Головна

У завідуючої лабораторією здулася червона шия.

1. Арзамасцев А. П. пурпурно-червона
  2. Біля завідуючої лабораторією перебував Абрам Йосипович, який тримав за руку притихлу Еліс. Поруч з ним стояла його дружина. Ми з Катею стояли трохи віддалік.
  3. Червона Гірка
  4. Червона книга, призначення, принцип створення, утримання.

Настінний годинник голосно і урочисто пробили час. Мелодійний бій пронісся по величезному кабінету. Слово взяв уповноважений уряду.

Якщо не мудрість нашого правителя, - з великим піднесенням сказав важливий чиновник, звів пухку руку і продовжував, - який невтомно стежить за станом справ в оборонці, то стався б неминучий розвал. Я категорично наполягаю, щоб кредитори і інвестори не хвилювався, а вникли в саму суть справи! І не треба плутати яєчню з божим даром. Потім він дав слово генеральному директору.

Генеральний директор заводу говорив довго і докладно, але як би не хотілося присутнім почути про можливе поліпшення цілий на заводі, присутні панове тільки і чули про те, що в самий найближчий час їм не слід живити надій на поліпшення справ на заводі.

Що ж робити при такому положенні справ? - Голосно запитувала Розалія Абрамівна, у якій від напруги спухла червона шия, - все не має потреби пояснювати, і так все зрозуміло. Ми розорені! Тільки це і ясно!

Розалія Абрамівна почала задихатися, витягуючи з горла незрозумілі звуки, але їх накрила хвиля людських голосів, які незабаром перейшли в бурхливі дебати. Крупнотелий уповноважений встав, зазначивши про себе важливість моменту, і, постукавши пальцем по столу, заговорив, сильно обнадёжівая присутніх.

Своїми робочій спецівці і сумним виглядом робочі сильно вразили багатьох присутніх. | Він витягнув з великого портфеля бізнес проекти і розклав їх на столі.

Не говори так, він цілком порядний і шанована людина! - Підвищеним тоном вимовила Антоніна Іванівна. | Вона не знаходила собі місця. Ходила по кімнаті Каті взад-вперед, занурена в думки, з сумним обличчям. | Куди ви зібралися йти, погуляти? - Запитала здивована Антоніна Іванівна. | Любов не скасовує той факт, що все поки прекрасно | Мама, що з Агнесою, вже не захворіла вона? | У мене теж такі відчуття, уяви собі! - Зі сміхом повідомила мені Катя. | Часом я закривав очі і смутні примари вульгарного прорізали мою свідомість і ставали в яскравому світлі знову, як наяву, змушуючи переживати заново те, що зі мною сталося. | Жах! Про що це ти говориш? Мені не зрозуміти тебе! | Так вже вийшло, на Восьме березня мало бути багато відвідувачів, замовили номери і не прийшли. | Катя сіла на дивані і обома руками схопилася за голову, яка, по всій видимості, сильно розколювалася від похмілля |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати