Головна

Нам доводилося тихо їхати за агітаційним автобусом. Слідували незнакокомие Анакіеву розбиті і не відремонтовані дороги.

  1. Ex. 8. Використовуючи карту міста, запитаєте один одного, де знаходяться театри, музеї і т. Д. І як туди можна дійти або доїхати
  2. Вщент розбиті надії
  3. Якщо їхати через Борський міст в сторону м Городця.
  4. Історія розвитку Свердловської залізниці.
  5. Але нам знову доводилося виходити на роботу - доводилося з головою занурюватися в неспокійне життя міста.
  6. Основні показники роботи Свердловської залізниці.

Ч-ч-чорти п-п-по натурі - зло цідив крізь зуби Анак коли нас обганяла по дорозі якась машина.

Він не виносив тихої їзди. Він ліз у кишеню за ментоловою цукеркою. Особа в той час виражало сильне засмучення. Але все ж часом, не витримавши, Ананій проробляв круті віражі перед автобусом, який ми обганяли. Їдуть назустріч машини шарахалися від нас і тривожно сигналили. Журналісти відкривши вікна автобуса, висовувалися з вікон, і голосно дражнили Анаківа:

Ч-ч-чорти п-п-по натурі!

При цьому журналісти весело улюлюкали, і п'яні кричали непристойні слова на адресу обганяє нас.

Лобове скло джипа здавалося бездонною прірвою, в яку ми немов залетіли на диво-літаку. Я зосереджував свої думки на якомусь приємному спогаді, щоб відновити рівновагу непохитному світу, або ж, навпаки, мене брали гіркі роздуми про тлінність нашого існування.

Ми з Катею зазвичай сиділи на задньому сидінні і, коли Анак проробляв круті віражі, то нас кидало щоразу в обійми один одного. Катя повискувала від переляку, хоча колись вважала себе любителькою швидкої їзди, але останнім часом у неї пропало бажання гострих відчуттів, після того, як кілька разів прокотилася з Анакіевим.

Коли ми відносно тихо їхали за автобусом, то знаходили раптом розуміння того, що якась неймовірна легкість чудова чином повисає над околицями. Катя ласкаво притискалася до мене. Але, незважаючи на видиме умиротворення, світ, після швидкої їзди перекидався. Але на час я знаходив спокій і думки у мене бродили в голові. То з'являлися, то зникали.

Катя не робила звіт і не проводила, як інші співробітниці, в лабораторії багато годин. Для Розалії Абрамівни нічого не було важливіше справи, щоб підлеглі неодмінно звітували перед нею.

Додому ми поверталися пізно, а іноді далеко за північ. Ми тепер проводили свої акції на околицях міста, які більше нагадували село, ніж урбанізованих територій. | Чи залишиться у мене несвідомої Катя, Шухов, - говорила завідуюча Шухова і просила кандидата, - відпустив би ти її для того, щоб в лабораторії склала і здала мені звіт.


Тітка, не говори про мене нічого! Прошу тебе! | Аркадій наблизився до дівчини, щоб подивитися на неї, але обличчя було закрите хусткою. Було видно тільки очі. | Це вам приснилося! | Причому тут це? Хто ви, скажіть на милість? | Ди, ви маєте рацію в твердженні, що багато в нашому суспільному житті непередбачувано. | Ні, це була не я! | Що ви замовкли, хіба не красива я? Я хочу вас! А ви що, не хочете мене? | Спочатку скажіть, що не подобаються мою подругу! | Я не Настя і не Клава! Потім дізнаєшся, хто я! Жди меня, я зараз прийду! | Вставай, що розсівся! - Скомандували йому. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати