Головна

Нам не тільки хотілося знати, що думається кожному окремо. Ми заново відкривали себе, коли багато живило вірою, що ми щасливі.

  1. I have never heard him boast. - Я ніколи не чув, щоб він хвалився.
  2. PS. Ця формула застосовується в тому випадку, коли рівень інфляції має стабільну величину, а період вимірювання інфляції має регулярну періодичність.
  3. VI. Рахунок операцій з капіталом
  4. VIII Рахунок операцій з капіталом
  5. VIII. Рахунок операцій з капіталом
  6. А ще я бачила принца Рідчарта, я не хочу, що б ти жила з чоловіком усередині якого править гординя. Я бажаю щоб ви були щасливі.
  7. А Слов'яни ж ніколи не працювали, вони не працюють і не будуть працювати, тому що робота - доля рабів. Слов'яни завжди працювали. Вони вкладали Душу в плоди своєї праці.

Ми довго гуляли і розмовляли, намагаючись добре пізнати один одного. Катя вела свою сторінку в соціальних мережах. У Вконтакте у неї було багато друзів, серед яких були російські політичні діячі та лідери протестного руху. Вона яскраво і переконливо писала на своїй сторінці. Читачі мимоволі замислювалися над тим, що відбувалося у нас в країні. Ось привожу її записи дослівно:

«На нас наклало відбиток те, що ми народилися в СРСР, а тепер живемо в новій капіталістичної Росії, і це не треба забувати, - писала вона на своїй стіні, - ми довго залишалися бранцями часу, яке повільно протікало у нас на величезному пострадянському просторі . Як непосильну ношу, несли на собі історію своєї країни, і від цього не можливо було позбутися. Після Другої Російської революції 1917 року і послідував за нею жовтневого перевороту в країні планомірно знищувалися десятки мільйонів людей. Потім Вітчизняна війна 1941-45 років проти фашистських загарбників. Ми перемогли, але наші втрати живого складу були непорівнянні. На одного загиблого гітлерівця доводилося шість червоноармійців. Після недовгої відлиги і викриття культу особи вождя народів, тривала епоха довгого застою. Потім в країні почалася перебудова.

Коли СРСР розпався, ми невідомо куди рухалися і ставали незрозуміло ким-то. Були людьми, незрозумілими для самих себе і для решти світу. Звичайно ж, не можна вирватися з часу, так само, як нам не піти від самих себе. У неспроможності порядку речей неможливо знайти досконалість і домагатися справедливості в суспільстві. Бажаючи вирватися вперед у розвитку, ми все більше відставали від інших країн світу. У звалилися надії ми були прив'язані до своєї історії, де змішалися істина і брехня, де багато виявилося страшним і неймовірним. І не тільки від того, що наші голови довго були затуманені брехливої ??радянською пропагандою. Весь цей особливий Наш Світ був брехливим і химерним, підживлює ілюзіями, побудований на обмані співвітчизників!

І крім нас ще існують ті, про які нам не слід забувати. Вони бродять близько нас, як незрозумілі істоти, для кого лякають видіннями, а для кого і в улюблених народних образах. Немов спостерігають за нами і нез'ясовно втручаються в наше життя, наші колишні вожді, Ленін і Сталін. І ми не можемо піти від самих себе, прив'язані до свого минулого ...

Може бути, тому життя у нас опошлили, коли населення нашої країни в основі своєї деградує і пиячить, багато наркоманів і вічінфіцірованих. Коли добрі починання і благі наміри відкинуті, і в наших умах переважають невимовно міркування. Злі страждаємо, щоб в нас жили, як у ненормальних людей, що лякають ефемерні створення напівхворий уяви.

Кинули історичну правду, як вбиту чайку на пляжний пісок! Жили і продовжуємо жити в умовах інформаційної брехні і обману, поранивши собі душі, щоб гинула вона довго і при цьому сильно мучилася! Змішуючи добро і зло, ненависть і привітність у непоєднуване, ми все менше здатні співпереживати горю і бід інших людей.
 Заздалегідь поставили надгробну плиту над любов'ю і повагою до людини і його основних прав. У нас перемогли злість, і ненависть до себе подібним. Але цим ми лише знебарвили життя власну! Так що це є підтвердження того, що іншої долі ми і не гідні. Добра і прихильності це не передбачає до нас, колишнім совком. »

Я проходив практику в науковій лабораторії геофаку, де ми і познайомилися. Там вона працювала молодшим науковим співробітником. | Ми з Катею жили і любили в Росії - і цим вже багато сказано!


Катя була чарівна і красива, я був самовпевнений, як більшість хлопців, і самовпевнений. | Але нам знову доводилося виходити на роботу - доводилося з головою занурюватися в неспокійне життя міста. | До неможливості стали впізнавані лавки у довгих алей, квіткові клумби в парку і сквери. | Але наша завідуюча мала на цей рахунок особлива думка. | Але якось на безхмарному небі виглянуло сонце, і видалися теплі дні. Настав бабине літо! | Але незабаром бабине літо скінчилося! | Розалія Микитівна дотримувалася того правила, що головне в роботі - це звіт. Я добре засвоїв це, і вчасно надавав начальниці звіт про виконану роботу. | Як наяву, події мого минулого життя знову оживали в мені. | Ні, я не залишився колишнім, став іншим! Не одній Каті було дано змінитися за той короткий час, що ми були знайомі і любили один одного. | Обідати йшли в університетську їдальню. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати