Головна

Але що скажуть про мене мої друзі?

1. Що підкажуть фігури?

Скажуть тільки, що зробив правильний вибір в тій нелегкій ситуації, яка склалася у тебе.

Може, не все втрачено ще?

У мене тільки одне бажання, щоб ти врятувався, заяви про те, що ти самоусунувся від виборів.

Добре, подумаємо про це! Іди до мене, я так хочу тебе, пташка моя улюблена!

Несподівано почулися стуки в двері, потім подзвонили.

Хто це може бути? - Здивовано запитав Шухов.

Голосно стукали по дверях і разом з тим безперервно дзвонили. Незабаром вони почули:

Відкрийте, МВС, у нас ордер на арешт Шухова

За тобою прийшли! - З жахом прошепотіла Настя, лежачи на спині, натягнула на себе простирадло до збірок, - догрався!

Тихіше ти, зараз подивлюся в око, - сказав він, сидячи на ліжку, і одягаючи штани.

Шухов, напружено глянувши на всіх, по коридору тихою ходою підійшов до вхідних дверей, витягнув пістолет. Капітоліна Іванівна зі страхом в очах села на дивані. Поправила перуку на голові і в страху дивилася на Шухова, не знаючи, що робити.

Тихо, тітка! - Прошепотіла їй на вухо Настя, яка вийшла слідом за Шуховим, нашвидку накинувши на себе домашній халат.

Відкрийте, МВДе! - Кричали за дверима.

Продовжували сильно стукати, дзвінок звучав беспрістанно. Що знаходилися в залі Настя і Капітоліна Іванівна злякано здригалися при кожному стукоті і крику.

Однією рукою ніжно взявши за талію Настю, інший показуючи переляканою старій, нехай вони йдуть, він пройшов з ними в одну з далеких кімнат. Закрив двері за собою.

Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою. | Нам треба ще встигнути в піцерію. Катя нас чекатиме зі своїм нареченим, щоб повідомити нам про те, як йдуть справи на авіабудівному заводі

Своїми робочій спецівці і сумним виглядом робочі сильно вразили багатьох присутніх. | У завідуючої лабораторією здулася червона шия. | Він витягнув з великого портфеля бізнес проекти і розклав їх на столі. | З'явилося безліч ангелів, цілий сонм. Ніжні уста небожителів виснажували хвалу. | Ах, як ти тільки здогадався, любий? Скажи мені, що я, виглядаю такою голодною? | До нас підійшов дивний чоловік в розбитих окулярах. В руках у нього був піднос, і він пробубонів нам про щось. | Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. | Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати