти, чому людьми день у день рухають жадоба влади, невже в цьому вони бачать сенс життя? - Катя строго подивилася на мене. -Боюсь, Що мене не зрозуміють, але я жива людина зі слабостями і страхами. Мабуть, якби навіть я була сміливою, все одно я б просто кинула все і пішла. Але чому не приходять Настя з Аркадієм? Може, що трапилося, подзвоню їм, дізнаюся.

Жах, Настя повідомила мені по телефону, що на її квартиру нагрянули невідомі, Шухов сказав, що це братки. Приїхав Анак з пацанами з охорони, але нікого вже не було. Ще хвилин десять і вони під'їдуть.

Ми зголодніли і не стали чекати Настю з Шуховим. Замовили піцу, і від неї виходив аромат. Катя налила собі і мені чай, взяла шматок піци і стала є.
 - Смачно, - сказала вона, облизуючи губи, -можна погладшати від такої їжі, але важко уникати від таких спокус, це не легко, милий, погодься.
 Вона сьорбнув чай ??і подивилася на мене з посмішкою.
 - Їж скільки тобі заманеться, все одно в балеті не виступати, а ти мені і товстої будеш подобатися.
 Мої слова справили на неї враження, і рука з піцою застигла в повітрі:
 - Ось як? -

Я подивився на Катю в упор і розсміявся.
 - Я не можу уявити тебе товстої, з пухкими руками. Мабуть, це здалося б кумедним. Мені б ти не здавалася поетичністю це точно! було б смішно дивитися на тебе таку! - пожартував я, але мені тут же довелося прикусити язика.

Вона простягла руку і притиснула мою руку до столу.
 - Ти розумієш, що говориш? Навіщо так? Ні, не розумієш, - замотала головою Катя і звільнила мою руку.- Власне кажучи, мені все одно ...
 - Вибач, я сказав не те ...- почав виправдовуватися я.
 - Так, ладно, я вже забула про це. давай поговоримо ось про що, не ходи на зустріч.
 - Але мене Шухов попросив ...

Галасливим натовпом увійшли Настя, за нею слідував Шухов. Їх супроводжували Анак і ще двоє здоових пацанів з охорони компанії.

Ви вже без нас почали? Правильно, зголодніли, напевно. Жах, Катя, я боюся повертатися до себе на квартиру після того, якого страху ми натерпілися. Капітоліна Іванова, у всякому разі, перелякалася до неможливості. Ах, не знаю навіть, що нам робити? - Н ааря астя в пориві почуттів кинулася до своєї нової подруги.

- Шкода, нам не вдалося посидіти в піцерії. Сидячи невимушено за столиком, Настя хотіла провести деякий час з Катею і з тобою, ведучи невимушену бесіду. Тут так добре і затишно, але те, що тільки сталося, змінило наші плани. Нам терміново треба йти

А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли? | На цьому розмова закінчилася, і ми вийшли з піцерії. Шухов, Настя, і ховрах з пацанами поїхали на двох джипах

З'явилося безліч ангелів, цілий сонм. Ніжні уста небожителів виснажували хвалу. | Ах, як ти тільки здогадався, любий? Скажи мені, що я, виглядаю такою голодною? | До нас підійшов дивний чоловік в розбитих окулярах. В руках у нього був піднос, і він пробубонів нам про щось. | Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. | Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. | Але що скажуть про мене мої друзі? | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати