На головну

Приязнь Господня - тим, хто боїться Його, і Свій заповіт Він звістить їм »(Пс. 24:14).

1. I апостольське служіння: ТАЄМНИЦЯ СВЯЩЕНСТВА
  2. IV Апостольський ПРОГОЛОШЕННЯ: ТАЄМНИЦЯ ПРОПОВІДІ 1 сторінка
  3. IV Апостольський ПРОГОЛОШЕННЯ: ТАЄМНИЦЯ ПРОПОВІДІ 2 сторінка
  4. IV Апостольський ПРОГОЛОШЕННЯ: ТАЄМНИЦЯ ПРОПОВІДІ 3 сторінка
  5. IV Апостольський ПРОГОЛОШЕННЯ: ТАЄМНИЦЯ ПРОПОВІДІ 4 сторінка
  6. IV Апостольський ПРОГОЛОШЕННЯ: ТАЄМНИЦЯ ПРОПОВІДІ 5 сторінка
  7. Автор Послання до Євреїв докладно зупиняється на сутності Нового Завіту.

Я вірю, що Бог ретельно підбирав слово «таємниця», яке Він використовував в цьому уривку. Його єврейське коріння означає «бути напоготові, бути напоготові, не спати, бути довіреною особою». Тут виражена могутня концепція: у Бога є таємниця, яку Він відкриє тільки віруючим, які пристрасно бажають пізнати її. Це коло тих, хто шукає стане Його довіреними особами тільки завдяки глибокій жадобі пізнати Його серце.

По суті, Господь не відкриває Своєї таємниці кому попало навіть в церкві Христа. Легковажні, балакучі християни не осягнуть її, і несерйозні, недбалі віруючі ніколи не стануть її учасниками. Ось чому Біблія називає це таємницею: вона відкривається тільки тим, кому Бог довіряє.

Я вірю, що ця таємниця заповіту є рятувальним тросом, який Бог кидає кожному християнинові, потопаючому в трясовині гріха. За допомогою нього Він закликає кожне дитя, пов'язане хіттю, порочної звичкою або гріховної твердинею, кажучи: «Тримайся за Мій заповіт, він буде для тебе рятувальним тросом, щоб ти міг врятуватися від гріха - поки ти не загинув».

Але - я говорю це як можна м'якше - тільки жменька християн схопляться за цей рятувальний канат. Віруючий може запам'ятати напам'ять всі славні обітниці Нового Завіту, опанувати складними основами теології і простежити всі біблійні заповіти, від Адамовського до Нового. Але тільки деякі направляють свої думки, щоб старанно шукати Господа, для того, щоб зрозуміти Його цілющий Новий Завіт.

Якщо розглянути, то обітниць і положень, які дає нам Бог через Новий Завіт, не так вже й багато: нове серце, праведний Божий страх, панування над гріхом, умертвіння Духом Святим усякого гріха всередині нас, сердечне пізнання Господа, Його закон, написаний в наших серцях таким чином, що ми не будемо грішити проти Нього. Бог також обіцяє, що ми будемо навчені Його Святим Духом, збережені від падіння і будемо здатні ходити Його шляхами, виконувати Його благу волю і терпіти до кінця - і все це за допомогою перебуває в нас сили Духа Святого.

Ви можете заперечити: «Якщо Бог заснував цей заповіт - якщо Він клятвено пообіцяв зробити все ці чудові речі, і слово Його незмінно - навіщо мені ще молитися про те, що Він уже дав? Навіщо мені просити Його позбавити мене, коли Він вже урочисто пообіцяв зробити для мене те, що я не можу зробити сам? Чи не повинен я просто з вірою іти за Ним? Якщо Його обітниці завіту є обов'язковими, чому я повинен вірити, що їх супроводять умови, такі як молитва і старанне шукання? ».

Дозвольте мені, в свою чергу, запитати вас: навіщо б Ісусу, Який уклав заповіт зі Своїм Отцем, старанно молитися, як Він настільки часто робив? Фактично, навіщо Він тричі просив Отця про одне й те ж? І чому Він похвалив одну жінку в притчі, яка до тих пір докучала судді, поки не домоглася свого?

Я сподіваюся в цьому розділі довести вам, що Бог пов'язав таємницю заповіту з умовою, що ми будемо всім серцем шукати Його. Ця умова і супутні йому - молитва, вивчення Біблії, старанне шукання Його - жодним чином не можуть заслужити для нас ці заповітні обітниці, але все-таки вони готують наше серце до прийняття того, що обіцяв Бог. Дозвольте мені пояснити.

36-я глава Єзекіїля дає нам деякі з найбільш великих обітниць Нового Завіту.

«І покроплю вас чистою водою, і станете чисті від усіх нечистот ваших, і від усіх ідолів ваших очищу вас. І дам вам нове серце, і нового духа дам у ваше нутро і вийму з вашої серце кам'яне, і дам вам серце із м'яса. Вкладу до вашого нутра, і зроблю те, що ви будете ходити в заповідях Моїх та постанов Моїх будете дотримуватися і виконувати » (Єз. 36: 25-27).

Бог дає нам непохитне обітницю: «Ви будете чисті, клянусь - вільні від усякої скверни, провини і сорому. Вам не доведеться більше жити під чорною хмарою страху і відчаю. Вам не потрібно буде більше боятися викриття і втрати ». Також, в цьому уривку останній вірш містить новозавітне обітницю, яке я вважаю самими воротами неба: Бог клянеться вкласти в нас Свій Дух, роблячи нас здатними коритися Його слову і виконувати Його заповіді.

Ви розумієте, яке відношення ця звістка має до вашого життя? Бог хоче зробити вас причасниками таємниці Свого цілющого, що звільняє душу завіту. Він хоче, щоб ви трималися істини, яка звільнить вас від усіх ваших кіл. Отже - ви все ще спіймані на гачок таємного гріха? Ваш розум бомбардують хтиві думки? Ви скуті затинається гріхом, який, як ви знаєте, опоганює Божий храм, ваше тіло? Ви боретеся з порочної звичкою - наркотики, таємне пияцтво, блуд, перелюб, гомосексуалізм, злість, непрощення? Господь каже, що Його заповіт є вашим посвідченням на перемогу - набуття панування над вашим гріхом.

Він пред'являє вам така умова: «Я, Господь, сказав це - і зроблю. Так говорить Господь Бог: ще і для того стягне Мене дім Ізраїля, щоб Я зробив це їм » (Єз. 36: 36-37 - англ.пер.). Якраз перед цим віршем, Господь перераховує обітниці завіту, і тепер Він оголошує, що всі ці благословення безпосередньо відносяться до тих, хто шукає Його. По суті, Він говорить: «Я уклав з вами непорушний заповіт. Я наведу ваші гріхи в море, так що вони ніколи більше не будуть вам загрожувати, і я пошлю Мій Дух, щоб освятити вас і змінити ваше серце. Всі обіцяні благословення будуть ваші. І, нарешті, все це буде даровано кожному, хто буде старанно шукати Мене ».

Навіщо Господь додав це остання умова? Біблія заявляє, що є Божа воля на те, щоб усі люди спаслися. Однак Його Слово також говорить: «Отож, хочу я, щоб на всякому місці мужі чинили молитви» (1 Тим. 2: 8).Бог хоче як порятунку для Свого народу, так і того, щоб вони молилися. Коли Він говорить: «Ще й для того стягне Мене дім Ізраїля», буквальний сенс єврейського оригіналу наступний: «Я пов'язую одкровення Мого завіту з наступним умовою: ви будете шукати Мене всім серцем своїм. Якщо ви будете робити це зі всякою пильністю, Я зроблю вас причасниками таємниці Мого завіту ».

Я можу особисто засвідчити, що саме це Бог зробив для мене. Після багаторічного читання про заповіт мої очі не були відкриті, поки я не почав старанно постити і молитися. Ці молитви і пости не були, проте, призначені, щоб заслужити що-небудь у Господа або заробити Його благовоління. Я постив і молився, бо втратив надію отримати одкровення Його таємниці своїм розумом. Я знав, що Бог чекає, поки я не розташую своє серце, щоб шукати Його - і що я не відступлю, поки Він не відкриє мені свій заповіт.

Ми бачимо цей зразок на всьому протязі Писання. Бог каже: «Я даю вам ці обітниці - але Я хочу, щоб ви шукали лиця Мого до тих пір, поки ви повністю не переконаєтеся в їх реальності».

Ніколи не було такого часу - починаючи від заснування світу - коли б Божий народ не перебував під заповітом. Однак, незважаючи на це, благочестиві мужі і дружини протягом століть постили і молилися, нагадуючи Господу про Його слові. Біблія дає нам кілька прикладів цього:

1. У книзі Суддів Ізраїль почав справедливу війну проти Веніямина. Група Веніямина згвалтувала наложницю одного левита і намагалася гомосексуально поглумитися над самим Левітом. Вирушаючи на війну, ізраїльтяни знали, що вони стоять на твердій основі: вони трималися заповітного обітниці, яке гарантувало Боже благовоління тим, хто поїдять зло з землі.

Але коли Ізраїль напав на Веніаміна двічі - вони обидва рази зазнали невдачі. Коли вони перегрупувалися для третьої спроби, вони зрозуміли, що для того, щоб здобути перемогу, потрібно щось більше, ніж просто праве діло. Письмо говорить нам: «Тоді всі Ізраїлеві сини та ввесь народ, і прийшли до Божого дому і, сидячи там, плакали перед Господом, і постили того дня до вечора, і принесли цілопалення та мирні жертви перед Господом» (Суд. 20:26). За допомогою молитви і поста вони згадали заповіт.

Тільки після поста і старанного шукання Господа Ізраїль все-таки переміг свого ворога. Вони здобули повну перемогу - і Бог виконав будь-яке дане їм заповітне обітницю, бо оновлене розуміння завіту тепер справило в них віру.

2. Якову дано було Богом вірне обітницю за допомогою Авраамова завіту. Господь обіцяв бути його щитом, щоб ніхто не міг заподіяти йому зло. Далі, Бог запевнив його: «Повернися в землю твою, на батьківщину твою, і Я буду робити добро тобі!» (Бут. 32: 9). Які це були могутні обітниці! Хто міг протистояти людині, з яким був його Бог, як це було з Яковом?

І все ж Яків був змушений вимолювати цей заповіт. Я кликав: «Господь, Ти обіцяв робити добро мені, якщо я повернуся, і тепер я нагадую Тобі про це обітницю» (див. ст.10-11). Письмо повідомляє нам, що Яків тоді всю ніч боровся з ангелом Господнім. Він сказав Господу: «Не пущу Тебе, коли не поблагословиш мене» (ст.26). Він нагадував Господу про Його завіті.

Коли ізраїльтяни були поведені в полон до Вавилону і підпали під рабство, Бог дав Своєму народу заповітне обітницю, сказавши їм, що після 70 років вони повернуться в Єрусалим і знову відбудують свою столицю і країну. Пізніше, коли пройшло точно 70 років, Бог спонукав і розташував серце вавілонського царя Кіра повернути ізраїльтян на їх батьківщину, і Ездра вивів суспільство ізраїльтян з Вавилона, а в вухах у них дзвеніло це заповітне обітницю: «Рука Бога нашого для всіх, хто шукає Нього [ є], хто шукає »(Езд. 8:22).

У цей момент Ездра зупинив процесію і закликав народ до молитви і посту. Він пише: "І проголосив я там піст ... щоб змиритися нам перед лицем нашого Бога, щоб просити від Нього щасливої ??дороги для нас і для дітей наших та для всього нашого маєтку. Постили ми, і просили нашого Бога про це, і Він дав нам »(ст. 21, 23).

Ездра знав, що у Ізраїлю було непорушне клятви обітниці, що Богом. Однак, він навів Ізраїлю до посту і молитві для того, щоб оновити одкровення про гарантії завіту, і ніхто з ізраїльтян не заперечував, кажучи: «Ми маємо обітницю - рухаємося далі». Всі бажали старанно шукати Господа, щоб отримати те, що Він обіцяв їм.

4. Ісус не тільки знав ці заповітні обітниці, уклавши завіт з Отцем - Він Сам був втіленим Новим Заповітом. У Ньому були втілені всі заповітні обітниці. Однак навіть Сам Ісус постив і молився.

Якось одного разу група втратили надію людей привела до Ісуса одного одержимого юнака-сновиди. Учні Його не змогли вигнати злого духа, але коли Ісус заборонив дияволу, біс негайно залишив юнака. Біблія говорить: «І видужав хлопець тієї години» (Матф.17: 18).

Учні Ісуса були спантеличені. Письмо говорить нам: «Тоді учні, насамоті до Ісуса й сказали: Чому ми не могли його вигнати? Ісус же сказав їм: Через ваше невірство ... Цей же рід не виходить інакше, як тільки молитвою й постом »(Матф.17: 19-21).

Про що говорить тут Ісус? Він натякає на те, що якби учні провели час в молитві та пості, вони б мали як віру, так і силу для звільнення хлопчика. Він також має на увазі: «Так, у мене була влада, щоб вигнати цього біса, бо Я є Богом во плоті. Але Я також показав вам приклад за допомогою Своєї молитви і поста ».

5. Осія повідомляє нам, що Бог сказав про їхні від Єфремового: «Я можу йому написати Закон Свій але вони полічені, як чуже» ?(Ос. 8:12).Господь говорить тут: «Я відкрив Єфрема Свій заповіт, давши йому слово надії і порятунку, але вони відкинули Моє слово як занадто складний і важкий для розуміння. Вони проігнорували ту саму істину, яка була покликана звільнити їх, як ніби це була якась чужа доктрина ».

Така ситуація сьогодні справа і з церквою. Істина Нового Завіту відкривається зараз всюди в світі пасторами і вчителями - але подібно до Єфрема, більшість християн відвертається від неї, як від якогось дивного, складного для розуміння благовістя. Вони думають: «Якщо якийсь вчення нелегко для розуміння - якщо я не можу його швидко засвоїти - якщо це вимагає від мене вивчення, молитви, пошуків і прохань - у мене немає для цього часу».

З цієї причини Бог сказав Єфремачас: «... звертатися до Господа, щоб Він, коли прийде, дощем пролив на вас правду» (10:12). Бог каже Своєму народу: «Я хочу відкрити вам Мою любов, милосердя і праведність. Але перш ніж це станеться, ви повинні стягнути Мене, щоб отримати це одкровення ».

6. 31-й розділ Єремії називають новозавітної главою. Зверніть увагу на слова, які Бог говорить до Єремії: «Вони будуть приходити зі сльозами, і з моліннями Я поведу їх; поведу їх поблизу потоків прямим шляхом, де вони не будуть спотикатися; бо Я - батько Ізраїлю, і Єфрем - первісток Мій » ?(Єр. 31: 9 - пер англ.).

Цей уривок говорить про духовний Ізраїль, яким є сьогодні церква Христа. Бог звертається до Своєї церкви, кажучи: «Люди будуть приходити до Мене з усіх кінців землі, з молитвою і молінням - бо Я спонукаю до цього їх серця, бажаючи відкрити їм Моє слово. Ці Святий не будуть спотикатися або падати, а навпаки, вони будуть зростати в благодаті, стаючи більш святими і праведними, ніж будь-яке попереднє покоління, незважаючи на несправедливість навколишнього їх суспільства ».

Як же Бог обіцяє ввести Своїх довірених осіб в це місце рівних, прямих шляхів, де вони не будуть побоюватися спотикання або падіння? Він зробить це за допомогою Свого завіту. Дух Святий відкриє Його народу цю істину у відповідь на їх серцеві сльози і гарячу, щиру молитву.

Дозвольте мені тепер поговорити з вами про таємниці Господньої.

Що це за таємниця, яку Бог хоче відкрити Своєму народові? Це не просто звістку про те, що Дух Святий входить в наше серце, щоб зломити панування гріха над нами. Його таємниця - це як здійснює Дух Святий цю роботу. Отже, як же Він здійснює її?

Прикладом цього може служити життя Іллі. Ця людина жила в ті дні, коли Божа сила була в громі, блискавки, бурі, землетруси - видимих ??проявах могутньої сили. Ілля сам зводив з неба видимий вогонь перед лицем 400 пророків Ваала. Але тепер, як ми бачимо з історії, він тікає від Бога, втративши мужність і бажаючи собі смерті. Він виявляється в печері, в муках глибокої депресії.

Коли Господь знайшов його там, Він сказав: «Ілля, Я хочу поговорити з тобою». Потім Бог відкрив пророку Свою таємницю, явивши силу, більш велику, чим все, що до цього бачив Ілля. Що ж це була за сила? Це був тихий, спокійний голос люблячого Батька - ласкавий, сповнений любовної доброти, звернений до обтяженому і збентеженому слузі.

Бог не сказав: «Як тобі не соромно, Ілля - ти так сильно впав, ганьблячи мене перед очима цього язичницького народу. Тепер Я залишаю тебе одного, поки ти не усвідомлюєш свій гріх ». Замість цього Господь ласкаво сказав: «Ілля, що ти робиш в цій печері? Я хочу, щоб ти підперезався і повернувся до роботи ». У цих словах не було нічого різкого або грубого. Бог звертався до Іллі з метою відновити його і поставити перед ним нові цілі, серед удаваного неуспіху і глибокого відчаю.

Ось де таємниця Нового Завіту - це не просто деякий внутрішній приплив надприродної сили, що дає нам здатність протистояти непереборному спокусі. Швидше, це Божий спокійний, тихий голос, що відкриває нам Його любов посеред наших невдач і випробувань.

Я хочу проілюструвати цю істину на прикладі кількох листів, що недавно прийшли на адресу нашого служіння. Одна сестра у Христі пише: «Моральна слабість і невдачі - це про мене. Я постійно повертаюся до своїх старих гріхів. Я не хочу засмучувати мого Господа і молюся, щоб Він зберіг мене від цього, проте іноді я відчуваю почуття, що Він втомився від моїх постійних падінь на одному і тому ж місці. Але справа в тому, що я ніколи нічого не чую від Нього посеред свого спокуси. Я відчуваю себе ізгоєм ».

Тепер порівняйте це лист з листом, які прийшли по електронній пошті від одного молодого брата:

«Минулого вечора я молився, відчуваючи сильну душевну муку. Я підвів мого Господа і згрішив. Серце моє розривалося, я плакав перед Ним, але все, що мені приходило на думку, це те, що я зайшов занадто далеко. Я питав Його: «Як Ти можеш ще любити мене? Невже це можливо? Або ж я зайшов занадто далеко? ». Я кликав, в надії почути хоч одне слово від Нього, в підтвердження того, що Він ще любить мене.

Потім, коли так минув певний час - я отримую вашу проповідь «Зберігайте себе в любові Божій». Я був настільки приголомшений прочитаним, що мене охопив благоговійний страх, завдяки відкрилася мені Господньої любові. Я тут же покаявся, і моє серце запалилося Божою любов'ю. Це змусило мене набагато сильніше полюбити Його ».

Цей молодий чоловік боїться тепер перед Божою любов'ю, і його любов до Ісуса стала глибшою. Чому? Коли здавалося, що сатана виграв битву, ця людина отримав одкровення Божої прощає любові і відновлювальної благодаті.

Чи не осягнувши цієї великої таємниці, ми просто не можемо зрозуміти заповіт і не можемо ефективно боротися проти ворога нашої душі. Ви можете намагатися вийти проти сатани, думаючи: «Дух Святий живе в мені; Він обіцяв наділяти мене силою для боротьби з дияволом ». Однак, очікуване вами надприродне наповнення силою не спадає, і коли таке буває, і ви підводите Господа, вас підмиває відмовитися від надії на заповіт, думаючи: «Це не спрацьовує».

Я прошу вас: моліться, будь ласка, щоб Дух Святий відкрив вам розуміння того, що я хочу вам сказати. Ця таємниця заповіту може революціонізувати ваше життя і назавжди змінити ваше ходіння з Ним.

Що відрізняє Новий Завіт, так це ні те, що Бог прощає нас, ні те, що Він милостивий до наших гріхів - але то, як Він прощає нас, і то, як Він являє нам Свою милість в Новому Завіті.

Новий Завіт обіцяє, що Бог буде милостивий до всіх наших беззаконь і неправедності. Однак, це не ново - Господь завжди був милосердним, у всіх біблійних заповітах. Що відрізняє Новий Завіт, так це те, як Бог являє Свою милість: Він посилає Свого Духа, щоб зміцнити нас одкровенням всемогутньою благодаті, любові і милосердя Ісуса Христа, в найнижчій точці нашого християнського ходіння - навіть коли ми занурюємося в провину і зазнаємо невдачі.

Щонеділі в американських церквах оспівують чудову Божу благодать. Але здебільшого, Тіло Христове повинне ще зрозуміти, як чудесна явлені нам Божа благодать. Знову ж, дозвольте мені проілюструвати:

Уявіть християнина, який багато років слід за Господом. Це молиться, щирий віруючий, з лагідним духом, і його оточує солодка атмосфера присутності Ісуса. Але несподівано на цього благочестивого святого навалюється сильне спокуса. Він піддається йому - і несподівано впадає в старий обплутує гріх. Можливо, його затинається гріхом є спалахи гніву або безліч злих помислів, або ж теплувато духовного життя, або грубі гріхи, такі як пияцтво, блуд або перелюб.

Диявол тут же атакує цього християнина, використовуючи єдину наявну у нього реальну силу - брехня. Він намагається переконати віруючого в наступному:

1. Він згрішив проти світла.

2. Він занадто часто грішив, після такого тривалого викриття.

3. Він занадто багато разів здійснював один і той же гріх.

4. Він перейшов межу, і тепер на нього не поширюється Божа милість.

Саме тут, в цей критичний момент, і відкривається таємниця Нового Завіту. Замість того, щоб засудити цього християнина, Дух Святий ніжно вмовляє його, кажучи: «Швидше Вернися до окроплення Кров'ю Ісуса. Покайся і прийми своє прощення. Залишайся в любові Божої. Ти безумовно прощений. Вернися ж, щоб знову йти зі Мною ».

Що відбувається в цей момент? Працює Дух Святий - відкриваючи цій людині любов Божу, змушуючи його дивуватися Господньої благодаті і милості, і роблячи це, Він примушує його ще сильніше полюбити Ісуса.

Це є зберігає і підтримує силою Духа Святого. Коли ви пригнічені і поранені - коли ви думаєте, що перейшли кордон, і для вас все скінчено - негайно приходить Дух Святий, щоб підняти вас і повернути назад в Божу благодать. Як би не був жахливий ваш гріх, він повністю оплачений. Яким чином? Ісус заплатив повну ціну. Бог сказав в завіті: «Я буду милостивий до ваших гріхів - і Я послав до вас Свого Сина, як друк Мого завіту. Ваш страх говорить вам, що Я маю повне право засудити вас. Але Мій заповіт каже, що Мій Син взяв на Себе всі, що могло б коли-небудь послужити до вашого осуду. Ви тепер вільні ».

Ось в чому полягає весь сенс завіту. Це Боже послання любові до свого народу, говорить: «Я так сильно люблю тебе, Я ніколи не віддам тебе дияволу. Я не дозволю йому контролювати твоє життя, навіть коли ти підводиш Мене. Ти ніколи не зможеш занадто далеко піти від Моєї любові. Немає такого місця ні на небі, ні на землі, куди б ти міг втекти від неї ».

Може бути, ти не зазнав надприродну силу до або під час твого спокуси, але вона безсумнівно прийшла до тебе згодом. Справа в тому, що Бог використовує кожну невдачу Своїх дітей як засіб, щоб відкрити їм Свою вічну любов - при цьому звеличуючи Його милість, розплавляючи наші серця і відмовляючи нас від гріха. І, врешті-решт, ми приходимо в те місце, де ми настільки відчуваємо благоговійний страх перед Його любов'ю, і вона настільки пригнічує нас і розплавляє наше серце, що ми відмовляємося засмучувати Того, Хто надав нам таку милість і доброту.

Як довго, по-твоєму, диявол буде продовжувати спокушати тебе твоєю слабкістю в чому-небудь, коли ти щоразу будеш швидше бігти назад до Божої благодаті, і ще більше закохуватися в Ісуса? Ти думаєш, сатана хоче гнати тебе в обійми Христа, щоб ти знайшов там милість, любов і благодать? Ні - єдиний гріх, яким він може зараз спокушати тебе, це спробувати відвернути тебе від найбільшої Божої любові. Ось звідки приходить черстве серце - не тому, що ти відпав, а від постійного відкидання Божої любові.

Тепер ти від усього серця можеш співати: «Чудова благодать, як солодко звучить ...». Ти знаєш, що заслуговуєш гнів, пекло і відкидання, але Божий Дух приходить до тебе, відкриваючи любов і доброту, прощення і прихильність. «О, ця любов, накреслив план порятунку! О, благодать, яка відкрила її людям! ... ».

Приязнь Господня - це живильне одкровення Його любові і доброти до нас в моменти наших невдач. Це Дух Святий, обдаровуваного нас могутнім одкровенням про те, що ніщо не може відлучити нас від любові Божої, явленої в Його заповіті. Він не гнівається на тебе - так зверни ж свій погляд від свого гріха і з радістю прийми цей вільний доступ до Отця, який ти все ще маєш, завдяки хреста Христа.

Ця таємниця полягає в тому, що твій Спаситель хоче, щоб ти радів і веселився - бо твої минулі, справжні і майбутні гріхи видалені. Радуйся - і ти будеш причасником Його таємниці!

Кор. 10: 4: «зброї воювання Багато християн цитують нашої боротьби не тілесна, але міцна Богом на зруйнування твердинь». | Бо Ти його випередив благословеннями добра, на голову йому поклав корону зо щирого золота »(Пс. 20: 4).

ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПАНУВАННЯ ГРІХА | І дам вам нове серце, і нового духа дам у ваше нутро і вийму з вашої серце кам'яне, і дам вам серце із м'яса »(Єз. 36:26). | ХРЕСТ І НОВИЙ ЗАПОВІТ | ВХОДЖЕННЯ У НОВИЙ ЗАПОВІТ У ВИГЛЯДІ СМЕРТІ | НОВИЙ ЗАПОВІТ І ВНУТРІШНЯ СИЛА СВЯТОГО ДУХУ | НОВИЙ ЗАПОВІТ І СТРАХ БОЖИЙ | глава сьома | ХРИСТОС, НАШ ПЕРВОСВЯЩЕНИК НОВОГО ЗАВІТУ | НОВИЙ ЗАПОВІТ РУЙНУЄ Сатанинські твердинею | І другові не довіряйте, не покладайтеся на приятеля; від лежачої на лоні твоєму лежить, пильнуй двері уст своїх »(ст.5). |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати