Головна

Але Ниткін вдав, що залишив без уваги цей вигук Шухова.

  1. До кабінету увійшов капітан Ниткін, особа якого сяяло радісною посмішкою. Ми з очікуванням завмерли, бажаючи почути щось цікаве.
  2. види уваги
  3. РОЗДІЛ 2. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ РОЗВИТКУ УВАГИ ШКОЛЯРІВ НА ЗАНЯТТЯХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРОЮ
  4. Якби я знав, що прохання моя буде тобі не приємна ... - Шухов зробив глибокий подих.
  5. Ігри та ігрові вправи для розвитку уваги.
  6. Дослідження уваги на нейронних і структурно-функціональному рівні в психофізіології.

Ви погодилися зі списком нових директорів компанії, яких хотів затвердити Алекс, чи не так, з огляду на те, ви домовилися про придбання акцій компанії- Нітін знову почав допит з пристрастю.

Припустимо, я погодилася тільки подумати.

Ви дали згоду на покупку частини акцій для того, щоб мати з Алексом вирішальний голос, це дала в своїх свідченнях подруга Алекса Тулпан.

Невже Алекс розповів їй про це?

Припер її до стінки. Вона теж брала участь в маскарад-шоу, танцювала з двійником Алекса на бал-маскараді.

Якого ще двійника Алекса, нічого не зрозумію! Невже Лілія була вдома після замахи на них? І вона брала участь в маскараді?

Я бачила цю дівчину, в одязі чорного занепалого ангела. Мені здалося, що вона мені знайома, але не могла здогадатися, хто це? Обличчя було приховано маскою, - сказала Катя.

Лілію помістили в камеру слідства, пред'явивши звинувачення в замаху. Була проведена облава, за Лілією стежили наші співробітники. Її затримали на святкуванні в масці і привели у відділення поліції.

Як все складно і заплутано в цій справі! - Вигукнув Шухов.

Здається, що ще треба трохи часу і докласти останні зусилля, щоб розкрити цю справу, яке може стати найгучнішою справою.

Але високопоставлене дядько Чулпан не допустить того, щоб її племінницю стали переслідувати по кримінальній справі. Замнуть, на самому початку призупинять наслідок, просто, не дадуть хід кримінальній справі.

Так що ви говорите, невже? | Прокурор дав санкцію на арешт і затримання Лілії! Але їй стало погано і її довелося везти до лікарні. Там вона перебуває під охороною. Можете в цьому переконатися.


Алекс лежить в реанімації і його стан поганий. | Як же, само собою зрозуміло! - Вигукнула вродлива білявка, - розумію, таємниця. Будь ласка, заходьте, ви і так завжди можете заходити до нього без дозволу. | Ти до нас, значить, на роботу? Добре комп'ютерною графікою володієш? Посипався цілий град питань. Я ствердно кивнув головою. | Кава без нічого, міцний люблю, - з посмішкою сказав я. | Що у тебе за вигляд! - Зробивши здивовані очі, вигукнув Шухов, але він не був почутий. | А де гроші? - Закричала Ліліана | Гаразд, перейдемо до справи! Як просувається розслідування справи про отруєння Алекса? | Про отруєння Алекса я знаю, стільки ж, як і всі. . | Даремно ви так! | Не знаю для чого? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати