Головна

Деякий час вона пильно дивилася на нього, закохано і з сумною посмішкою.

1. A.1.a.i.2. час реєстрації
  2. EX 3. поставьтеглаголвнужноевремя: PastSimpleіліPastContinuous. в деяких випадках у вас в дужках дан дієслово в теперішньому і минулому часі.
  3. I. Вводно-мотиваційний етап лекції (час, що відводиться на цей етап)
  4. I.4. час реєстрації
  5. III. Новий час
  6. T - час, с.
  7. А що ж відбувається в 19 столітті в Галичині - Червоній Русі, яка перебуває в той час все ще під владою Австрії?

Вчора відбулися збори акціонерів авіабудівної заводу, ми остаточно закріпилися там. - Поспішив повідомити про це Шухов, тримаючи підняту голову долонею руки, яка спиралася на лікоть.

Я розмовляла з, Катею. Розалію Абрамівна, як ти знаєш, зобов'язали стати акціонером так само, як і інших великих бізнесменів, в тому числі і тебе. Ніхто не знає, що буде з заводом, флагманом цивільного авіабудування в країні.

У мене є всі підстави думати, що заводу не дадуть розвалитися так, як це сталося з деякими іншими великими підприємствами в місті.

Справа зовсім в іншому, там територія Мішанінской бригади. Завод здавна контролювався братками з цього угруповання. Депутат держради республіки Кожурін тільки за згодою Мишани вів звідти свою передвиборну боротьбу. Я боюся за тебе, Аркадій! - Зі страхом вимовила Настя, і з цими словами торкнула за руку Шухова

Не бійся за мене! Тебе бачив Нітін?

Так, він сказав, щоб я була обачною!

Правильно, ще що сказав?

Що ви програли і щоб ви з гідністю пішли.

Це все одно, що намагатися умовити мене запросити прем'єр-міністра провести час в стриптиз барі

Але Настя не прийняла жарт і з гнівом запитала Шухова:

Ти любиш мене? Для тебе що твоє бажання стати президентом, що я - немає різниці ніякої. Ти повинен заради мене пожертвувати всім, навіть мрією стати першою особою в республіці! У майбутньому не хочу бути першою леді в нашій республіці, ми не в Америці, тобі давно пора зрозуміти це!

Настя, що стало з тобою? Хто ще полюбить тебе так, як я? Я готовий для тебе на багато, але щоб пожертвувати своїми принципами, це вже занадто! - Шухов глибоко зітхнув при цих словах.

Невже ти так і не зрозумів, що програв! Ти можеш втратити життя і заради чого, скажи мені, варто було так ризикувати? Аркадій, прошу, відійди від політичної боротьби! Можна нам щасливо жити і без цього!

Мені погано стає від твого впертості. А між тим час не чекає і треба приймати швидкі рішення. | Але що скажуть про мене мої друзі?

Катя сіла на дивані і обома руками схопилася за голову, яка, по всій видимості, сильно розколювалася від похмілля | Своїми робочій спецівці і сумним виглядом робочі сильно вразили багатьох присутніх. | У завідуючої лабораторією здулася червона шия. | Він витягнув з великого портфеля бізнес проекти і розклав їх на столі. | З'явилося безліч ангелів, цілий сонм. Ніжні уста небожителів виснажували хвалу. | Ах, як ти тільки здогадався, любий? Скажи мені, що я, виглядаю такою голодною? | До нас підійшов дивний чоловік в розбитих окулярах. В руках у нього був піднос, і він пробубонів нам про щось. | Незавершеним проявом зі світу чистих образів, яка знайшла своє втілення в нас, була наша любов. | Вийшовши з парку, вони гуляли ще довго, поки не опинилися біля її будинку. | Ти не хочеш дивитися правді в очі! Відкрий очі ширше, прокинься! Ти бачиш, що відбувається навколо, подивися гарненько! - Настя гнівно глянула на Шухова. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати