Головна

Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі

1. I have never heard him boast. - Я ніколи не чув, щоб він хвалився.
  2. Instead of gоing home he went to the movies.- Замість того, щоб піти додому, він пішов в кіно.
  3. T2] Якщо не додавати тут чисті податки на продукти, то ВВП буде в основних цінах, а якщо додавати (як тут) - то в реальних
  4. А без віри догодити Богові неможливо; Тим, які приходять до Бога, вірував, що Він є, і тим, хто шукає Його віддає »(Євр. 11: 6).
  5. А для того, щоб перевірити акції, які ви вже відібрали?
  6. А якщо це так триватиме (1) то я сама піду (2) я не раба його (3) я княжа дочка. (М. Л.)
  7. А як щодо того, щоб відкрити угоду проти домінуючої тенденції?

Тим часом ми з Катею гуляли по зимовому парку, який важко було впізнати. Ми обговорювали те, що слід нам зробити, і будували на план наших дій і про що нам говорити з Шухов на зустрічі в піцерії. Це була затія Насті, в невимушеній обстановці поговорити про справи.

- Я спостерігаю за Шуховим і думаю, як нам вчинити.
 - Мені здається, що ми програли і нам слід піти, тихо і непомітно.
 - Так, Розалія Абрамівна теж саме говорила мені.
 - Тобі весело, - похмуро зауважила вона, а мені ні.
 - У нашому випадку, на мою думку, нам залишається сильніше любити один одного і ми разом зможемо подолати всі труднощі життя! - Глибокодумно сказав я і додав, -. Кохання перемагає все!
 - А мені здається, що ти живеш в іншому світі - в світі вигаданих реалій, і тому реальність постає у тебе в голові в недійсних картинах. Я щось сумніваюся в цьому ...- сказала Катя і зітхнула, - якби все було так!

Гуляючи по нашому парку, ми все ж усвідомлювали, що він був іншим з тієї простої причини, що він був зимовим. Величезні кучугури снігу серед звивистих доріжок, натоптані рідкісними перехожими, виляли серед величезних дерев. Ми відчували себе іншими в цьому парку, який ми вважали «своїм». Справа була зовсім не в тому, що ми не дізналися Наш Парк, який постав перед нами в снігах. На відміну від городск їх вулиць, тут все було по-іншому, в парку сніг ще не танув.

Важко судити про те і аналізувати те, як і що відбувається з людиною, коли він любить. Я не маю на увазі зміни в свідомості, пов'язані зі зміною його життєвих підвалин. Скажу тільки, що ми вступили на більш високий рівень в своїх взаєминах не тільки тому, що стали іншими, і тепер любили по-іншому, - ми змінилися самі. Вступили на той шлях самовдосконалення, коли пізнавали щось інше, відмінне від усього, коли любиш.

Катя висунула кінчик язика, зловила сніжинку і посміхнулася мені. Білосніжні зуби можна було порівняти хіба що зі снігом. Але все ж сніг був іскристим і за кольором здавався іншим, неживим і холодним. Зуби, що не говори, як складова частина щелепи, відносяться до класу органів живої істоти, і тому більш можна порівняти з перламутром. Перли пов'язаний з живою природою за родом свого походження. Снігом відноситься до природи неживої, тому-то я акценіровал увагу на те, що зуби у Каті були сліпуче біло-перловими. Я якось казав їй про це і вона залишилася задоволеною таким порівнянням.

У парку стояла дивовижна тиша, і здавалося, що пластівці пухнастого снігу прибивали до снігу все звуки великого міста. При цьому снігу було багато і він загадково іскрився, Ми з Катею йшли за руки, сміялися, і нам було добре Безтурботність і тиша в парку діяли благотворно на напружені нерви, заспокоювали нас. Я сказав Каті, що мені хотілося б, ось так, ні про що не думаючи, брести в цій пурхають білизні довго, довго, нікуди, щоб тільки йти поруч з нею. На що Катя зі сміхом у голосі сказала, що це, на її думку, швидко набридне.

Здавалося, що весь світ тепер лежав перед нами білий-білий, немов неосяжний полотно, а ми йдемо, щоб розчинитися в ньому і зникнути .. Сніжинки плуталися в волоссі Каті і зі спокійною посмішкою на обличчі, з відкритим поглядом своїх синіх очей дивилася на мене і одночасно повз мене. Незвичайна білизна снігу, який мав безліч відтінків, від пастельних до контрастних, захоплювали нашу увагу. Правда, не цілком, а частково, часом Катя з посмішкою поглядала на мене, а я на неї. І мені в ці миті, які були перейнятими величезним щастям. Я не міг відірвати від погляду її милих очей, які дивилися на мене з розумінням.

Але що скажуть про мене мої друзі? | А пам'ятаєш, милий, як на цій галявині ми лежали і загоряли?

У завідуючої лабораторією здулася червона шия. | Він витягнув з великого портфеля бізнес проекти і розклав їх на столі. | З'явилося безліч ангелів, цілий сонм. Ніжні уста небожителів виснажували хвалу. | Ах, як ти тільки здогадався, любий? Скажи мені, що я, виглядаю такою голодною? | До нас підійшов дивний чоловік в розбитих окулярах. В руках у нього був піднос, і він пробубонів нам про щось. | Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. | Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати