Головна

Так вже вийшло, на Восьме березня мало бути багато відвідувачів, замовили номери і не прийшли.

1. I5 березня 1 сторінка
  2. I5 березня 2 сторінка
  3. I5 березня 3 сторінка
  4. I5 березня 4 сторінка
  5. I5 березня 5 сторінка
  6. I5 березня 6 сторінка
  7. I5 березня 7 сторінка

Дивне проводження Жіночого дня в сауні, ви не знаходите? - Запитав я.

Диваків вистачає, ось ви теж що приперлися? - Запитав банщик.

У на особливі обставини.

Гаразд, я буду в своїй кімнаті, що треба буде, покличете, ось ваш номер.

Сиділи на дивані в затишній кімнаті, що не можна було назвати передбанником. Дивилися по телевізору святковий концерт. Накрили на столик.

Ми випили, потім ще по одній.

Ми вирішили залишитися тут до ранку. Парилися в сануне, плавали до тих пір, поки не замерзали і йшли знову паритися. Було класно, якщо говорити про те, як ми відпочивали в сауні! У цьому була своя принадність.

Ще вип'ємо, мені все пофіг! - Сказала Катя, заплітається мовою. Довелося замовляти ще.

Мені доводилося утримувати Катю, щоб вона не впала з банної лави.

Ось я дурепа яка, нализалася! Ха-ха-ха!

Нам прийшла унікальна ідея обстежити сауну. Обернувшись простирадлами ми трохи походили по безлюдній сауні. Нічого незвичайного не виявилося. Парилки виявлялися звичайними, а басейн виявився наповненим водою. Ми п'яні довго сміялися з цього приводу.

Вода в басейні таємниче сріблилася. Відбитий водою штучне світло якось чудово колихався, що коливаються відблиски плавно відбивалися на стінах.

Ох, як мені погано! - Були перші слова, сказані Катею, коли вона прокинулася.

Жах! Про що це ти говориш? Мені не зрозуміти тебе! | Катя сіла на дивані і обома руками схопилася за голову, яка, по всій видимості, сильно розколювалася від похмілля

Ах, який був матч, захоплюючий! Ви не знаходите? - Звернувся батько до дамам. | Він у нас філолог, старослов'янську мову вивчав в університеті, спеціалізується на кафедрі історії російської мови. - Киваючи в мою сторону головою сказала Катя. | Несподівано зателефонували Каті. | Не говори так, він цілком порядний і шанована людина! - Підвищеним тоном вимовила Антоніна Іванівна. | Вона не знаходила собі місця. Ходила по кімнаті Каті взад-вперед, занурена в думки, з сумним обличчям. | Куди ви зібралися йти, погуляти? - Запитала здивована Антоніна Іванівна. | Любов не скасовує той факт, що все поки прекрасно | Мама, що з Агнесою, вже не захворіла вона? | У мене теж такі відчуття, уяви собі! - Зі сміхом повідомила мені Катя. | Часом я закривав очі і смутні примари вульгарного прорізали мою свідомість і ставали в яскравому світлі знову, як наяву, змушуючи переживати заново те, що зі мною сталося. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати