Головна

Додому ми поверталися пізно, а іноді далеко за північ. Ми тепер проводили свої акції на околицях міста, які більше нагадували село, ніж урбанізованих територій.

  1. B. оформляються документами, які не є звертаються.
  2. D) процес поділу однорідних сипучих матеріалів на фракції (класи) за розмірами складових їх частинок
  3. Ex. 8. Використовуючи карту міста, запитаєте один одного, де знаходяться театри, музеї і т. Д. І як туди можна дійти або доїхати
  4. Going home I met an old friend of mine- Йдучи додому, я зустрів старого друга.
  5. I. Звички смоктання (зафіксовані рухові реакції).
  6. II. заходи акції
  7. III. Чим далі об'єкт від центру, тим більше його інерція обертання.

Маленькі ізбёнкі і великі котеджі стояли окремо і з'єдналися по сусідству в численних селищах, розташованих за містом. З численними горочки талого снігу маленькі вулички були схожі на їх жителів. Окремо перебували легко впізнавані дачі. Схилені стовбури яблуньок темніли за їх високими парканами. Хоча і всюди ще лежав щойно випав сніг, але він танув на сонці, яке було по-весняному теплим.

Ми купували ящиками горілку. З нами на автобусі, взятим на прокат, їхали невтомні журналісти. Після зняття телерепортажів, ті весело куражилися з місцевими дівчатами в місцевих клубах. Дівчата не проти були провести час з веселими і товариськими журналістами.

Ми приїжджали в який-небудь далеко розташований селище. Збиралося багато народу. Слава Шухова долетіла і до цих віддалених місць. Наші приїзди більше були схожі на народні святкові гуляння. Виходили з гармошками. Дівчата співали частівки. Журналісти до всіх своїх інших обов'язків взяли на себе важке завдання уславитися у місцевих жителів неперевершеними шашличникам. Спочатку Катя хотіла, щоб ми найняли на роботу кавказців-чоловіків або, на худий кінець, среднеазіатов, але Шухов рішуче заперечив того. Наші журналісти не зганьбилися. Шашлики виходили у них відмінними, і народ, відчувши за версту апетитні запахи, тягнувся до нас, щоб побалувати себе гарячим шашличком з горілочкою.

-

Нагорі нашого автобуса, переробленого під агітаційну махай ну, мав гучномовця і все ті ж веселенькі журналісти пускали танкову музику, з цього ж автобуса витягувалися ящики з горілкою. Після прийняття алкоголю жінки пускалися в радісний танок з журналістами, розмахуючи над головами строкатими хусточками.

Журналістам подобалося дивитися, з яким апетитом Анак спритно поїдав шашлики, але особливо, їм подобалося спостерігати, як він доглядає за дівчатами і жінками. Після розлуки з красивою Валентини, він довго страждав і не міг вийти зі стресового стану. Представниці слабкої статі приходили в захват від його могутньої постаті і гігантських розмірів його тіла, в якому пані, безсумнівно, сподівалися знайти для себе щось більше, ніж вони могли отримати від інших чоловіків.

Після того, як виставлялися столи для збору підписів, журналісти і Анак, виконавши свою місію, чіпляли потрібних їм дівчат і жінок. Ближче до ночі ми збиралися їхати. Нас проводжала велика і п'яний натовп. Проводи завершувалися і ми їхали, зібравши підписні листи. Наш джип рвався з місця, як скаковая кінь, яка почула постріл стартового пістолета. Ми їхали галасливим натовпом на автобусі до найближчої готелі, в якій Анак з журналістами продовжували гуляння. Ми поверталися з поїздки трохи втихомирений і втомлені.

Вставай, що розсівся! - Скомандували йому. | Нам доводилося тихо їхати за агітаційним автобусом. Слідували незнакокомие Анакіеву розбиті і не відремонтовані дороги.


Хто це? - Почувся дівочий голос з домофону, який здався йому знайомим, і у Шухова від щастя защеміло серце. | Тітка, не говори про мене нічого! Прошу тебе! | Аркадій наблизився до дівчини, щоб подивитися на неї, але обличчя було закрите хусткою. Було видно тільки очі. | Це вам приснилося! | Причому тут це? Хто ви, скажіть на милість? | Ди, ви маєте рацію в твердженні, що багато в нашому суспільному житті непередбачувано. | Ні, це була не я! | Що ви замовкли, хіба не красива я? Я хочу вас! А ви що, не хочете мене? | Спочатку скажіть, що не подобаються мою подругу! | Я не Настя і не Клава! Потім дізнаєшся, хто я! Жди меня, я зараз прийду! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати