Головна

Як же, само собою зрозуміло! - Вигукнула вродлива білявка, - розумію, таємниця. Будь ласка, заходьте, ви і так завжди можете заходити до нього без дозволу.

  1. DNS виконують дозвіл імен, яке являє собою процес перетворення комп'ютерного імені в IP-адресу.
  2. J Прокоментуйте наведений фрагмент. Які проблеми спілкування він ілюструє? Що ви можете сказати про учасників спілкування?
  3. " Рішення Бога загадкові; але вони завжди в твою користь ".
  4. S: Міжнародний збройний конфлікт тягне за собою
  5. А Слов'яни ж ніколи не працювали, вони не працюють і не будуть працювати, тому що робота - доля рабів. Слов'яни завжди працювали. Вони вкладали Душу в плоди своєї праці.
  6. Анна Михайлівна завжди тягає документи під пахвою, смішно виглядає, чи не так? - Розсміялася Чулпан.
  7. Бог не буде робити за вас те, що ви можете зробити самі.

Говорячи це, секретарка закивала головою.

Але почекай! Я хотів дещо запитати у тебе, Валентина? - Запитав капітан.

Будь ласка, я не знаходжу собі місця після отруєння Алекса. Переживати стала, думаю, як би що не сталося з усіма нами! У мене з'явилося недобре передчуття після страшного сну.

А твій шеф як? - Вигукнув капітан, і з його обличчя злетіла посмішка, очі стали заклопотаними.

А що йому стане, ходить собі радісний. Чулпан недавно приходила, дала останні розпорядження, залишила записку Шухова, в якому просила його про розлучення.

- Ось як? В даний момент Шухова не слід розлучатися. Гаразд, іду до Аркадія, відразу спрямуєш до нас Анакіева, а то він тут у тебе надовго застрягне ...

Передам, капітан, направлю його до вас, щоб з'явився без всяких уповільнень.

Незабаром зателефонували з кабінету, і витончене істота показало мені на двері, куди мені слід було увійти. Характер і ступінь участі в цьому припускали така дія, як увійти в кабінет, щоб, як у моєму випадку, в усі очі не витріщатися на красуню!

Багато знаходили директора Шухова розумним, і товариською, але іноді не в міру веселим. Правителі з вищих ешелонів влади, високопоставлені чиновники і прості люди навперебій домагалися його дружби. А найкрасивіші і привабливі дівчата дарували йому свої чарівні посмішки, зупиняли на ньому свої ніжні погляди. Так що директор Шухов, нафтової олігарх, цілком міг вважати себе гарним чоловіком і залишатися високої думки про себе.

Свого часу Шухов полюбив дівчину, яку зустрів на одному званому вечорі. Звали її Чулпан. Тоді він тільки закінчив геофак університету і, життя його не була влаштована і протікала мляво. Ніщо не віщувало йому запаморочливого успіху. Але спочатку, як здавалося йому, він зустрів свою ніжну і прекрасну половину, свою любов. Чулпан, родичка президента нашої республіки, була не тільки красива. Йому здавалося, що вона наділена, хорошими якостями вірною і люблячої дружини. Весілля було шикарною, сам дядько президент вручив їм ключі від нової квартири. Бізнес йшов у них в гору. Шухов створив і став засновником нафтової компанії з цікавим і багато значущим назвою «Творення». Незабаром він став одними з найзаможніших людей в республіці.

Але багато чого не склалося у нього в спільному житті з Ліліаною. Вони швидко розчарувалися один в одному. Так сталося, що стали чужими і зненавиділи один одного. Тепер Ліліана не тільки бачила, але і відчувала серцем, що в їх відносинах стався остаточний розрив. Аркадій давно і остаточно охолов до неї. Але зраджував їй, могла лише підозрювати в цьому.

Не знайшовши розраду в любові, Ліліана активно зайнялася благодійністю. Допомагала людям, які потрапили в скрутне становище. Тепер вона відчувала радість від цього. Знайшла багато приємного в тому, що допомагала бідним і бомжам, сиротам і людям похилого віку. Намагалася все рідше зустрічатися зі своїм чоловіком. Аркадій тільки був радий тому, що рідко бачить свою дружину.

В голові директора Шухова було не тільки багато задумів і проектів. Величезне мільярдні статки служило йому значущим мірилом його життєвого успіху. Але він ще розраховував на щось більше і значуще. Шухов не тільки вирішив зайнятися політичною діяльністю. Йому неодмінно захотілося стати президентом республіки, щоб створити державний устрій, яке служило б його співгромадянам гарантом нової демократії і справедливості.

Капітан Ниткін дружив з ним, і багато співробітників республіканського ФСБ, могли вважати Шухова своїми друзями. Останнім часом численні родичі Ліліани починали викликати в ньому неприязнь, і він відкрито сміявся над ними, називаючи їх колгоспниками. Крім усього іншого, його дружині довелося мовчки проковтнути образу, яка посилюється тим, що Шухов відкрито виступив проти її дядька, президента республіки.

Ряд гучних корупційних скандалів прокотилося по республіці. Сільське господарство і промисловість перебували в занепаді. Нафтові промисловість виявилася збитковою, і були потрібні мільярдні вкладення на реконструкцію всієї галузі. Чиновники душили малий і середній бізнес. Держслужбовці обклали великими поборами підприємців, і вони ледь-ледь зводили кінці з кінцями. Почалося проявлятися масове невдоволення народу і федералььний центр почав неспокійно реагувати на це.

Чи не для того Шухов вибрав собі в покровителі капітана, щоб опинитися невразливим? Багато задавались таким питанням. Недругів у Шухова було хоч відбавляй. Успішному бізнесменові, який активно проявляв себе, як політичний і громадський діяч, молодому мільярдерові, не тільки заздрили, він багатьом заважав.

Ласкаво просимо! Директор фірми Шухов широко розвів руками, посміхаючись мені, як доброму знайомому. Простягаючи руку, вийшов на зустріч. Запросив сісти за журнальний столик у великих шкіряних крісел. При цьому широко розвів рукою, по-панськи посміхаючись, немов поміщик-барин, що зустрічає дорого гостя в своєму родовому гнізді.

Алекс лежить в реанімації і його стан поганий. | Ти до нас, значить, на роботу? Добре комп'ютерною графікою володієш? Посипався цілий град питань. Я ствердно кивнув головою.


Свого часу він був керівником однієї з найсильніших ОПГ, але порвав з злочинним світом. Став цілком успішним бізнесменом і видним політиком. | Але чому? - Катя з питальним поглядом втупилася на капітана. | Почувши це, Розалія Абрамівна стала схожа на даму, яку несподівано облили крижаною водою. | Капітан, мовчки, думав про щось своє і лише докірливо хитав головою. | Чому мені радіти? - Запитав Алекс з сильним жалем у голосі і зітхнув. | Мені це теж спало на думку, - тільки сказав Алекс. | Катя сиділа на величезному дивані на корточках, обнявши свої довгі красиві ноги, немов взгрустнувшая красуня, що зійшла з картини художника Венеціанова. | Милий, - шепоче крізь сон Катя, сильніше притискаючись до мене. | Принеси сюди крісло і ковдру, - попросила вона, - посидимо у лоджії, дивись, яке сьогодні красиве нічне небо! | Директора Шухова, - відповів я жваво. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати